Na topie

Budżetowe smartfony też mogą kusić wyglądem - nowe modele z logo Alcatel wprost z CES 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: CES 2018 Producenci: Alcatel

W najbliższym czasie do sprzedaży trafiać będą smartfony z trzech serii - Alcatel 5, Alcatel 3 oraz Alcatel 1. Spodziewać można się przede wszystkim wyświetlaczy o proporcjach 18:9.

 • Budżetowe smartfony też mogą kusić wyglądem - nowe modele z logo Alcatel wprost z CES 2018
A A

TCL to jedna z niewielu firm, która promuje na targach CES 2018 nowe smartfony. Za cel obrała sobie udowodnienie tezy, że modele oferowane za stosunkowo niewielkie pieniądze nie muszą odstawać od propozycji z wyższej półki, przynajmniej w kwestii stylistyki.

W najbliższym czasie do sprzedaży trafiać będą smartfony z trzech serii - Alcatel 5, Alcatel 3 oraz Alcatel 1. Od przynależności, a tym samym stopnia zaawansowania zależeć będą ceny. We wszystkich przypadkach mają być one jednak korzystne, a każdy ze smartfonów, głównie z uwagi na wyświetlacz o proporcjach 18:9, przyciągać ma wzrok.

Najbardziej zaawansowana będzie seria Alcatel 5. Tu prócz wyświetlaczy 18:9 pojawić mają się niektóre z funkcji charakterystycznych dla flagowców, między innymi rozpoznawanie twarzy. Producent wspomina też o wytrzymałych bateriach, które gwarantować będą dobre czasy pracy na jednym ładowaniu.

Alcatel CES 2018

W ramach serii Alcatel 3 debiutować mają propozycje stanowiące odpowiedź na ostatnie, modne trendy. W praktyce nastawiać trzeba się na smartfony cechujące się dużymi wyświetlaczami 18:9 oraz podwójnymi aparatami.

Najmniejszy wydatek stanowić będą przedstawiciele serii Alcatel 1. Mimo tego i tutaj pojawią się wspominane wyświetlacze o proporcjach 18:9, grafiki zdradzają też, że nie zabraknie miejsca dla czytnika linii papilarnych.

Na bliższe informacje dotyczące specyfikacji trzeba jeszcze chwilę poczekać. Poznać powinniśmy je na następnej z dużych branżowych imprez, czyli MWC 2018.

Źródło: TCL

Odsłon: 4271 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. zakius
  Oceń komentarz:

  -6    

  Opublikowano: 2018-01-09 18:23

  przecież to jest paskudne jak flagowce

  Skomentuj

 2. DreamerDream
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2018-01-09 20:16

  "Budżetowe smartfony też mogą kusić wyglądem"
  Czy tylko dla mnie praktycznie wszystkie smartfony wyglądają podobnie? Założę się, że gdyby położyć obok siebie z hmm 50 rożnych modeli (bez znaczka/loga firmy) to mało kto odgadłby poprawnie chociaż 50% z nich.

  Te wszystkie porównania do wyglądu chyba są bardziej na zasadzie "bo lubię niebieski", "bo wolę zaokrąglone rogi".

  Skomentuj

  1. Fiona
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-01-12 08:02

   25% to max dla eksperta

   Skomentuj

 3. AkaRyupl
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-01-10 05:20

  A jak ze wsparciem? Alcatel nie słynie ze wspierania swoich telefonów nawet przez rok.

  Skomentuj

  1. slyman1
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-01-11 11:01

   Dokładnie tak. Mam Idola 4 i brak wsparcia. Nie sądzę że doczekamy się aktualizacji do androida 7. Ciekawe czy poprawili aparat. Mój fatalnie łapie ostrość.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!