Premiera Angry Birds Go! - gra dostępna do pobrania

| 2013-12-13

Kategoria: Mobile Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS Gry Windows Phone Tematyka: Apple iOS Google Android Programy do pobrania Windows Phone 8 Producenci: Rovio

Angry Birds Go! gra premiera

Gier powstających z myślą o urządzeniach mobilnych mamy wiele, ale mało która dorównuje popularnością serii Angry Birds. Kolejne jej odsłony cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wydaje się, że podobnie może być w przypadku tej najnowszej - Angry Birds Go!.

Rovio zdało sobie chyba sprawę z tego, że schemat rozgrywki oferowany przez dotychczasowe gry z Wściekłymi Ptakami w roli głównej nieco się już opatrzył. Z tego też powodu postanowiono go zmienić i dlatego zabawa polegać będzie tutaj na czymś zupełnie innym.

W Angry Birds GO! gracze zasiądą za sterami różnego rodzaju pojazdów i jak to w tego typu przypadkach bywa, trzeba będzie jak najszybciej dostać się do mety. Wedle zapowiedzi trasy są tutaj różnorodne, a do tego bardzo kręte i znajduje się na nich sporo bonusów i pułapek, które spowodować mogą szybki awans lub spadek w klasyfikacji.

Przewidziano również możliwość modyfikacji pojazdów, moce specjalne dla bohaterów oraz kilka trybów zabawy - Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase oraz Mega Match.


Angry Birds Go! jest już dostępne w wersji na system Android, iOS, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10. Gra jest darmowa, chociaż warto wspomnieć, że płacić trzeba za dodatkowe bonusy, a także za ewentualną zabawę z wykorzystaniem technologii TELEPODS (stawiane na kamerce tabletu czy smartfona figurki postaci przenoszone są do rozgrywki).


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Angry Birds Go! na Androida

Angry Birds Go! na iOS

Angry Birds Go! na Windows Phone 8

 

Rozmiar pliku: 168 MB

Rozmiar pliku: 97,7 MB

Rozmiar pliku: 98 MB



Źródło: youtube, play.google, itunes.apple, windowsphone, ioshacker

Zobacz nowe produkty z kategorii Mobile w marketplace

Nie przegap

Komentarze (24)

  1. exposiure
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 13:15

    Działa to komuś na L625?

    Skomentuj

    1. fiboo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-12-13 20:51

      Wymaga 1GB RAM(przynajmniej póki co), ale powiem Ci, że nic nie straciłeś, bo gra jest nudna napchana mikropłatnościami.

      Skomentuj

      1. kemot456
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-12-14 09:50

        Na moim Huawei g300 śmiga choć mam 512mb ram :P

        Skomentuj

  2. mesjan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 14:29

    Fajnie się w to gra

    Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 15:16

    Będzie na PC?

    Skomentuj

  4. Tfgru
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 15:43

    Nie działa na Xperia P, nie da się wyszukać teeog w Google Play czyli Xperia P jest za słaba. AHA WTF!?

    Skomentuj

  5. damian13m
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:11

    Oj będzie granie :D

    Skomentuj

  6. wojo12
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:18

    WTF?
    Nie działa na Note I. Jest za słaby czy co? Wątpię że były flagowiec jest za słaby. Może to bląd jakiś albo coś

    Skomentuj

  7. Robcio5551
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:22

    Lumia 520:

    "Twój telefon nie spełnia minimalnych wymagań koniecznych do uruchomienia tej aplikacji."

    Skomentuj

    1. SowaSS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-12-14 15:26

      Niestety na mojej Lumi 620 też jest ten problem. Jest wymagane 1GB RAM .

      Skomentuj

  8. Cacek93
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:53

    Na moim Haier W910 śmiga aż miło, czasami tylko przytnie.
    Krait 2x 1.5GHz + Adreno 225 wystarczy :)
    Sama gra jest dosyć ciekawa, model jazdy bardzo mi się podoba.

    Skomentuj

  9. zbyszek1211.99
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-12-13 17:08

    gra jak dla mnie nudna, wolne tempo jazdy, nie ma wielu efektów, podczas pierwszego uruchamiania gra mocno przycięła mój tablet- prestigio multipad 4 quantum 10.1- mimo że 4x1,6GHz, MALI 400MP4 i 1Gb RAM, gra stworzona na lepsze urządzenia, ale i tak nie spodziewałem się że angry birds kiedykolwiek przytnie mi tablet

    Skomentuj

  10. max146
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 18:56

    Jeżeli ktoś chce sobie pograć w wyścigi to już lepiej ściągnąć Asphalt 8 (za darmo).

    Skomentuj

  11. sayrus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 20:51

    na wp8 potrzeba 1GB ramu-htc 8s:(

    Skomentuj

  12. 14r33k
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 11:04

    Na RK3066 przycina trochę w menu. Poza tym płynność jest OK.

    Skomentuj

  13. Doktorek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 13:06

    Na LG L9 coś dziwnie płynniutko by za chwilę złapać stop klatkę i znowu płynnie i tak w kółko

    Skomentuj

    1. Kordian1988
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-12-14 13:53

      U mnie na L9 to samo. Wygląda tak jak by było mało pamięci.

      Skomentuj

      1. Doktorek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-12-14 16:28

        To ile ona potrzebuje 2GB ramu ?? w L9 masz 1 GB

        Skomentuj

  14. optimusprime
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 14:29

    Już się ściąga :)

    Skomentuj

  15. Muciekk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 22:17

    Dopiero wyszła i pewnie testowali na najpopularniejszych modelach ... :D Poczekać musimy i pewnie zacznie działać na wszystkim he :) u mnie na samsungu i9305 smiga aż miło hi ;)

    Skomentuj

  16. sztajnol1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 12:21

    Qrcze, ciekawe. Na moim telefonie- stary SE Xperia Arc S (0,5 GB RAM, CPU 1 rdzeń, grafika Adreno 205) sklep Play pokazał mi tą grę i dało się ją zainstalować (inna sprawa że po uruchomieniu są artefakty i w końcu się sama zamyka). Ale na tablecie syna Acer A211, Tegra 3, 1 GB RAM nawet sklep Play nie chciał tego pokazać, a po wyszukaniu linka w Google, powiedziało że urządzenie nie jest kompatybilne. WTF?

    Skomentuj

  17. Wmblady
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 13:41

    Gra nawet wciąga, ale na chwilę obecną nie polecam. 3 razy już zaciął mi się przy niej telefon (galaxy s2), z czego 2 razy straciłem zapisy i musiałem zaczynać od nowa.

    Skomentuj

  18. radekstaczek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 18:03

    Na Xperia M gra chodzi płynnie i bez żadnych zarzutów

    Skomentuj

  19. gambiter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-03-13 16:44

    u mnie na galaxy s3 mini smiga idealnie (1gb ram 2x1ghz arm7neon mali mp400)