| 2010-05-06

Red Dead Redemption: nowe misje za darmo

Zobacz więcej w kategorii: gry | akcja | filmy | przygodówka

Producenci: Rockstar Games

 

Firma Rockstar Games potwierdziła, że pierwszy z zapowiedzianych dodatków DLC do wyjątkowej westernowej przygody - Red Dead Redemption będzie całkowicie darmowy.

Kolejna wielka produkcja twórców kultowego już Grand Theft Auto zapowiada się prawdziwie wybuchowo. Niezwykła opowieść o schyłku Dzikiego Zachodu i ostatnich rewolwerowcach oprócz świetnie wyreżyserowanej fabuły, ciekawych kreacji postaci i niezłej oprawy wizualnej oferować ma również wyjątkową możliwość zabawy z innymi graczami. Tryb wieloosobowy pozwoli nam bowiem wziąć udział w wirtualnej przygodzie o niespotykanej dotąd skali.

Napady na banki, polowania na bizony, pojedynki czy pościgi to tylko niewielki wycinek możliwości wspólnej rozgrywki. Jakby tego było mało Rockstar już teraz zapowiedział trzy specjalne rozszerzenia DLC wprowadzające nowe przygody i wyzwania. Pierwszy z nich zatytułowany „Outlaws To The End” pojawi się w przyszłym miesiącu i zawierać będzie 6 dodatkowych misji przeznaczonych do zabawy w kooperacji z 2-4 graczami jednocześnie. Wśród nich znalazły się między innymi szturm na kryjówkę gangu Waltona w opuszczonej kopalni złota (Walton’s Gold), niebezpieczny spływ tratwą do twierdzy buntowników w mieście Nasalida i finałowa bitwa o tajne składy broni (The River) oraz niezwykle emocjonujące starcie z wojskami meksykańskimi w oblężonym mieście Tesero Azul (Amunnition). Trzeba przyznać że zapowiada się naprawdę wystrzałowo.:)

 

“Opcja Multiplayer w Red Dead Redemption oferuje graczom całkowicie nowe podejście do rozgrywki w wielkim, otwartym świecie, który stworzyliśmy na potrzeby gry. Przeczuwaliśmy jednak, że tak wyjątkowe doświadczenie nie byłoby pełne bez możliwości rozgrywki w kooperacji z innymi graczami.”  - powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. “Wraz z nowymi misjami chcieliśmy stworzyć dodatkowe możliwości dzielenia się niezwykłymi przygodami z innymi graczami w tym niesamowitym świecie.”

Red Dead Redemption się na rynku już 21 maja w wersjach przeznaczonych na Xbox 360 i Playstation 3. W Polsce gra ukaże się tego samego dnia staraniem firmy Cenega Poland.

Źródło: informacja prasowa

 

Zobacz także:

 

odsłon: 3419

Komentarze

(18)

kuniomaster1993

0 + - 2010-05-06 15:32

Fajna gierka się szykuję :D

kory2

0 + - 2010-05-06 15:36

Gra dla mnie obowiązkowa. Jak i Gta4 z dodatkami. Warte pieniędzy =)

19arek93

0 + - 2010-05-06 17:49

Ciekawe jak z optymalizacją będzie. w końcu to ten sam silnik co w GTA IV.

kory2

0 + - 2010-05-06 17:58

Na pewno poprawią. Grafikę poprawili o wiele szczegółów. I wierze że będzie miało mniejsze wymagania niż GTA4 chodż z nowym patchem Gta4 śmiga na full w 1440

Player1

0 + - 2010-05-06 19:01

Wy tu o wymaganiach, a czy ta gra została oficjalnie zapowiedziana na PC?

kory2

0 + - 2010-05-06 19:26

Tak została zapowiedziana i na PC

Khriss

0 + - 2010-05-06 20:00

a jakieś źródełko? Bo ja nigdzie takiej info nie znalazłem póki co.

Khriss

0 + - 2010-05-06 20:00

a jakieś źródełko? Bo ja nigdzie takiej info nie znalazłem póki co.

kory2

0 + - 2010-05-06 21:47

Prosze tutaj wyciek był
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7662176,Red_Dead_Redemption_jednak_takze_na_PC_.html sory niewiem jak linki dać w kod.
i tutaj
http://www.softsailor.com/news/20406-red-dead-redemption-pc-version-confirmed.html
i jeszcze tutaj macie http://www.cdaction.pl/news-11586/red-dead-redemption-na-pc-tak-twierdzi-branzowa-biblia.html

Maciej Piotrowski

0 + - 2010-05-09 09:23

Trudno uznać to za oficjalną zapowiedź. Możliwe że gra ukaże się z poślizgiem, podobnie jak pierwsza odsłona tej serii. Na tę chwile jednak to nic pewnego.

nursiak

0 + - 2010-05-06 19:35

O boze, znow ta zalosna Cenega... czyli spolszcenia nie bedzie, albo napisza na pudelku ze bedzie i wydadza po roku...

Player1

0 + - 2010-05-06 23:23

A na ch** ze spolszczeniem, ważne żeby wyszło na PC z niezbyt dużym opóźnieniem w stosunku do premiery na konsole. Zacieram rączki.

kory2

0 + - 2010-05-07 07:36

Racja. W tym wieku każdy zna już prawie angielski i rozumie. Z GTA4 nie miałem żadnych problemów z tekstami. Mają ten swój urok xD

Towarzysz Komisarz

0 + - 2010-05-07 12:16

Spolszczenia wyglądają jak tłumaczenia w wykonaniu młodego Stuhra "F**k - A terefere kuku" :)

Szkoda, że nie będzie takich scenariuszy jak corral Ok, albo pojedynki z Rio Bravo, czy ze spaghetti westernów. Szkoda, że Rockstar nie wykorzystał muzyki Ennio Morricone.

kain999

0 + - 2010-05-07 09:47

Zabawne, jeszcze gra nie zdążyła wyjść a oni zapowiadają DARMOWY DLC...(mam się cieszyć ze wypuszczą grę niekompletną) super...
chyba się starzeje... bo dla mnie to jest nie halo.

wrobellito

0 + - 2010-05-07 14:49

Jednak na padzie lepiej się gra w takie typowo gry konsolowe wiem bo mogłem dwie wersje Gta 4 na PC i x360.

wrobellito

0 + - 2010-05-07 14:51

(miałem)

SS_Maciek