Premiera Angry Birds Go! - gra dostępna do pobrania

| 2013-12-13

Kategoria: Mobile Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS Gry Windows Phone Tematyka: Apple iOS Google Android Programy do pobrania Windows Phone 8 Producenci: Rovio

Angry Birds Go! gra premiera

Gier powstających z myślą o urządzeniach mobilnych mamy wiele, ale mało która dorównuje popularnością serii Angry Birds. Kolejne jej odsłony cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wydaje się, że podobnie może być w przypadku tej najnowszej - Angry Birds Go!.

Rovio zdało sobie chyba sprawę z tego, że schemat rozgrywki oferowany przez dotychczasowe gry z Wściekłymi Ptakami w roli głównej nieco się już opatrzył. Z tego też powodu postanowiono go zmienić i dlatego zabawa polegać będzie tutaj na czymś zupełnie innym.

W Angry Birds GO! gracze zasiądą za sterami różnego rodzaju pojazdów i jak to w tego typu przypadkach bywa, trzeba będzie jak najszybciej dostać się do mety. Wedle zapowiedzi trasy są tutaj różnorodne, a do tego bardzo kręte i znajduje się na nich sporo bonusów i pułapek, które spowodować mogą szybki awans lub spadek w klasyfikacji.

Przewidziano również możliwość modyfikacji pojazdów, moce specjalne dla bohaterów oraz kilka trybów zabawy - Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase oraz Mega Match.


Angry Birds Go! jest już dostępne w wersji na system Android, iOS, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10. Gra jest darmowa, chociaż warto wspomnieć, że płacić trzeba za dodatkowe bonusy, a także za ewentualną zabawę z wykorzystaniem technologii TELEPODS (stawiane na kamerce tabletu czy smartfona figurki postaci przenoszone są do rozgrywki).


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Angry Birds Go! na Androida

Angry Birds Go! na iOS

Angry Birds Go! na Windows Phone 8

 

Rozmiar pliku: 168 MB

Rozmiar pliku: 97,7 MB

Rozmiar pliku: 98 MB



Źródło: youtube, play.google, itunes.apple, windowsphone, ioshacker

Zobacz nowe produkty z kategorii Mobile w marketplace

Nie przegap

Komentarze (28)

  1. exposiure
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 13:15

    Działa to komuś na L625?

    Skomentuj

    1. fiboo
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-12-13 20:51

      Wymaga 1GB RAM(przynajmniej póki co), ale powiem Ci, że nic nie straciłeś, bo gra jest nudna napchana mikropłatnościami.

      Skomentuj

      1. kemot456
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-12-14 09:50

        Na moim Huawei g300 śmiga choć mam 512mb ram :P

        Skomentuj

  2. mesjan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 14:29

    Fajnie się w to gra

    Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 15:16

    Będzie na PC?

    Skomentuj

  4. Tfgru
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 15:43

    Nie działa na Xperia P, nie da się wyszukać teeog w Google Play czyli Xperia P jest za słaba. AHA WTF!?

    Skomentuj

    1. chrisu1982
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-12-13 16:39

      xperia p ma tylko 2 rdzenie po 1ghz i mali 400, niestety testy w necie pokazuja, ze procki pod 1.4 + mali maja lekkie pro blemy a AB GO wiec nie masz czego zalowac, nawet gdybys odpalil chodziloby przecietnie
      na moim Galaxy S2 chodzi, ale szalu nie ma

      Skomentuj

      1. Ghost0404
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-12-14 11:23

        Na moim Galaxy S Advance z 4.1.2 chodzi wyśmienicie, nie ma naprawdę żadnych ścinek, ani spowolnień. Nie wiem jaki ty masz ten S II, że ci kiepsko chodzi ;)

        Skomentuj

        1. chrisu1982
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-12-14 16:11

          no to ja nie wiem co Ty masz za telefon, poczytaj na forach, malo komu to dobrze chodzi na S2, nawet ludzie narzekaja, ze na S3 szalu nie ma, choc tam to juz chyba przesadzaja
          moj SGS2 ogolnie chodzi swietnie, soft neatrom jeden z lepszych dostepnych, w antutu ponad 11tys. niestety angry birds go, potrafi szarpac

          Skomentuj

      2. wisnia_pc
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-12-14 12:03

        Powinno działać na Xperia P, ja mam Xperie L i wszystko śmiga bez zaciek, a parametry telefonów są podobne. Gra nawet fajna, co do mikro płatności wcale nie trzeba kupować dodatkowych opcji, i tak jest świetna zabawa.

        Skomentuj

  5. damian13m
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:11

    Oj będzie granie :D

    Skomentuj

  6. wojo12
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:18

    WTF?
    Nie działa na Note I. Jest za słaby czy co? Wątpię że były flagowiec jest za słaby. Może to bląd jakiś albo coś

    Skomentuj

  7. Robcio5551
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:22

    Lumia 520:

    "Twój telefon nie spełnia minimalnych wymagań koniecznych do uruchomienia tej aplikacji."

    Skomentuj

    1. SowaSS
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-12-14 15:26

      Niestety na mojej Lumi 620 też jest ten problem. Jest wymagane 1GB RAM .

      Skomentuj

  8. Cacek93
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 16:53

    Na moim Haier W910 śmiga aż miło, czasami tylko przytnie.
    Krait 2x 1.5GHz + Adreno 225 wystarczy :)
    Sama gra jest dosyć ciekawa, model jazdy bardzo mi się podoba.

    Skomentuj

  9. zbyszek1211.99
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-12-13 17:08

    gra jak dla mnie nudna, wolne tempo jazdy, nie ma wielu efektów, podczas pierwszego uruchamiania gra mocno przycięła mój tablet- prestigio multipad 4 quantum 10.1- mimo że 4x1,6GHz, MALI 400MP4 i 1Gb RAM, gra stworzona na lepsze urządzenia, ale i tak nie spodziewałem się że angry birds kiedykolwiek przytnie mi tablet

    Skomentuj

  10. max146
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 18:56

    Jeżeli ktoś chce sobie pograć w wyścigi to już lepiej ściągnąć Asphalt 8 (za darmo).

    Skomentuj

  11. sayrus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-13 20:51

    na wp8 potrzeba 1GB ramu-htc 8s:(

    Skomentuj

  12. 14r33k
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 11:04

    Na RK3066 przycina trochę w menu. Poza tym płynność jest OK.

    Skomentuj

  13. Doktorek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 13:06

    Na LG L9 coś dziwnie płynniutko by za chwilę złapać stop klatkę i znowu płynnie i tak w kółko

    Skomentuj

    1. Kordian1988
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-12-14 13:53

      U mnie na L9 to samo. Wygląda tak jak by było mało pamięci.

      Skomentuj

      1. Doktorek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-12-14 16:28

        To ile ona potrzebuje 2GB ramu ?? w L9 masz 1 GB

        Skomentuj

  14. optimusprime
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 14:29

    Już się ściąga :)

    Skomentuj

  15. Muciekk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-14 22:17

    Dopiero wyszła i pewnie testowali na najpopularniejszych modelach ... :D Poczekać musimy i pewnie zacznie działać na wszystkim he :) u mnie na samsungu i9305 smiga aż miło hi ;)

    Skomentuj

  16. sztajnol1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 12:21

    Qrcze, ciekawe. Na moim telefonie- stary SE Xperia Arc S (0,5 GB RAM, CPU 1 rdzeń, grafika Adreno 205) sklep Play pokazał mi tą grę i dało się ją zainstalować (inna sprawa że po uruchomieniu są artefakty i w końcu się sama zamyka). Ale na tablecie syna Acer A211, Tegra 3, 1 GB RAM nawet sklep Play nie chciał tego pokazać, a po wyszukaniu linka w Google, powiedziało że urządzenie nie jest kompatybilne. WTF?

    Skomentuj

  17. Wmblady
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 13:41

    Gra nawet wciąga, ale na chwilę obecną nie polecam. 3 razy już zaciął mi się przy niej telefon (galaxy s2), z czego 2 razy straciłem zapisy i musiałem zaczynać od nowa.

    Skomentuj

  18. radekstaczek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-15 18:03

    Na Xperia M gra chodzi płynnie i bez żadnych zarzutów

    Skomentuj

  19. gambiter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-03-13 16:44

    u mnie na galaxy s3 mini smiga idealnie (1gb ram 2x1ghz arm7neon mali mp400)