Na topie

Brutalna opowieść o Bolesławie Chrobrym - nowa kampania w Ancestors Legacy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: DLC polskie gry RTS strategia Zwiastuny gier

Macie w swoich steamowych bibliotekach grę Ancestors Legacy? W takim razie pobierajcie i sprawdzajcie nową kampanię fabularną, poświęconą pierwszemu koronowanemu królowi Polski.

  • Brutalna opowieść o Bolesławie Chrobrym - nowa kampania w Ancestors Legacy
A A

Ancestors Legacy to może nie najlepsza, ale na pewno jedna z najciekawszych polskich gier, jakie ostatnimi czasy zadebiutowały na rynku. Jeszcze przed wakacjami otrzymaliśmy obietnicę, że produkcja ta będzie rozwijana i dziś otrzymaliśmy na to konkretny dowód.

Tym konkretnym dowodem jest nowa kampania fabularna, przedstawiająca opowieść o (przyszłym) pierwszym królu Polski, Bolesławie Chrobrym, i jego synu – Mieszku II. Składa się na nią pięć misji obejmujących pięcioletni okres historyczny: od 1013 do 1018 roku. 

Mamy jeszcze trzy dobre wiadomości, z czego dwie dotyczą wspomnianego rozszerzenia. Otóż po pierwsze: kampania jest dostępna już teraz, a po drugie: jeśli macie „podstawkę”, to pobierzecie ten fabularny dodatek bez żadnych opłat. Z kolei trzecia dobra wiadomość jest taka, że cena gry spada z 35 do 30 euro.

Gliwicka ekipa Destructive Creations zapowiedziała równocześnie, że trwają już prace nad kolejną kampanią fabularną, która również zostanie udostępniona bezpłatnie. Najprawdopodobniej zostanie ona poświęcona historii zakonu krzyżackiego. Na początku 2019 roku natomiast gra dotrze na konsole Xbox One.

Źródło: Destructive Creations, 1C, PR Outreach, Cenega

Odsłon: 3667 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!