Na topie

Zdobądź bezpłatną wejściówkę na szkolenia dla specjalistów IT już 6.10.2015 w Gdańsku

Autor:
Przemysław Jankowski

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: chmura Chmura dla firm Konferencje i szkolenia IT Producenci: Beyond

Specjalnie dla Was, dzięki Beyond.pl mamy do rozdania 10 wejściówek na specjalistyczne szkolenia IT, które odbędą się 6 października w Gdańsku.

Akademia Beyond

AA

Już 6 października odbędzie się druga edycja Akademii Beyond, szkoleń dla specjalistów IT, których uczestnicy będą mogli wzbogacić swoje umiejętności zawodowe z projektowania i administracji infrastrukturą chmury obliczeniowej. Specjalnie dla Was mamy 10 wejściówek, dzięki uprzejmości Beyond.pl.

Akademia ma charakter spotkań warsztatowych. Każde szkolenie w ramach Akademii potwierdzane jest certyfikatem wystawionym przez ekspertów oraz partnerów projektu, a każdy uczestnik otrzyma voucher o wartości 100 zł na testy chmury e24cloud.

Specjalnie dla czytelników benchmark.pl, we współpracy z Beyond.pl przygotowaliśmy 10 bezpłatnych wejściówek na specjalistyczne szkolenia. Warto się pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

  • By skorzystać z zaproszenia wystarczy wejść na tę stronę i zarejestrować swoje uczestnictwo.

Szkolenia IT Beyond

Warsztaty organizowane są przez dostawcę usług IT dla biznesu oraz największą serwerownią w naszym kraju, firmę Beyond.pl. Partnerami poszczególnych spotkań są VMware Polska, Mircosoft  oIntel oraz Lenovo.

Źródło: Beyond.pl

Odsłon: 3738 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij
Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!