Zobacz więcej w kategorii: inna
producenci: Belkin | Media-Tech
Dzięki montowanemu w otworze biurka replikatorowi portów USB możemy łatwiej poprowadzić kable pomiędzy urządzeniami zewnętrznymi, a komputerem, który znajduje się pod blatem.
Panel firmy Belkin ma cztery porty USB 2.0, do których możemy bez problemu podpiąć pamięci przenośne dużo wygodniej, niż gdybyśmy musieli schylać się pod biurko w celu odnalezienia odpowiedniego portu. Całość można umieścić w okrągłym otworze o średnicy trzech cali. Jest to całkiem przydatny gadżet, lecz niestety jest jeden haczyk - cena. Trzeba za niego zapłacić 39.99 dol, czyli około 115 zł.



Dużo taniej kosztuje podobny panel firmy Media-Tech. Nazywa się on Indesk Super Combo 80 MT5022, a znajdziemy na nim trzy porty USB 2.0, czytnik kart pamięci 20 w 1 (SD/MMC/MS), oraz gniazda słuchawek oraz mikrofonu. Jest on zgodny z Mac OS 8.6 lub nowszym, oraz Windows XP/Vista/Win7. Jego cena to zaledwie 45 zł, a oferuje większą funkcjonalność niż wcześniej opisany panel Belkina.
.jpg)
.jpeg)
Źródło: RedFerret, Media-tech
Nie prościej mieć w rogu normalny, mały przepust na kable, przez który pójdzie kabel zwykłego replikator/HUB za 30zł ???
Niby racja, ale gadżet faktycznie wygląda dosyć ciekawie. Zwłaszcza droższy model, przynajmniej na zdjęciach prezentuje się bardzo estetycznie.
Dobre, jak ktoś przypadkiem przypali fają biurko, może zrobić coś co wyeliminuje problem, ale niestety potrzebna otwornica do drewna i wiertarka. Wyżynarki nie polecam do takich małych dziur. Palacza nie stać na takie akcesoria heh.
Przydałaby się jeszcze jakaś osłonka/pokrywka na wierzch bo na biurku jednak zbiera się z biegiem czasu kurz i inne zanieczyszczenia które będą wlatywać też i w otwory usb i słuchawek...
Przepraszam, ale "dużo taniej" jest niepoprawne, bo samo słowo "taniej" zawiera tą informację.
Ew. można napisać "sporo taniej", ale najlepiej byłoby po prostu 'taniej"
Pozdrawiam
Jak dla mnie to mocno przesadzili z cena. Sam sobie zrobilem cos podobnego do biurka w pracy i conajwyzej wyszlo mnie to ok. 60 PLN. Naprawde nie trzeba byc zlota raczka zeby zrobic sobie cos zblizonego i za znacznie mneijsze koszta. Dodatkowo pozostaje satysfakcja ;)
z ostatnich 30 dni
odsłon: 124603
odsłon: 65577
odsłon: 22046
odsłon: 21687
odsłon: 21474
odsłon: 17407
odsłon: 16483
odsłon: 16169
odsłon: 15607
odsłon: 15058
odsłon: 14564
odsłon: 13772
odsłon: 13373
odsłon: 13131
odsłon: 12989
odsłon: 12519
odsłon: 12442
odsłon: 11519
odsłon: 11095
odsłon: 10581
odsłon: 10564
odsłon: 10377
odsłon: 10367