Na topie
Paweł Mnichowski | 2011-04-21

Samsung Smart TV wchłonął vod.tvp.pl

Zobacz więcej w kategorii: monitory, TV

Producenci: Samsung

 

TVP i Samsung podpisały porozumienie, na mocy którego multimedialna aplikacja internetowa vod.tvp.pl stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do bazy seriali, filmów i publicystyki TVP.

Warto przeczytać:
Toshiba: telewizory z pasywną polaryzacją
  Lenovo N5901: pilot, mysz i klawiatura w jednym

Multimedialna aplikacja internetowa vod.tvp.pl pozwala w dowolnym czasie oglądać wybrane programy emitowane przez TVP. Dotychczas korzystać z niej mogli jedynie użytkownicy serwisu vod.tvp.pl korzystający z komputerów.

Aplikacja vod.tvp.pl umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP, takich jak: „Ranczo”, „rodzinka.pl”, „Instynkt”, „Tomasz Lis na żywo” czy „Makłowicz w podróży”. Producenci chcą także zaspokoić gusta i potrzeby miłośników kultury wysokiej. Już w tej chwili w aplikacji jest dostępnych ponad 50 filmów dokumentalnych oraz blisko 30 filmów fabularnych.

Treści dostępne w aplikacji będą ciągle aktualizowane o emisje nowych seriali, filmów i programów publicystycznych, w tym o nowości z ramówki oraz materiały archiwalne.

Źródło: Samsung

Polecamy artykuły:    
Obudowy komputerowe - poradnik jak wybrać
Connectify - stwórz sieć bez routera
TOP-10 Monitory

odsłon: 12227

baro7

0 + - 2011-04-21 18:10

To smutne, ale w niektórych kwestiach (Skype, YouTube, kanały Onetu, WP.PL, Gazety itp), telewizory Samsunga wyprzedzają ich high-endowe smartfony z badaOS, który sobie osobiście zachwalam, ale przez takie braki pozostaje trochę niesmak :/

xfire25

0 + - 2011-04-21 18:13

za to telefony samsung z średniego segmentu ( nie dotykowe ) są całkiem całkiem :]

baro7

0 + - 2011-04-21 18:56

Te dotykowe też są co najmniej całkiem całkiem :) A nawet całkiem świetne.

marekwjk

0 + - 2011-04-21 18:36

Tak i za każdy kawałek płać 5 zł mimo opłaty abonamentu :)

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa