Na topie

Abonament PlayStation Plus w promocji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: PlayStation Plus Promocje Producenci: SONY

Przez kilka dni abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy oferowany jest w cenie 180 złotych. Warto wziąć tę promocję pod uwagę.

  • Abonament PlayStation Plus w promocji
A A

Korzystacie z konsoli PlayStation 4, ale jednocześnie nie było Wam po drodze z abonamentem PlayStation Plus? Jeśli problem stanowiła przede wszystkim cena, Sony postarało się nieco to załagodzić.

W ramach przygotowanej promocji, abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy oferowany jest w cenie 180 złotych. To zauważalny, bo wynoszący 25% rabat. Jak łatwo policzyć, standardowo mówić trzeba tu o cenie 240 złotych.

Promocja potrwa do 26 marca. Co ważne, obowiązuje nie tylko w oficjalnym sklepie Sony, gdzie skierowana jest wyłącznie do osób nieposiadających aktywnego członkostwa PlayStation Plus, ale również w najpopularniejszych sieciach handlowych.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, że abonament PlayStation Plus pozwala cieszyć się trybami multiplayer w grach na PlayStation 4, specjalnymi rabatami w PlayStation Store, 100 GB pamięci w chmurze oraz darmowymi grami udostępnianymi w każdym miesiącu. O ofercie na marzec już pisaliśmy, obejmuje ona Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness.

Źródło: sony

Odsłon: 5011 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-18 06:44

    Cały czas jest w promocji, co chwilę jakieś promo na niego jest. Ja kupiłem na 3 lata po 160zł ;)

    Skomentuj

    1. Niepiskoj
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-03-18 12:48

      Nie ma to jak mentalność "wszystko mi się za darmo należy"

      Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-03-18 15:08

          Z jednej strony rozumiem Twój ból, z drugiej trochę przesadzasz. Mnie jakoś nie boli by wydać 15zł miesięcznie za plusa, a gry co miesiąc bywają różne, a są też bardzo ciekawe.

          Destiny 2
          God of War III Remastered
          Mafia III
          Heavy Rain
          Trials Fusion
          Beyond: Two Souls
          Rayman Legends
          Mad Max
          Trackmania Turbo
          Bloodborne
          Ratchet and Clank

          To tylko jedne z przykładów, ja akurat zagrałem w tę gry bo miałem okazje zagrać bo dostałem w ramach PSPLUS.

          Są to naprawdę świetne gry.

          Do tego masz dużo przecen dla posiadaczy PSPLUS, gdzie jak zakupie z dwie gry w miesiącu po całkiem dobrej cenie, do tego dwie gry każdego miesiąca, to okazuje się że jesteś jeszcze na plusie, o co ten cały płacz ?

          Nikt z moich znajomych nie płacze że kupuje psplus, a najwięcej to chyba Ci co PS4 w ogóle nie maja.

          Skomentuj

          1. malpitrzon
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-18 15:51

            Ja nie mam więc ponarzekam:) Miałem 2 lata (z czego drugi rok niechcący bo automatyczne odnowienie miałem zaznaczone) i pamiętam, że mi osobiście podobały się tylko 2 gry, Uncharted Drake's Deception (zrobiło na mnie duże wrażenie) i Crysis. Zrezygnowałem bo w gry gram od przypadku ale jak się ma dzieci to domyślam się, że to dobra opcja, mają co miesiąc coś nowego i pewnie mniej płaczą;) To co mnie najbardziej boli to, że nie można odpalić gier po rezygnacji a ja do fajnych gier lubię wrócić.

            Przy okazji mam pytanie bo jestem ciekaw jak to działa. Pamiętam, że jak miałem PS+ to niektóre gry były tańsze w zakupie. Co w momencie rezygnacji z PS+? Trzeba dopłacić różnicę? Gra się nie odpala (tak samo jak te z PS+). Gra działa dalej normalnie? Jak ktoś kupował w ten sposób to dajcie znać.

            Skomentuj

          2. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-18 19:36

            malpitrzon

            Jeżeli kupujesz gre która kosztuje 100zł a majać psplus za 80zł, to kupujesz grę w danym momencie za tyle ile CI wychodzi. Jak na przyszły miesiąc nie będziesz miał plusa, to grę nadal masz bo kupiłeś w dniu w którym tego plusa miałeś ;)

            O ile o to Ci chodzi ;)

            Skomentuj

          3. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-18 19:34

            A ty nadal swoje, za internet też płacisz bo musisz, za paliwo płacisz bo musisz, za chleb płacisz bo musisz, czy ktoś chodzi i ciągle narzeka że musi za to płacić?

            Jedna gra sensowna na rok ? matko bosko jak ty juz przesadzasz totalnie. Destiny 2 było za darmo, no było i co ? to jedna gra, reszty nie było, a jest ich kilkadziesiąt, co najlepsze mam sporo gier, ale o tyle się trafiło, że z każdym miesiącem jest coś w co nie grałem.

            Ja lubię gry INDIE, jest masa takich gier które nie są doceniane, a przebijają często grywalnością wielkie gry AAA.

            Pomijając gry z PLUSA, kupuje sporo gier które mnie interesują, a dzięki temu że mam tego PLUSA często mam kilkadziesiąt nawet procent mniej do zapłąty za taką grę.

            Jasne że lepiej jest za coś nie płacić i mieć, każdy by tak chciał. Na szczęście nikt nikomy nic nie karzę, więc nie musisz kupować plusa i być szczesliwym człowiekiem.


            Skomentuj

  2. Sander Cohen
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-18 12:20

    Ja kupilem w promocji 15 miesięcy za £29.99. Wychodzi po £2 czyli jakieś 10 zl miesiecznie. Po sieci nie gram praktycznie wcale, za to darmowe gierki sa spoko. A abonament i tak wychodzi mi korzystnie bo zwraca sie przy zakupach na PS Store bo promocje dla Plusowiczow sa o wiele lepsze.

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-18 12:26

      Dokładnie tak jak piszesz.

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-18 15:24

        Co ty jesteś taki sfrustrowany ??? przecież nic Ci nie każe, nie mów ludziom na co mają wydawać swoje pieniądze.

        Płacę za to by kupować gry w normalnej cenie ?

        Chcę Ci zakomunikować, że na PC gry już w cenie gier z konsoli, ale na konsoli przynajmniej mogę kupić grę z kimś na spółkę ;] czyli gra na premierę kosztująca 289zł wychodzi mnie jakieś 145zł ;]

        Gry pudełkowe kosztują w granicach 200-249zł więc w cenach podobnych na PC, tylko że możesz je odsprzedać często za kilkanaście zł mniej ;]

        Ty widzisz same minusy, ja widzę więcej plusów, więc nie przekonywuj innych jak już wyżej pisałem do tego co mają robić ze swoimi pieniędzmi, nie chcesz płacić za PSPLUS to tego nie rób, w czym widzisz problem ?

        Skomentuj Historia edycji

      2. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-03-18 15:27

        Ile ograłem i którymi byłem zainteresowany ? powiem CI że sporo ich było ale brakowało czasu by dużo ich ogrywać. Ale z racji że dodali w PSPLUS, pobrałem wiele z nich i okazało się że są to bardzo dobre gry, których być może nigdy bym nie ograł i nigdy bym się nie dowiedział jak dobrymi są grami.

        Skomentuj

          1. Monstrum
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-03-18 18:45

            Zgadzam się z tobą Janusz w całej okazałości. To powinno być tak jak na PS3, że granie online czyli multiplayer masz za free, nie musisz nic dodatkowo dopłacać, a jak ktoś chce dostawać gierki co miesiąc to wtedy wykupuje sobie ten abonament i się cieszy darmowymi indykami :P
            Dlatego ja do dnia dzisiejszego mam PS3.
            PS3 - Płacę raz za grę i gram po sieci ile chcę czyli tak jak na PC.

            Skomentuj

          2. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-18 19:44

            Ok dobra ta dyskusja do niczego nie zmierza, po prostu dla mnie cena za rok jest tak śmieszna, a przeceny są na tyle fajne, że jakbym tak miał podsumować, to za PSPLUS być może płaciłbym 5zł na miesiąc. Kompletnie mnie to nie rusza, szkoda mi po prostu czasu na jakieś analizy finansowe, segregowanie gier, ich opłacalności i innych tego typu zjawisk.

            Ja po prostu dodaje i odejmuje, wychodzi mi że nie ma tutaj jakiejś tragedii. Problem w tym że ludzie w cenie tego abonamentu, chcialil by od razu po 2 gry typu AAA najlepiej gier które wyszły tydzień temu ;]

            Jasne że bym wolał nie płacić, ale jak już się na to decyduje to tylko i wyłącznie z własnego wyboru, tak samo jak wybór nad COLĄ czy PEPSI ;)

            Skomentuj

          3. człowiek-taboret
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2019-03-19 10:10