Czarny Iwan | 2012-02-17

Skyrim: pobierz najlepsze mody do gry - wyniki działania darmowego edytora

Zobacz więcej w kategorii: gry

Producenci: Bethesda Softworks

 

Na początku lutego pisaliśmy o darmowym edytorze dla graczy opublikowanym przez Bethesda Softworks, tekst pt. The Elder Scrolls V: Skyrim - darmowy Creation Kit – premiera. Okazuje się, że edytor cieszy się olbrzymią popularnością.

Zaledwie w ciągu trzech dni od premiery, użytkownicy stworzyli ponad 3000 modów, a łączna liczba pobrań poprzez Steam Workshop to aż 2 miliony!

The Elder Scrolls V: Skyrim gra walka smok dragon
Aktualnie lista modów zawiera już ponad 3 tysiące pozycji

Wśród najwyżej ocenianych modów królują zaklęcia, ulepszone tekstury krwi i broń z kości smoka, a także poprawiony... upadek ze schodów (efekt szmacianej lalki – rag doll). Znajdzie się też coś dla fanów logicznego Portal 2. Space Sphere lądujący w dziedzinie Dragonborna to na pewno niecodzienny widok.

Dodajmy jeszcze, według danych opublikowanych przez EuroGamera, Skyrim zajął zaszczytne, drugie miejsce w kategorii największej kasy, jaką przyniósł twórcom i dystrybutorowi (na konsolach), przebijając takie produkcje jak FIFA, Battlefield 3 i Gears of War. Jedynie Call of Duty: Modern Warfare 3 przebił przygody Dovahkiina.

Skyrim Mod Editor pobierz download
Kliknij obrazek aby móc pobrać mody do Skyrim

W wypadku platformy PC, Skyrim pobił konkurencję w stosunku 3:1 i jednocześnie stał się rekordzistą pod względem szybkości sprzedaży poprzez Steam. Bethesda ma się z czego cieszyć.
 

Więcej o grach:

Źródło: cinemablend, eurogamer

Produkt Roku 2011/12 - głosowanie

Czy już zagłosowałeś w plebiscycie na Produkt Roku? Na pewno masz swój ulubiony produkt i markę. Weź udział!

odsłon: 18241

Komentarze

(20)

DemolkaNV

5 + - 2012-02-17 09:38

Gra musiała się udać. To nie tasiemce w style FIFA czy CoD, wydawane co roku. Bethesda wydaje ten cykl raz na 4/5 lat, więc musi się zwrócić z nawiązką :]

kbrbabzbtb

7 + - 2012-02-17 09:42

Powyżej jest napisane, że jeden z czołowych tasiemców czyli COD:MW3 zwrócił się z jeszcze lepszą nawiązką. Smutna to wieść tak na marginesie. Pewnie wcisną jeszcze MW4 przed premierą nowego sprzętu.

freezoid

3 + - 2012-02-17 10:59

już zapowiedzieli kolejne CoD na ten rok :P

xfire25

2 + - 2012-02-17 16:04

tego cod-a to kupują amerykańskie ksenofoby i pod żadnym pozorem tacy nie kupiliby Bf-a 3 bo jeszcze nie daj boże by się do BF-a przekonali.
Trudno jest ludziom się od czegoś odzwyczaić a jeszcze trudniej przyznać racje innym.Fani AMD i intela powinni coś o tym wiedzieć

projectdarkstar

3 + - 2012-02-18 15:36

Nie wiem skąd taki pomysł. Ja kupiłem i CoDa i BF3 i niestety COD dalej ma lepsze multi.
BF był dla mnie wielką nadzieją a skończyło się na wielkim rozczarowaniu, bo multi jest marginalnie gorszy od CODa. Smutne, ale takie są moje odczucia.

Może do BF3 wrócę za kilka miesięcy, jak wprowadzą patche eliminujące babole ze spawnowaniem, hit detection i siłą broni. Do tego czasu leży na półce.

pat1ryk

0 + - 2012-02-18 21:10

Mnie się bardziej podoba multi BF3. Ale jak kto lubi.
Naprawdę fajne było multi Crysisa 1- możliwości nanoskafandra + szybka akcja i duże mapy, gdyby w dwójce poprawili bugi i rozwinęli tamte tryby zamiast iść drogą coda byłaby dobra gra.
Niestety konsole, zysk, zysk, zysk.

Ethim

2 + - 2012-02-17 16:34

Na konsolach, na PC skyrim>mw3.

phlawski

1 + - 2012-02-17 09:39

Szkoda tylko, że traktują nas tutaj w Polsce jak biednych kuzynów ze wsi (dzięki panom z Cenegi) i nie można gry zakupić bezpośrednio ze Steam. Tak, wiem że pudełkową wersję podpina się pod Steam, wiem że jest tańsza, ale dlaczego pozbawia się mnie możliwości zakupu gry tak jak mi się podoba? To są moje pieniądze i jeśli chcę ich wydać więcej to wara komu do tego. A podobno sieć jest otwarta i bez granic - pfffff wolne żarty...

Touldie

0 + - 2012-02-17 10:32

Ale po co tak sobie życie utrudniać? Inteligencję można poznać po tym, że dzięki niej jednostka dostosowuje się do zmiennych warunków środowiskowych.

rlistek

2 + - 2012-02-17 13:02

Po pudełko trzeba iść do sklepu lub czekać na przesyłkę. Niektórym się po prostu nie chce i wolą kupić grę na Steamie; nie dla każdego taka różnica w cenie ma jakiekolwiek znaczenie.
Zawsze lepiej jest mieć wybór niż go nie mieć.

phlawski

1 + - 2012-02-19 18:53

Nie ma jak wyjechać komuś w temacie inteligencji. Lepiej się z tym czujesz? Podbudowałeś swoje ego?

Sanches

4 + - 2012-02-17 09:43

Edytory powinny być dawane do większości gier. Zawsze tam gdzie były to mody zadziwiały nawet samych programistów, mapy robione przez graczy były najbardziej grywalne a sama gra cieszyła się latami popularnością.
Więc tylko czekać aż coś mocnego chłopaki wykombinują na Skyrim bo gra ma potenciał

Sanches

1 + - 2012-02-17 09:46

potencjał

manioor

0 + - 2012-02-17 10:01

tam gdzie są edytory map :
1. lepsze mapy ze względu na wyobraźnię i umiejętności graczy (CS1.6)
2. nie ma kasy za DLC
3. są też mapy o dupę potłuc, ale jeżeli ktoś lubi, to na nich gra

Maciej Lewczuk

0 + - 2012-02-17 10:23

Edytory pozwalają na wykorzystanie wyobraźni, zapodanie map z innych gier, nawet zupełnie niezwiązanych z danym gatunkiem. Robienie crossoverów jak prezentowany tutaj z Portal. Uwielbiam jajcarskie, ale i nowatorskie podejście. Dzięki temu producenci zapewniają życie swojej gry jeszcze długo po tym gdy gracze przejdą wszystkie oficjalne kampanie. Mogę spokojnie pracować nad kolejnymi projektami i czerpać z pomysłowości edytujących - najlepsi pewnie mają też szansę na zatrudnienie w firmie. Warto próbować i się starać...

Szymon331

0 + - 2012-02-17 10:25

Ludzie są kreatywni i widać wielu jest też utalentowanych.

Ależ się śmiałem gdy zobaczyłem ten mod z kucykiem zamiast smoka. "Feeej" ;)

dankey20

1 + - 2012-02-17 11:52

ten mod z Portalem jest absolutnie zajebisty!

andrzej1980

2 + - 2012-02-17 12:15

Polecam
Krok po kroku jak upiększyć grę, zachowując klimat oryginału.

Link do STEP - Skyrim Total Enhancement Project by TheCompiler
http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=11

maciej.witkowski

2 + - 2012-02-18 11:45

Taki dobry refleksyjny tekst przeczytałem ostatnio: "Ponoć twórcy gry „Wiedźmin 2” kończą powoli pracę – stąd moja wielka, osobista prośba do nich. Czy mogliby panowie stworzyć tym wszystkim kanapowym powstańcom grę, w której mogliby przeżywać wszystkie cierpienia narodu polskiego, gdzie mogliby ginąć pod Cecorą, wstawać, ginąć pod Stoczkiem, iść kanałami, znowu ginąć, znowu wstawać, żeglować na morzu, na dnie morza lec, z honorem lec, wypłynąć na powierzchnię, znowu zginąć, obronić powstańczą redutę, zginąć, dać się zrzucić nad Polską jako cichociemni, zginąć, i tak dalej, aż sobie przepracują traumę braku traumy i przestaną bredzić w całkowicie realnych, nie wirtualnych, felietonach o tym, jak to stoją na granicy życia i śmierci, siedząc na kanapie?"
Tak mnie naszło, że jesteśmy właśnie takimi siedzącymi na kanapie grając w takie gry :-) Samemu też wiele godzin przy Skyrim spędziłem...

ICE1979

0 + - 2012-02-20 10:44

Chyba nie ma co tak tego przezywac, gracze lubia zapomniec o calym swiecie i klopotach zwiazanych z zyciem codziennym, a te chwile wytchnienia otrzymuja dzieki grom (inni wybieraja tv,sport, hobby itd.)
Fajna zabawa i tyle.

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa