Oprogramowanie

ALLPlayer 8.4 - popularny odtwarzacz wideo w nowej wersji

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-01-09

Polacy odpowiedzialni za rozwój odtwarzacza multimedialnego ALLPlayer udostępnili jego nową wersję: 8.4. Niedawno kod został napisany od nowa, więc tym razem są to głównie poprawki

ALLPlayer to popularny program do odtwarzania plików wideo i audio made in Poland. Jest darmowy, a zarazem bardzo funkcjonalny i do tego lekki. Jego najnowsza wersja (8.4) wprowadza kilka zmian, które sprawiają, że jeszcze bardziej warto na niego postawić.

Co nowego w ALLPlayer 8.4?

ALLPlayer 8.4 to wersja, na której instalację powinni zdecydować się przede wszystkim posiadacze komputerów z kartami graficznymi Nvidia GeForce. Mogą oni bowiem doświadczyć wzrostu wydajności dekodowania materiałów wideo zapisanych kodekiem H264/HEVC (dzięki wykorzystaniu w tym celu GPU i tym samym odciążeniu CPU).

Autorzy ulepszyli również wbudowany edytor napisów, a osoby korzystające z niestandardowych kopii filmów i seriali docenią opcję szybkiego przesuwania wyświetlania (przez klikanie „<” i „>”). 

Wydanie oznaczone numerem 8.4 przynosi także zwiększenie ilości informacji o pliku (pod „i”), eliminację problemu związanego z (nie)zapamiętywaniem wyjścia Audio oraz poprawiony system automatycznego odtwarzania kolejnego odcinka serialu z dysku lokalnego.

Darmowy odtwarzacz muzyki i filmów: ALLPlayer - download (pobieranie):

Pobierz ALLPlayer


Najważniejsze cechy programu ALLPlayer:

 • jest w pełni darmowy
 • dzięki wbudowanym kodekom radzi sobie z praktycznie wszystkimi formatami audio/wideo
 • bez problemu obsługuje wideo w jakości 4K / Ultra HD
 • ma zintegrowaną wyszukiwarkę filmów w serwisach streamingowych
 • ma zintegrowaną wyszukiwarkę napisów i automatycznie dostosowuje je do kopii filmu
 • ma prosty interfejs zapewniający intuicyjna obsługę
 • jest w pełni dostosowany do systemu Windows 10 oraz platform mobilnych

ALLPlayer 7.0 funkcje

ALLPlayer Pilot 2.0 - uniwersalny pilot do odtwarzacza i usług Netflix czy YouTube

Odtwarzacz ALLPlayer w wersji 7.x to także ALLPlayer Pilot 2.0, czyli aplikacja mobilna, która pozwala sterować odtwarzaczem ALLPlayer (i nie tylko) oraz serwisami Netflix i YouTube z poziomu smartfona lub tabletu z systemem Android.

ALLPlayer Pilot 2.0

Uniwersalny pilot wyświetlany na przykład na ekranie komórki pozwala wygodnie przewijać czy pauzować materiały i regulować głośność, ale też korzystać z funkcji klawiatury i myszki (na wirtualnym touchpadzie) oraz przesyłać pliki pomiędzy urządzeniami. Więcej informacji i linki pobierania znajdują się na stronie aplikacji.

Źródło: ALLPlayer

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Media Player który jest częścią K-Lite Codec Pack jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.
  Zaloguj się
  38
 • avatar
  Media Player Classic Home Cinema i inne odtwarzacze mogą nie istnieć. Kiedyś testowałem te wszystkie "plajery" Zaczynając od AllPlayer, przez Dziobas, VLC, POTPlayer, GOMPlayer aż po BESTPlayer, BSPlayer, JetPlayer itd. Niektóre co prawda były znośne, ale każdy z nich miał jakieś mniejsze lub większe wady. W jednym brakowało kodeków, w drugim brak ważnych opcji, trzeci brzydki i mało funkcjonalny, kolejny wyjątkowo paskudny obraz, w innym dźwięk jak ze studni, kolory wyblakłe, szum, wywalanie aplikacji. Od kiedy (wiele lat temu) trafiłem na Media Player Classic, od razu wiedziałem, że to jest odtwarzacz klasa. Oprócz tego, że MPC:HC odtwarza wszystko, jest funkcjonalny, przejrzysty, intuicyjny, to jeszcze, według mnie, ma najładniejszy i najczystszy obraz oraz dźwięk. Rozpisałem się, ale uważam, że to jeden z lepszych programików na PC i jeden z nielicznych tego typu, za który byłbym w stanie zapłacić.
  Zaloguj się
  18
 • avatar
  Allplayer to crap.


  "Media Player Classic Home Cinema" i to wszystko co jest potrzebne.
  Zaloguj się
  14
 • avatar
  Masakra, zmieniło mi stronę startowa na gazeta.pl. Kocham takie programy co przy okazji instalacji integrują w inne aplikacje.....kosz.
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Jak dobrze pamiętam to kiedyś aby odtwarzać różne formaty należało wykupić dostęp premium aby program pobrał sobie kodeki bo jakimś dziwnym trafem nie chciał działać z wgranymi ręcznie jeżeli tego nie zmienili to ten program nadal jest beznadziejny.
  Zaloguj się
 • avatar
  Dziękujemy za wszystkie krytyczne uwagi, cały czas poprawiamy funkcjonowanie programu i wprowadzamy na bieżąco funkcje zgłaszane przez użytkowników jako potrzebne.
  Wymienione tu w komentarzach odtwarzacze są również dobrymi produktami, ale nie czujemy jako producenci, aby ALLPlayer im w jakiejś dziedzinie ustępował kroku. Dostarczamy produkt w postaci najlepszej jak możemy z najnowszym pakietem darmowych kodeków.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ja z dwa lata temu testowałem wszystkie odtwarzacze dostępne na rynku i dla mnie najlepszy jest Potplayer, którego każdemu polecam. Dlaczego? Program nie wymaga żadnych zewnętrznych kodeków. Obraz i dźwięk jest odtwarzany w nim w 100% poprawnie. Dodatkowo mamy dostępnych wiele różnych filtrów poprawiających obraz i dźwięk. Większość z nich moim zdaniem jest bezużyteczna, ale np. wyostrzanie obrazu dla filmów DVD to ciekawa sprawa i zawsze z tego korzystam. Dużym plusem tego programu jest szybkość działania, a zwłaszcza przewijania filmów. Za tą drugą cechę program ten uwielbiam. Nie dość, że przesuwa błyskawicznie każdy plik, to ma ciekawe skróty przewijania. Strzałka w bok w połączeniu z Alt lub Ctrl lub Shift przesuwa o różny czas (w ustawieniach sami to określamy). Na samym początku jak go zainstalowałem, to trochę przytłaczał mnie ogrom opcji i ustawień w nim dostępny, ale jak któregoś dnia usiadłem i przebrnąłem przez nie wszystkie to zdałem sobie sprawę, że to kolejna zaleta tego programu, bo dzięki tak dużej ilości ustawień można dostosować ten program idealnie do siebie. Wygląd? Mi się podoba, ale to cech subiektywna.
  Zaloguj się
 • avatar
  Czy to prawda, że odtwarzacz zmienia stronę startową na brukowca - Tzw. Gazetę? Tak przeczytałem w jednym z komentarzy.
  Czy nie tak właśnie działa malware?
  Zaloguj się
 • avatar
  Tylko i wyłącznie MPC HC, genialny i prosty w obsłudze, zrobiony do tego, do czego być powinien, a nie do wszystkiego innego, gdzie odtwarzanie filmów to tylko dodatek. Szkoda, że nie ma jego wersji mobilnej.
 • avatar
  Od lat MPC - ale jak tu ktoś napisał urzekła mnie ta historia, pobiorę, zainstaluję, obejrzę...
  Zaloguj się
 • avatar
  Bardzo się cieszę, że i w Polsce możemy się pochwalić ciekawymi produktami, a ALLPlayer to już klasyka gatunku :-).
 • avatar
  Racja. All playera przestałem całkowicie używać jeszcze za wczesnych czasów windowsa XP, może i wcześniej? Nie pamiętam.
  Wtedy na tle konkurencji wypadał BARDZO, ale to BARDZO mizernie. Kulawo wręcz. Począwszy od instalacji dodatkowych kodeków, przez interfejs, na braku lub przedziwnym wyborze klawiszy skrótowych.
  Może by tak spróbować jeszcze raz? Chociaż z VLC nie mam absolutnie żadnych problemów i co jakaś nowość na scenie kodeków się pojawi, oni mają od razu dla niej wsparcie...
  Co ma takiego All player oprócz tego, że Polski?
  Zaloguj się
 • avatar
  W zasadzie od wielu lat nie używam żadnego playera bo systemowy w zupełności wystarcza, a od biedy mam VLC zainstalowanego w razie "W" ale przecież w dzisiejszych czasach i tak 99% filmów to *.mkv kodowane H.264 telefony raczej nagrywają *.mp4 i też kodowane H.264 więc Ja nie widzę sensu pakowania do systemu mega paczki z kodekami i używania jakiegoś kombajnu do filmów i tak naprawdę filmy oglądam raczej na TV poprzez zewnętrznego playera bo wygodniej niż siedzieć przy monitorze.
  Zaloguj się
 • avatar
  VLC > all players.
  Zaloguj się
 • avatar
  PotPlayer ze zwykłych stanowczo lepszy, coś własnie lepszy niż KODI lub VLC ?
 • avatar
  dlaczego nie dziwi mnie, że jak tylko wypisałem wszystkie problemy znalezione w ciągu pierwszych 5 minut pracy z programem nagle ludzie z zespołu zniknęli?
  Zaloguj się
 • avatar
  Po obejrzeniu pliku wideo nie dziala ikona w lewy dolnym rogu (otworz plik wideo - nie otwiera nowego okna wyboru pliku).
 • avatar
  High Definition Mode - nadal nie działa !
  A lubię stare czarno-białe filmy tak oglądać :)
  Cud , że sam pobrał aktualizacje po 1,5 roku :)

  Program ma jakiś błąd i komp, a raczej grafa przy podłączeniu w HDMI, potrafi przejść w tryb "czuwania, oszczędności" , po czym ciężko grafe wzbudzić nawet po restarcie !
  I dam rękę obciąć tylko jak oglądam film na AllPlayerze takie cyrki !

  Zaloguj się
 • avatar
  dwie małe uwaga dl All playera - czy nie dało by się gdzieś wsadzić opcji odtwarzania w trybie RAW - bez filtrów, bez postprocesu - tak, żeby film wyglądał dokładnie tak, jak chciał tego twórca... bo jak Allplayer jest świetny do materiału nieco skopanego przy kompresji, to w wypadku czystego materiału te wszystkie upiększacze tylko psują efekt :( - albo dajcie dostęp do konfiguracji kodeków wprost i będzie po sprawie.

  2- czy nie byli byście w stanie zaimplementować porządnego panelu konfiguracyjnego dla dźwięku (lub ponownie - dostępu do konfiga kodeków) - coś na kształt tego w MPC? bo niestety przy głośnikach 7.1 na allplayerze dzieją się panie w wielu filmach cuda i dziwy.... :(
 • avatar
  czyli co, znowu nowa skórka, a funkcjonalność żadna jak zawsze?