Na topie

Acer przedłuża gwarancję na laptopy TravelMate

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Laptopy

Kategoria: Komputery Laptopy Tematyka: Sprzęt do firmy Producenci: Acer

Urządzenia z linii TravelMate wyróżniają się dobrą wydajnością, funkcjonalnością i długim czasem pracy na baterii. Teraz będą też objęte 3-letnią gwarancją producenta

 • Acer przedłuża gwarancję na laptopy TravelMate
A A

Firma Acer przedłużyła gwarancję na urządzenia biznesowe z serii TravelMate. Od teraz nowo zakupione produkty zyskają dodatkowy rok standardowej gwarancji, z możliwością skorzystania z usług serwisu w trybie door-to-door.

Seria TravelMate została stworzona z myślą o firmach oraz indywidualnych klientach, którzy szukają laptopów do pracy czy edukacji. Laptopy wyróżniają się wydajnymi podzespołami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, wysokim poziomem zabezpieczeń oraz baterią z wielogodzinnym czasem pracy.

Wydłużony czas gwarancji TravelMate obejmuje nowe laptopy, zakupione u oficjalnych partnerów marki po 1 sierpnia 2018 roku. W przypadku wystąpienia usterki w ciągu 3 lat od momentu zakupu, producent zapewnia możliwość naprawy w trybie door-to-door, czyli z bezpłatnym odbiorem i zwrotem sprzętu.

Asplex

Warto dodać, że wszystkie urządzenia trafiają do oficjalnego serwisu marki Asplex we Wrocławiu, gdzie według ostatnich danych aż 97% produktów naprawianych jest w ciągu 5 dni.

Źródło: Acer, foto: Karol Żebruń

Odsłon: 2265 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. helganin
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-11 10:58

  "97% produktów naprawianych jest w ciągu 5 dni."
  Ja jestem w tych 3% i od marca im sie nie udało naprawić mojego predatora :D

  A dopiszę jeszcze. Wolałbym żeby robili 10-15 dni ale dobrze a nie spieszyć sie i robić na odwal. W pierwszej naprawie zgubili mi jakąś zaślepkę w środku bo w drugiej wspomniane miałem ze czegoś brakuje :D

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!