Firma Asus zaprezentowała nowego netbooka dla osób o wysokich wymaganiach. Chodzi o model Lamborghini VX65 który kształtem obudowy przypomina nieco włoski supersamochód.
Jego specyfikacja techniczna jest bardzo dobra - jak na netbooka. Asus Lamborghini VX65 ma 12,1 calowy ekran, który jest podświetlany diodami LED, a jego matryca ma rozdzielczość 1366x768 pikseli. Jednostką odpowiedzialną za obliczenia jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom D2700 o taktowaniu 2,13 GHz, który jest on wykonany w 32 nm procesie technologicznym. Procesor jest wspomagany przez 4 GB pamięci RAM.
Wbudowany dysk HDD ma pojemność 500 GB i powinien on być wystarczający dla większości użytkowników. Za wyświetlanie grafiki odpowiada układ AMD Radeon HD 6470M. Standardowo wbudowane są karty Gigabit Ethernet, WiFi 802.11 b/g/n i Bluetooth.

Do prowadzenia wideo rozmów mamy wbudowaną kamerkę o rozdzielczości 2 Mpix. Netbook ma szybkie złącza USB 3.0, czytnik kart pamięci i złącze HDMI. Akumulator ma pojemność 5200 mAh. Nad tym wszystkim czuwa system Windows 7 Home Premium.
Poniżej filmik przedstawiający netbooka Asus Lamborghini VX65.
Na razie ani czas pracy na akumulatorze, ani cena nie są znane.
Więcej o firmie Asus i jej produktach:
Źródło: news.softpedia, youtube
tyle kasy za tego lapka i padaczny atom :|
Gdzie jest mowa o kasie?
toć to jest 1215n tylko troche odmłodzony, polakierowany i z naklejką "Lambordżini"
poprawnie się mówi Lamborgini, te "dżi" to jakiś przekręt słowny od wieków ;-)
włoskie nazwisko i się powinno wymawiać tak jak ono faktycznie w danym języku brzmi, a że tam po "g" jest "h" dlatego nie wymawiamy z angielska "dź" tylko "g" :)
pocieszę Cię, nawet redaktorzy serwisów motoryzacyjnych potrafią z angielska to wymówić w TV co już jest totalnym objawem ignorancji :P
Mnie wyśmiewają kumple, bo mówię "Lamborgini" a nie jak oni "Lambordżini" ^^ No cóż, głupiemu do rozumu nie przemówisz ;D
o dziwo Amerykanie mówią Lamborgini mimo że w angielskim mają g jako "dżi", Włosi też mówią g, natomiast pamiętam że kiedyś chyba w hiszpańskim spotkałem się chyba z głosem mówiącym dżi ale to był może jakiś wyjątek czy nieświadomy błędu ludek, ale jakby co to dawaj kolegom wikipedię gdzie jest napisane jak wymawiać poprawnie, nie wierzą koledze to może uwierzą wiki
podkręcili trochę sratomka, srasus opakował go w kolorowy papierek ale nadal to jest .... tyle, że ładniej zapakowane xD
o tym, że przedrożone cholerstwo to chyba nie trzeba nikogo przekonywać ;)
Design w sam raz jak dla 14-latka. Co jak co ale takie pomysły są po prostu komiczne.
sądząc po profilu za młody jesteś by docenić design Lambo ;-))
Tak tak bo lambo jest z plastiku tak?
OMG tragiczne wykonanie tych wszystkich sprzetow z logo lambo.
Gdyby byl wykonany np z aluminium albo magnezu to jeszcze do tego lakier metalic i mozna mowic o lambo a tak to jak zabawka z tesco.
Lubie produkty dopasowane do marki samochodowej jak kierownice porsche albo ferrari.
Wyobrazcie sobie fanatec-a w stylu reventona czyt. rebenton :)
szkoda, kiedys tego typ laptopy - acer ferrari i asus lamborghini to byly topowe konstrukcje, zlozone z najmocjnijeszych ukladow na rynku.
a teraz promuje sie marne netbooki z slabymi prockami ...
z ostatnich 30 dni
odsłon: 159450
odsłon: 93456
odsłon: 34286
odsłon: 34157
odsłon: 28297
odsłon: 26258
odsłon: 24669
odsłon: 22221
odsłon: 21356
odsłon: 18063
odsłon: 17941
odsłon: 17130
odsłon: 17128
odsłon: 17037
odsłon: 15756
odsłon: 15555
odsłon: 15354
odsłon: 14702
odsłon: 14406
odsłon: 13443
odsłon: 13378
odsłon: 12953
odsłon: 12447