Na topie

Premiera gry Ancestors: The Humankind Odyssey zaplanowana na lato

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Znamy oficjalną datę premiery gry Ancestors: The Humankind Odyssey. W podróż zwaną ewolucją wyruszymy już pod koniec tegorocznych wakacji.

  • Premiera gry Ancestors: The Humankind Odyssey zaplanowana na lato
A A

Ekipa Private Division oficjalnie zapowiedziała, że premiera gry Ancestors: The Humankind Odyssey odbędzie się 27 sierpnia. Tego dnia tytuł zostanie udostępniony pecetowcom (na platformie Epic Games Store), a debiut wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 odbyć ma się w okolicach tegorocznej Gwiazdki.

Data premiery została ogłoszona przy okazji publikacji drugiego zwiastuna z cyklu 101, w którym twórcy przybliżają najważniejsze elementy zabawy. Pierwszy epizod był poświęcony eksploracji, ten nowy natomiast porusza temat tego, że ewolucja gatunku (a to jej właśnie poświęcona jest gra Ancestors: The Humankind Odyssey) nie jest kwestią jednostki, lecz całych grup.

Ancestors: The Humankind Odyssey screen

Podobnie walka o przetrwanie, stanowiąca istotny element rozgrywki, prostsza jest wtedy, gdy ma się ze sobą swój „klan”. Łatwiej wtedy o zdobywanie pożywienia, spokojny sen czy zabezpieczenie przed atakami drapieżników. ...A przypomnijmy, że w grze Ancestors: The Humanking Odyssey trafiamy na kontynent afrykański sprzed 10 milionów lat i zdecydowanie nie jest to czas ani miejsce, w którym doczekać jutra jest szczególnie łatwo.

W materiale zwrócono również uwagę na to, że w grze Ancestors: The Hymankind Odyssey będziemy mogli wcielić się zarówno w dziecko, jak i osobnika dorosłego czy nawet starego. Zresztą nie jednego – wyruszamy wszak w podróż trwającą 8 milionów lat…

Źródło: Private Division, VG247

Odsłon: 8911 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)