Na topie
Czarny Iwan | 2012-04-08

Resident Evil: Operation Raccoon City – darmowa misja od Capcom (zwiastun)

Zobacz więcej w kategorii: gry | akcja

Producenci: Capcom

 

Capcom chce sprawić wrażenie, że nie oszczędza na promocji swojego najnowszego dzieła, o którym pisaliśmy jakiś czas temu w wiadomości pt. Resident Evil: Operation Raccoon City - data premiery gry i brutalny trailer.

Drużynowa strzelanka umiejscowiona w uniwersum cyklu survival horrorów, której premiera na konsole miała miejsce pod koniec marca (a na PC przewidziana jest na 18 maja), nie zbiera najlepszych ocen i może dlatego Capcom podbija stawkę oferując US Spec Ops Campaign za darmo.

Resident Evil: Operation Raccoon City gra walka capcom
US Spec Ops Campaign pojawi się już 10 kwietnia na platformach PlayStation Network i Xbox Live.

Pełne DLC zawierać będzie kampanię składającą się z siedmiu misji. Darmowa ma być pierwsza z nich, natomiast za pozostałe przyjdzie niestety zapłacić. Tak właśnie wygląda współcześnie darmowość, chociaż oczywiście darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, a tym bardziej pod ogon. Do dyspozycji graczy przewidziano sześć postaci do wyboru: Dee-Ay, Tweed, Shona, Harley, Party Girl i Willow. Dobre i to.

Oto zwiastun nadciągającego DLC, który klasycznie już polega głównie na faszerowaniu ołowiem wszystkiego co się porusza lub choćby tylko próbuje, w dalszej i bliższej okolicy.


 

Więcej o grach:

Źródło: gamefreaks

odsłon: 6520

Komentarze

(26)

makajev

4 + - 2012-04-08 09:43

ta gra jest cienka jak sik pająka.

zerosouL

-1 + - 2012-04-08 10:00

W koncu to produkt konsolowy pelna geba.

pycipro

-1 + - 2012-04-08 10:01

Po który jako pierwszy sięgniesz z torrentów na PC.

BariGT

1 + - 2012-04-08 10:54

Torentowa wersja tej gry na XB i PS juz dawno jest wiec wez sie chlopie nie wyglupiaj. Swoja droga jakim trzeba byc spryciarzem aby nie wiedziec ze do gry po sieci potrzebujesz oryginalnego klucza? Kolega wyzej ma racje gra jest slaba i nie ma sensu nawet jej testowac. L4D czy dead island sa duzo lepsze.

impulse_101

3 + - 2012-04-08 10:59

co z tego ze ściągnie jako pierwszy jak po 15min grania rar wyląduje w koszu.

zerosouL

-1 + - 2012-04-08 12:17

Najwieksi fani gatunku i serii kupia, a cala reszta sciagnie albo oleje calkowicie. No ale to juz normalka, ze gra z ogromnym nakladem na marketing okazuje sie pozniej gniotem nawet z perspektywy niewybrednych konsolowcow. A pozniej tylko placz i zgrzytanie zebow jakie to piractwo jest beeee bo gierka nie zaliczyla rekordu sprzedanych egzemplarzy na PC. Jezeli nie zrobia drastycznych zmian w wersji na pieca, co jest wrecz niemozliwe w tak krotkim czasie to nawet dla coopa szkoda bedzie czasu na ta gre.

voodoo171

0 + - 2012-04-08 12:49

Fani kupią na 100%, szkoda że wykorzystują tylko graczy i w ten sposób powolutku zabijają serię. Wybrano najlepszy okres z całej serii, raccoon city w czasie walki leona i claire o przeżycie i dotarcie do prawdy o tym co stało się w tym spokojnym miasteczku ;) Resident evil 2 , jedna z najlepszych części całego cyklu i całej serii jak i wszystkich gier wydanych pod logo RE...wykorzystana jako zaje.... tło dla tych nowych wydarzeń...widziałem gre na xboxie, zła nie jest ale to "TYLKO" konsolowy coop bez możliwości split screena, i jak mniemam, ba jestem pewny w wersji pc split screen też nie będzie występował, więc jedyne co pozostanie to single który w pojedynkę jest dość męczący. Powiem że po prosty szkoda że wybrali jedne z najlepszych, najbardziej napakowanych "fajną" akcją momentów sagi tylko po to żeby ludzie tą gre kupowali. Jestem fanem i jak tylko wyjdzie na pc...poważnie się zastanowię nad zakupem, bo o ile przejście w konwencję "shootera" wraz z 4 częścią gry gra ewoluowała, a w tym przypadku mamy klonopodobny produkt do lost planet ;) Szkoda, a mi się dalej marzy Resident Evil 2 Remake ;) Nawet w konwencji łączącej elementy RE2 i RE5, a wydaje mi się że się da ;) Tym bardziej że 2 sama w sobie była w większości napakowana akcją ubijania zombie prawie na równi z rozwiązywaniem zagadek.

karer

0 + - 2012-04-08 14:47

Ja tez jestem fanem RE i dlatego wlasnie tego nie kupie. Nie chce mieszac tego gniota razem z 2 i 3 na polce nie wspominajac juz o kultowej 1. 4 jest ok bo fajnie sie przechodzi, 5 kupilem za 5zl z gazeta bo wiecej bym nie dal (wlaczylem i wylaczylem) ale tego badziewia to nie chce kijem tykac.

zerosouL

-1 + - 2012-04-08 19:03

Jedyne co bylo dobre w 5 czesci to ciekawie zapowiadajacy sie tryb coop. Cala reszta to jakis absurd, a jak zobaczylem zombiakow strzelajacych z kuszy i rzucajacych granaty to wylaczylem gre...

dawidex999

1 + - 2012-04-08 10:54

Grałem w wszystkie części jak na razie to najgorzej grało mi się w IV. Zobaczymy co przyniesie ta odsłona ;)

karer

0 + - 2012-04-08 14:48

Mi sie w 4 bardzo fajnie gralo ale to pewnie dlatego ze ja przechodze wiekszosc gierek z kumplem przy jednym sprzecie i gramy w mysl zasady "mozesz odejsc dopiero jak przejdziesz chapter" co dosyc mocno nas napedza do przejscia gry bo kazdy chce odejsc od niej jak najszybciej :).

matt105

0 + - 2012-04-08 11:10

Inni twórcy powinni pójść ich śladami dodając dodatkowe misje np Mass Efect 3 Fallout może nawet GTA!

Varso

1 + - 2012-04-08 11:57

A) To w końcu jedna misja z DLC będzie za darmo, którą można będzie traktować jako demo ?

B) Czy trzeba mieć podstawkę aby pobrać tą darmową misję z DLC ?

Oby to pierwsze :(
Resident Evil Retribution oby było fajniejsze ^^

zerosouL

0 + - 2012-04-08 12:24

Zwyczajnie zdali sobie sprawe z watpliwej jakosci ich produktu i probuja za wszelka cene jeszcze jakos na nim zarobic zanim okaze sie finansowa katastrofa i najgorszym epizodem calej serii. To na 100% nie bedzie demo tylko dodatkowa "darmowe" rozszerzenie do gry, ktore ma zachecic do jej kupna. Gdyby wypuscili demo to tak jakby sami sobie strzelili w stope bo kto po zagraniu w demo tego czegos wylozylby pozniej kase na zakup pelnej gry? Wlasnie dlatego praktycznie nikt juz nie produkuje dem zaslaniajac sie brakiem czasu, a tak na prawde wola pompowac kase w marketing i ukrywac mozliwie jak najdluzej faktyczna jakosc samego produktu.

BariGT

3 + - 2012-04-08 12:36

100% racji. Dodam tylko ze teraz wydawcy walcza z rynkiem uzywek tak aby ktos kto dal sie nabrac nie mogl ani gry oddac do sklepu ani jej odsprzedac po 2h grania. Jest to oczywiscie wynikiem pelnej swiadomosci jakosci swojego produktu. Ktokolwiek odsprzedal swojego Starcrafta, Gothica2 albo Unreal Tournament2004? Dlatego wlasnie ja nie mam juz teraz zadych skrupulow - nie kupuje gier bez wczesniejszego testowania.

karer

2 + - 2012-04-08 14:51

Sorry ale diablo 3 to ja kupie z zamknietymi oczami nie wazne jakie rzeczy beda o tym pisac w gazetach. Z diablo 2 na samym poczatku sie smialem bo grafika potopowa itp ale pozniej okazalo sie ze nie ma sobie rownych ^^

BariGT

0 + - 2012-04-08 15:50

No wiadomo, preoreder poszedl dawno :). D3 to zupelnie inna liga gier/producentow ale...
Multi bez PvP, bedzie pozniej, platne? mieli na to 12 (!!!!!!) lat. Multi tylko na 4 graczy (w D2 bylo 8), system wskazujacy ktory item jest lepszy, kupowanie wypasionych itemow na aukcjach za prawdziwe siano (jestes noobem ale z $$$ to i tak pograsz jak boss). itd itd...

karer

0 + - 2012-04-08 16:44

rzeciez nie chodzi o to zeby grac jak boss. Pamietaj ze granie jest wtedy kiedy jest wyzwanie a jak masz kase to wyzwania takiego nie ma. Najlepsza gra jest wtedy kiedy grasz ze znajomymi a 4 osoby mysle ze wystarcza.

W d2 kiepskie bylo to ze w 8 graczy gralo sie superlatwo bo sumowany exp wynosil 4*8 czyli 32 razy wiecej niz na jednego gracza a ilosc HP mobow wynosila 8 razy tyle co normalnie. Mam nadzieje ze tutaj poprawia ten system.

Druga sprawa ze gra ma dostosowywac poziom trudnosci do naszych itemow wiec nie wazne ile kasy wydamy bo i tak przeciwnicy beda silniejsi adekwatnie do naszej postaci :)

zerosouL

-1 + - 2012-04-08 19:09

Co nie zmiania jednak faktu, ze bohaterowie kart kredytowych zrobia dla diablo3 tyle samo co dupowanie itemow w diablo 1 i 2. Jezeli jakos tego sensownie nie zrobia to znowu czekaja nas resety laddera, a ludzie zamiast skupic sie na graniu zaczna kombinowac jak najlepiej przyfarmic. Brak multi to tez jakies nieporozumienie bo w koncu te 200-300 zloty nie powinno byc mowy o wybrakowanym produkcie robionym przez tyle lat.

Cybul2

-1 + - 2012-04-08 12:45

Ciekawe czy to DLC znajduje się już na płycie z grą? Capcom lubi jak płacimy mu podwójnie.

EvilOverlorD

1 + - 2012-04-08 15:25

nie trafiłeś niestety, przeczytaj jeszcze raz temat news'a...

zerosouL

0 + - 2012-04-08 14:42

Oby tylko ta gra nie byla gwozdziem do trumny calej serii i nie podzielila losow Force Unleashed 2, ktore tez juz na starcie chcieli ratowac za wszelka cene roznymi DLC po czym seria i tak calkowicie upadla.

shenker67

0 + - 2012-04-08 21:56

Jeśli tak dalej pójdzie to trzeba będzie płacić za łatki i aktualizacje.

patrykhomik

0 + - 2012-04-09 14:28

Resident Evil ZAKOŃCZYŁ sie na 1,2,3 części reszta to tylko FPS jak cała reszta tylko pod inną flagą jeżeli odświeżyli by 3 ale z nową szatą graficzną i rozwiniętą fabuła dużo maniaków residenta kupiło by i chwaliło przez długi czas

zerosouL

0 + - 2012-04-09 19:20

Raczej nierealne w obecnych czasach poniewaz poza fanami klasycznego Residenta nikt by gry w takiej formie nie kupil bo dla wiekszosci casuali i konsolowych retardow postawilaby poprzeczke zbyt wysoko. No bo jak wytlumaczysz takiej osobie, ze postac nie jest w stanie nosic ze soba 40 roznych giwer, amunicja jest bardzo mocno ograniczona i trzeba ruszyc mozgownica zamiast leciec przed siebie zgodnie ze wskazaniami markera na minimapie? Mozg by sie im zlasowal od szukania kodow i czytania solucji.

patrykhomik

0 + - 2012-04-09 21:40

Dokładnie tak jak mówisz mózg by im sie ZLASOWAŁ :D hehe a ja jestem już znudzony tymi pseudo grami gdzie ręce opadają po 2 godzinach grania.. do przodu i strzelaj totalne dno i wodorosty

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa