Na topie

Tak wygląda A Way Out - kooperacyjna ucieczka z więzienia

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nowy materiał wideo pozwala przyjrzeć się temu, jak wygląda rozgrywka w grze A Way Out, która już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na rynku, a która postawi przed dwójką graczy niełatwe zadanie: uciec z więzienia.

  • Tak wygląda A Way Out - kooperacyjna ucieczka z więzienia
A A

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje A Way Out, a więc jedna z najlepiej zapowiadających się gier tej wiosny. Do tej pory nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by przyjrzeć się temu, jak wygląda rozgrywka, ale teraz pojawił się wreszcie całkiem obszerny materiał. Przy okazji poznaliśmy długość kampanii.

Ukończone już A Way Out to nastawiona na kooperację gra akcji, w której gracze przejmują kontrolę na skazańcami planującymi i realizującymi ucieczkę z więzienia. Historia Leo i Vincenta może potoczyć się różnie (dzięki czemu przechodzenie gry wiele razy ma mieć sens). To też dobra wiadomość, bo na poznanie opowieści od początku do końca nie będzie trzeba przeznaczać zbyt wiele czasu: wystarczy 6-8 godzin.

Czym będzie wypełniony ten czas? Przede wszystkim ciągłym uciekaniem i chowaniem się przed tymi, którzy mają dopilnować, by Leo i Vincent pozostali za kratkami. Niejednokrotnie będzie trzeba wykazać się pomyślunkiem i zmysłem taktycznym. Sami twórcy nazywają A Way Out „serią niedługich wyzwań kooperacyjnych”. Zobaczcie, jak to wygląda:

A Way Out – pół godziny z grą (gameplay)

A Way Out wyląduje na półkach sklepowych 23 marca w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: GameSpot

Odsłon: 3166 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!