Gry komputerowe

Alice VR - polska przygodówka zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2016-10-05

Gra czerpie całymi garściami z Alicji z Krainy Czarów, ale nie spodziewajcie się dziecinnej przygody.

Alice VR to jedna z pierwszych polskich gier stworzonych z myślą o goglach VR. O tym, jak prezentuje się w rzeczywistości przekonamy się już pod koniec tego miesiąca.

Tworzona przez studio Carbon gra Alice VR to przygodówka, która ma dla nas sporo terenów do eksploracji, ciekawą (ponoć) historię do poznania i wiele różnych zagadek do rozwiązania. Wcielamy się w międzyplanetarnego podróżnika, który musiał lądować na planecie Speculo. Zrobił to, by zatankować swój pojazd, ale zostanie tam nieco dłużej…

Gra Alive VR zadebiutuje na rynku 27 października. Zagramy na komputerach osobistych oraz goglach VR – Oculus Rift, HTC Vive i OSVR. Możemy liczyć na polską wersję językową, a samej grze towarzyszyć będą: ścieżka dźwiękowa, artbook, tapety oraz filmiki zza kulis produkcji. A teraz już zostawiamy was z materiałem, w którym twórcy opowiadają o swoich inspiracjach:

Zwolennikom mroczniejszych klimatów przypominamy, że w programie wczesnego dostępu na Steamie dostępny jest też polski kosmiczny survival – Detached.

Źródło: Klabater

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Jesli fabula bedzie wciagajaca, rozgrywka nieliniowa i w miare roznorodna, moze byc bardzo ciekawie. Oby:)
    Zaloguj się