Jakub Kralka | 2010-08-28

Pełnometrażowe filmy na YouTube PL

Zobacz więcej w kategorii: internet

Producenci: Google

 

YouTube już od nieco ponad roku umożliwia oglądanie pełnometrażowych filmów, póki co jednak usługa ta nie była dostępna w Polsce. Teraz sytuacja uległa zmianie.

Na specjalnej podstronie serwisu możemy w końcu podziwiać filmy z długą, zaawansowaną fabułą, na dodatek nie podzielone na części. Niektóre z nich mają nawet po kilka godzin!

Obecnie w ramach usługi próżno szukać wielkich, kinowych hitów, sporo jest natomiast filmów klasy B, a może nawet C. Głęboko jednak wierzymy, że wśród porcji kilkuset sukcesywnie uzupełnianych produkcji uda się znaleźć również coś wartościowego. Dla lepszej nawigacji filmy podzielone zostały na gatunki, wyselekcjonowano również niezwykle płodny Bollywood.

Największą bolączką usługi dla polskiego widza wydaje się być brak napisów. Pozostaje liczyć na to, że wkrótce pojawi się tam także rodzime kino - nawet jeśli nie tytuły głośne, to również te ambitne i niekomercyjne.

Źródło: YouTube

Polecamy artykuły:    
Klonujemy komputer - maszyny wirtualne 100 porad i sztuczek do Windows 7 Test 4 kart GeForce GTX 460

odsłon: 14916

Komentarze

(16)

entuzjasta789

0 + - 2010-08-28 18:09

dużo było filmów pełnometrażowych wysłanych na yt przez użytkowników tylko że w kilku częściach po 10min.

Spikeblade

0 + - 2010-08-28 18:21

ale to tak nie do końca legalnie :D

aello

0 + - 2010-08-28 18:19

"Na specjalnej podstronie serwisu możemy w końcu podziwiać filmy z długą, zaawansowaną fabułą" Zwłaszcza filmy z Bollywood ;]

Spikeblade

0 + - 2010-08-28 18:23

No i póki co nie ma napisów...

Paweł Maziarz

0 + - 2010-08-28 18:37

Jak nie ma napisów i polskich głosów to do niczego takie filmy

SP1DER987

0 + - 2010-08-28 19:40

Jak to "do niczego"?- do nauki angielskiego na przykład. Ja swego czasu przed maturą z anglika oglądałem masę filmów po angielsku bez napisów. Co prawda wielu wyrażen nie rozumiałem ale domyślałem się z kontekstu o co chodzi;)

Spikeblade

0 + - 2010-08-28 19:56

Też czasem oglądałem filmy po angielsku, ale strasznie denerwowało mnie to, że czasem nie zrozumiałem jakiegoś wyrazu czy nawet całego zdania, bo zostało ono wypowiedziane albo za szybko albo z dziwnym akcentem...
Z resztą oglądając filmy z polskimi napisami - które są dobrze podłożone (w czas) też uczymy się angielskiego - słówek, wymowy ;)

michal_229

0 + - 2010-08-28 23:41

Też czasem miałem problemy ze zrozumieniem, i dlatego zacząłem oglądać je z angielskimi napisami ;p

sober

0 + - 2010-08-29 12:05

ja juz wiem jakie te filmy po angielsku ogladaliscie... ;>

SP1DER987

0 + - 2010-08-29 12:51

W moim przypadku były to: Pulp fiction, Królestwo niebieskie, Szybcy i wsciekli-Tokio drifft.

Spikeblade

0 + - 2010-08-30 11:24

Początkującym nie polecam "Hooligans" :X

bennyone

0 + - 2010-08-28 18:38

aktualnie to tam kino klasy G sie ukazuje

Mixtape

0 + - 2010-08-28 19:07

To wszystko potrzebuje czasu.Pewnie będą hakować filmy i wstawiać napisy.

sober

0 + - 2010-08-29 12:08

opisy filmow wymiataja
# N+ Nagość
# S+ Sceny o charakterze jednoznacznie seksualnym
# D Zażywanie narkotyków „miękkich”

sober