Na topie

AGO kończy Hunt Wave League na półfinałach

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO

Chyba za słabo trzymaliśmy kciuki za polskie „jastrzębie”. Pomimo wyrównanej gry, w finale Hunt Wave League zobaczymy Francuzów, zamiast ekipy „Furlana”.

 • AGO kończy Hunt Wave League na półfinałach
A A

Spotkanie z 3DMAX rozpoczęło się na wybranym przez Francuzów Inferno. Zespół Davida „daviddp” Prinsa doskonale zaczął potyczkę po stronie ofensywnej – przeciwnicy AGO zdobyli trzy pierwsze starcia. Francuzi ugięli się jednak przy pierwszym fullu, jednak szybko wrócili do gry i namieszali w ekonomii Polaków. Dopiero w ósmej rundzie „jastrzębie” zaczęły „coś grać” i przed zmianą stron dorównali do wyniku 7:8 dla przeciwników.

Drugą część spotkania kapitalnie rozpoczęło AGO Esports. Zwycięska rudna pistoletowa pozwoliła na kupno ekwipunku. „Jastrzębie” doszły do czteropunktowego prowadzenia i w tym momencie Francuzi powiedzieli „dość”. 3DMAX do końca rozgrywki na Inferno nie oddało już ani jednej rundy i zakończyło potyczkę wynikiem 16:12

 

Druga część spotkania rozegrała się na Overpassie. Polacy zdobyli kilka pierwszych rund, lecz gdy tylko Francuzi się uzbroili, pojawiły się problemy. Do końca pierwszej połowy obie drużyny wyrywały sobie punkt po punkcie – ostatecznie „jastrzębie” przejęły prowadzenie.

Po zmianie stron AGO Esports weszło w rolę antyterrorystów. Ataujący Francuzi nie dawali jednak Polakom zdobyć przewagi . Pomimo zaciętej gry ekipy „Furlana” to 3DMAX zwyciężyło w tym meczu i z wynikiem 2:0 przechodzi do zmagań finałowych.

Odsłon: 1642 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Szymon331
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-01-13 17:47

  To chyba druga dziedzina "sportu" poza piłką nożną gdzie absolutnie mi nie zależy czy Polacy wygrywają czy nie.

  Skomentuj

  1. sn00p
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-01-13 17:51

   Dobre :) Mi troszkę szkoda tych "e-sportowców" Siedzą na tyłkach po 12+ dziennie i tracą czas i nerwy na klikaniu. Jeśli nawet zrobią na tym fortunę to i tak im współczuje takiego zajęcia :)

   Skomentuj

   1. pablo11
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-13 20:35

    Ilu z nich zrobi kariery ?? To tak jak z Youtubem jakiś promil zarabia spore pieniądze, reszta nie zarabia nic.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!