Na topie

Intrygujące Ancestors: The Humankind Odyssey na fragmentach rozgrywki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Gameplay przygodowa Zwiastuny gier

Akcja gry cofa nas o aż 10 milionów lat. Łatwo domyślić się w związku z tym, w jaką postać będzie trzeba się tu wcielić.

 • Intrygujące Ancestors: The Humankind Odyssey na fragmentach rozgrywki
A A

Nie samymi hitami od największych producentów żyją gracze. Warto zwracać uwagę na tytuły, które zdają się pozostawać w cieniu, a ostatecznie mogą okazać się bardzo interesujące. Na przykład Ancestors: The Humankind Odyssey.

Chociaż z zapowiedzią mieliśmy do czynienia już jakiś czas temu, Ancestors: The Humankind Odyssey cały czas pozostawało sporą zagadką. Z okazji gali The Game Awards 2018 opublikowane zostały jednak pierwsze konkretniejsze materiały wideo, dzięki którym mamy okazję przyjrzeć się rozgrywce.

Możecie zobaczyć je poniżej, ale przypomnijmy jeszcze, że Ancestors: The Humankind Odyssey to gra przygodowa, w której duży nacisk zostanie położony na elementy survivalowe. Akcja gry cofa nas o aż 10 milionów lat. Łatwo domyślić się w związku z tym, w jaką postać będzie trzeba się tu wcielić.


Ancestors: The Humankind Odyssey rozwija studio Panache Digital Games. Głównodowodzącym jest Patrice Désilets, który swojego czasu pracował nad trzema pierwszymi odsłonami serii Assassin’s Creed.

Premiera Ancestors: The Humankind Odyssey jest planowana na przyszły rok.

Źródło: IGN, GameSpot

Odsłon: 3431 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Yamaraj6
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-12-08 22:36

  Pomysł ciekawy, ale myślę że ciężko taką grę w której nie będzie dialogów wypełnić ciekawą zawartością. Chyba że zatrudnią jakąś Krystynę Czubównę która będzie komentowała poczynania gracza XD. To mogłoby wyjść interesująco.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!