Na topie

E3 2017: Twórcy Saints Row chwalą się nową grą - Agents of Mayhem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

O Agents of Mayhem słyszeliśmy już wielokrotnie, a teraz możemy dokładnie przyjrzeć się temu, co nowa gra ekipy Volition ma do zaoferowania.

 • E3 2017: Twórcy Saints Row chwalą się nową grą - Agents of Mayhem
A A

Przy okazji Saints Row ekipa Volition udowodniła, że potrafi robić zwariowane gry akcji, które nawet jeśli nie wyglądają najlepiej, to potrafią rozbawić i wciągnąć jak mało co. Świeżutki zapis rozgrywki z najnowszego dzieła tego studia – Agents of Mayhem – pozwala wierzyć, że nie inaczej będzie tym razem.

W przeznaczonym dla jednego gracza Agents of Mayhem będziemy eksplorować futurystyczny Seul i wraz z pozostałymi agentami wykonywać misje, których ostatecznym celem jest wykurzenie z koreańskiej metropolii członków tak zwanej ligi złych dżentelmenów. 

Dynamiczna, zabawna i klimatyczna – te trzy słowa najlepiej chyba opisują grę Agents of Mayhem, w której będziemy musieli jak najlepiej wykorzystać konkretne umiejętności poszczególnych postaci. O tym, jak tytuł ten prezentuje się w akcji, możecie przekonać się, oglądając najnowszy zapis – o, ten:

Gra Agents of Mayhem zmierza na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Jej premiera odbędzie się już niedługo, bo 18 sierpnia. Zapisujecie tę datę do terminarza?

Źródło: IGN

Odsłon: 2565 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. drcocaina
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2017-06-16 17:55

  Jakoś cały czas ta "nowa" marka od nich do mnie nie przemawia. Nieustannie odnoszę wrażenie już gdzieś to widziałem w grze nie widzę nic co by przykuło moją uwagę w przeciwieństwie do SR 2 lub 3.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!