| 2011-02-21

Udoskonalaj gry z Techlandem

Zobacz więcej w kategorii: inna

Producenci: Techland

 

Marzyliście kiedyś o współtworzeniu gier? Znany polski producent i wydawca – Techland daje taką szansę.

O co chodzi? Techland organizuje kolejną rekrutację do Bazy Aktywnych Graczy. Celem tej grupy jest udoskonalanie i dopracowywanie tworzonych przez rodzime studio gier. I tak, każdy, kto wstąpi do BAG otrzymuje możliwość zagrania w przedpremierową wersję danej produkcji, ocenienia jej oraz wskazania błędów i podsunięcia własnych pomysłów, a tym samym może stać się współtwórcą gry.

Aby skorzystać z tej oferty należy rzecz jasna spełniać ustalone przez Techland warunki. Przede wszystkim trzeba być pełnoletnim i mieszkać w okolicach Wrocławia lub Warszawy. Poza tym należy być zorientowanym w najnowszych, jak i tych starszych produkcjach. Ostatnim, ale też chyba najważniejszym jest punktem jest to, że kandydat musi czuć się na siłach, a branża gier wideo powinna być jego pasją.

Nadajesz się? Zgłoś się!

Źródło: inf. prasowa

odsłon: 3254

Komentarze

(13)

Paweł Maziarz

0 + - 2011-02-22 16:47

Szkoda, że tylko Warszawa i Wrocław ;/
Pozostaje tylko pytanie czy tacy "testerzy" nie będą wrzucać gier na torrenty

Wojciech Kulik

0 + - 2011-02-22 16:50

Nigdy nic nie wiadomo. Jaka pewność, że ktoś, kto pracuje nad grą jej nie wypuści?

kurzi5

0 + - 2011-02-22 22:57

pytanie czy tester nie dostanie "oznaczonej" gry

GreQonE

0 + - 2011-02-22 17:29

A płacą za to?

kuniomaster1993

0 + - 2011-02-22 18:03

Z tego co rozumiem to pracujesz/grasz w siedzibach w Wrocławiu i Warszawie i jest to normalnie płatna praca ;)

Fjorden

0 + - 2011-02-23 00:09

No to jako tester w Techlandzie moge zdradzic, ze nic nie wyniesiesz bo grasz u nich i jestes pod kamera, a i placic za to nei placa, masz frajde, ze mogles pomoc

CougarV6

0 + - 2011-02-23 01:33

Nie ma to jak spryt kapitalisty :)
Ludzie za darmo odwalą coś co musi być zrobione i jeszcze podziękują, że mogli "pomóc" :)

Czysty zysk.

Baleryon

0 + - 2011-02-23 10:50

Otóż to, otóż to. Od razu mi się przypomniało, jak to Tomek Sawyer miał pomalować płot.

projectdarkstar

0 + - 2011-02-23 08:23

Eee tam. Chcecie wiedzieć jakich gier nie robić to po prostu nie róbcie gier takich jak Chrome i po sprawie.

latouffe

0 + - 2011-02-23 11:57

Sorry, ale Chrome byl naprawde super gra ktora otworzyla swiat dla Polskich producentow gier

projectdarkstar

0 + - 2011-02-25 09:23

Super w czym?
Gra była słaba i do tego nudna.
Jeden plus za grafikę tylko.

Grą o której mówisz był Painkiller.

Fjorden

0 + - 2011-02-23 09:30

Nie no, male upominki na pamiatke dostaniesz

latouffe

0 + - 2011-02-23 11:56

hahaha tylko w Polsce takie rzeczy sa mozliwe ;)
Pracowalem jako tester gier za granica i dostawalem 7.5$ za godzine i tak przez 3 miesiace.
A tutaj co? Dostanie sie maly upominek. buhahahaha. ten kto sie zglosi to niezly frajer ;)

 
zgłoś naruszenie netykiety lub złe
zachowanie

Podgląd newsa