Na topie

Nawet w piekle trzeba walczyć o przetrwanie - polskie Agony na nowym wideo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gra Agony zabiera nas w nieprzyjemną podróż do piekła. Najgorsze może być jednak przed nami, jeśli nie postaramy się o to, by przetrwać.

 • Nawet w piekle trzeba walczyć o przetrwanie - polskie Agony na nowym wideo
A A

Jesteś udręczoną duszą. Niczego nie pamiętasz, ale doskonale wiesz, gdzie się znajdujesz. Piekło, w którym się budzisz jest jeszcze mniej przyjazne, niż przypuszczałeś. Nie tylko otacza cię cierpienie, ale też wszędzie czają się demony, które chcą sprawić ci ból i nie dopuścić do tego, byś odzyskał swoje wspomnienia. Tak pokrótce przedstawia się Agony – piekielny survival horror ekipy polskich weteranów zgromadzonych pod banderą Madmind Studio.

Agony to w zasadzie typowy survival horror. Nasz bohater jest więc niemal bezbronny, a jego celem jest przetrwanie w nieprzyjaznych warunkach. Na tle innych tego typu produkcji polska gra wyróżniać ma się jednak przede wszystkim klimatem, jak również mocną fabułą. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda to wszystko w praktyce, koniecznie obejrzyjcie nowy, 12-minutowy zapis rozgrywki opublikowany przez samych twórców:

Gra Agony jest już podobno na ostatniej prostej, co oznacza, że w piekle przyjdzie nam się obudzić raczej wcześniej niż później. Konkretna data premiery nie została jednak jak dotąd ujawniona. Jedyne, co poza tym wiemy, to że polska produkcja powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: PC Gamer

Odsłon: 3617 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. Q'bot
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-16 13:13

  Z całym szacunkiem dla twórców, ale dlaczemu to wygląda jak produkcja sprzed dekady? ;|

  Skomentuj Historia edycji

  1. patol1984
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-06-16 13:36

   Też żałuje, że taka słaba oprawa, słabe oświetlenie, ultra low poly modele, świat jakiś skurczony a tło to średniej jakości JPG.

   Skomentuj

 2. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-16 13:35

  Boje sie ze Agony skończy jak Inner Chains. Graficznie i artystycznie będzie bardzo dobrze ale gameplay skopany na maxa.

  Skomentuj

 3. Mkomp
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-16 18:42

  Grałem w demo, a na grę czekam z utęsknieniem ;)

  Skomentuj

 4. PITUCH1
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-17 02:36

  uuuu , hmm już to widziałem ... gdzie /// Everybody's Gone to the Rapture , iiii magic coś tam help'a poproszę i pytanie do publiczności :P)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!