Wojtek_K | 2010-05-11

Na luzie: Mario na macie tanecznej

Zobacz więcej w kategorii: inna

producenci: inny

 

Pomysłowość ludzka nie zna granic! Dowiódł tego pewien gracz, który postanowił zagrać w "Super Mario" używając nietypowego do gatunku gier kontrolera - maty tanecznej.

Nick Hagman, bo tak nazywa się ten mężczyzna, nie tylko wpadł na pomysł takiej rozgrywki, ale i wcielił go do życia. Swoją drogą trzeba przyznać, że idzie mu całkiem nieźle:

 

 

Warto dodać, że Nickowi udało się w pełni ukończyć grę "Super Mario Bros" przy użyciu samej maty! Hagman nie jest jednak jedynym graczem, który postanowił w ten jakże nietypowy sposób grać w tytuły, do których, wydawało by się, kontroler ten w ogóle nie pasuje. Maty tanecznej użył także inny jegomość. Tutaj sytuacja jest jeszcze ciekawsza, gdyż zagrał on w "Guitar Hero" w trybie kooperacji, gdzie jako pierwszy gracz służyły mu ręce i klasyczny kontroler w postaci gitary, natomiast drugim graczem były jego stopy "uderzające" o matę taneczną Dance Dance Revolution. Zobaczcie sami:

 

 

Źródło: gamesradar.com

   Zobacz inne wiadomości z cyklu "Na luzie..."

odsłon: 1886

Maksym Słomski

0 + - 2010-05-11 11:16

Kurczę, szacun. :)

scoobydoo19911

0 + - 2010-05-11 12:21

a ja mario z dyskietki na klawiaturze nie dałem rady hehe

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie