Podzespoły

ADATA na targach CES 2019 - wiemy jakie nowości pojawią się u producenta

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2019-01-03

Producent szykuje nowe akcesoria i podzespoły komputerowe, które głównie zainteresują graczy i entuzjastów. Nie zabraknie bardzo dobrej wydajności i... podświetlenia RGB LED.

Już za tydzień rozpoczynają się targi Consumer Electronics Show, a więc jedna z najważniejszych imprez poświęconych elektronice użytkowej i nowym technologiom. Na miejscu pojawi się również firma ADATA, która pochwali się nowymi podzespołami i akcesoriami komputerowymi. Czego możemy się spodziewać?

Tajwański producent głównie skupił się na segmencie produktów dla graczy. Na stoisku będzie można więc zobaczyć niedawno wprowadzone do oferty nośniki XPG SX8200 Pro i XPG Gammix S11 Pro, a także pamięci XPG Spectrix RGB D80.

ADATA XPG Spectrix - pamięć DDR4 RAM

Nie zabraknie również nowości, bo w planach firmy ADATA są nowe pamięci i dyski z linii Spectrix – konstrukcje te mają wyróżniać się nie tylko efektownym podświetleniem RGB LED, ale również bardzo dobrą wydajnością (w przypadku SSD producent zapowiada transfery sięgające 3500/3000 MB/s).

ADATA XPG Emix H30 SE

Z myślą o wymagających graczach przygotowano słuchawki XPG Emix H30 SE z wirtualnym trybem 7.1, a także klawiaturę mechaniczną z przełącznikami Cherry MX Green (jej oznaczenie jeszcze nie zostało ujawnione). Ciekawostką jest tutaj podświetlenie RGB LED, które można zsynchronizować np. z myszką XPG M20.

ADATA SE800

To jednak nie koniec nowości, bo odwiedzający będą mogli również premierowo zobaczyć dysk zewnętrzny HC770 z podświetleniem RGB LED, a także zewnętrzny nośnik SE800 pod USB typ C (mówimy tutaj o wyjątkowo wydajnej konstrukcji, bo jej osiągi mają dochodzić do 1000 MB/s).

Źródło: ADATA

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dziwna jest ta firma, w maju 2018 zapowiedzieli ADATA XPG SPECTRIX D41 5000 MHz, i teraz znowu je zapowiedzą?
 • avatar
  Nie wiem jakie macie doświadczenia z firmą A-Data, ale ja mam kiepskie. Miałem styczność z wieloma ich produktami: RAM, SSD, pendrive i praktycznie z każdym był jakiś kłopot, przy czym najczęściej nie były to typowe usterki, które kwalifikowałyby sprzęt do wymiany. Najbardziej irytujące to losowe przycinanie szybkich pendrive i SSD, trwające od kilku minut do nawet godziny. RAM też nie grzeszy stabilnością.
 • avatar
  mogliby sprzedawać samo podświetlenie do ram, byłoby +20 do szybkości :D
  Zaloguj się
  -2