Zobacz więcej w kategorii: tablety PC
producenci: HP
Firma HP postanowiła po raz kolejny przypomnieć światu o swoich tabletach TouchPad. W dalszym ciągu będzie to wyprzedaż ostatnich zapasów magazynowych po promocyjnych cenach.
Trzeba przyznać, że poprzednia oferta HP była nad wyraz atrakcyjna dla potencjalnych nabywców. Teraz jest szansa na nabycie po raz kolejny ciekawego urządzenia po zaniżonej cenie. Otóż już niedługo, bo 11 grudnia w niedzielę (od 1:00 12 grudnia - czasu Polskiego) w internetowym sklepie HP w serwisie e-bay będzie można nabyć TouchPada w jednej z dwóch wersji.
W pierwszej z nich TouchPad został wyposażony w 16 GB pamięci, a wyceniono go na zaledwie 99 dolarów. Za wersję 32 GB zażądano nieco więcej - 149 dolarów. Mimo wszystko i tak jest to bardzo kusząca oferta biorąc pod uwagę fakt, iż jest to prawdopodobnie ostatnia wyprzedaż wspomnianych urządzeń. Oferowane tablety są ostatnimi zapasami magazynowymi, a niektóre z nich urządzeniami odświeżonymi.
(1).png)
HP chce w ten sposób całkowicie pozbyć się zalegających w magazynach urządzeń, pracujących pod kontrolą autorskiego systemu operacyjnego WebOS. Sprzedawane w ten sposób konstrukcje zostaną objęte zaledwie trzymiesięczną gwarancją producenta, to i tak szacuje się, że akcja będzie cieszyła się sporą popularnością.
Oprócz samych TouchPadów w dniach wyprzedaży nabyć będzie można przeceniony komplet akcesoriów (pokrowiec, stacja dokująca, bezprzewodowa klawiatura i ładowarka) za 79 dolarów. Niestety są i złe wiadomości, bowiem w pierwszej kolejności dostęp do tabletów otrzymają wszyscy pracownicy HP, w dodatku każdy z nich będzie mógł nabyć po jednym egzemplarzy każdej wersji. Promocja została skierowana jedynie dla osób przebywających na terenie Stanów Zjednoczonych. Większość z nas będzie musiała się obejść smakiem, no chyba, że ma rodzinę w USA.
Więcej o HP TouchPad:
Źródło: TechReport, TechCrunch
to po co taki news skoro tylko dotyczy USA
Pewnie po to aby Polakom dupy z żalu pękły, bo w cywilizowanych krajach kupuje się elektronikę jakieś 40% taniej niż w PL.
"żeby żyło się lepiej"
A kto normalny kupuje elektronikę w Polsce ? (pomijam drobnicę)
Jedziesz za sąsiednią granicę, łączysz kilka zakupów razem i masz jeszcze kilkaset euro nadwyżki, albo kupuje się wysyłkowo, np. w U.K.
Dzisiaj jest 13.XII.011r. i nic takiego na eBay nie miało miejsca,
o czym w artykule.
Akcja była przeznaczona jedynie dla osób z USA i Kanady. W dodatku potrwała tylko kilkanaście minut i wszystko TouchPady się rozeszły :)
z ostatnich 30 dni
odsłon: 159965
odsłon: 94946
odsłon: 35797
odsłon: 34485
odsłon: 28462
odsłon: 26441
odsłon: 24790
odsłon: 22610
odsłon: 21649
odsłon: 18711
odsłon: 18545
odsłon: 18165
odsłon: 17239
odsłon: 15854
odsłon: 15629
odsłon: 15443
odsłon: 14897
odsłon: 14511
odsłon: 14021
odsłon: 13439
odsłon: 13414
odsłon: 12758
odsłon: 12381