Na topie

Animatroniczne drzwi, za którymi czai się zło

Autor:
Czarny Iwan

więcej artykułów ze strefy:
Akcesoria

Kategoria: Akcesoria Gry Projektory Gadżety Monitory

Kiedyś wieszało się na drzwiach plakat rokowej kapeli lub przybijało znak drogowy ukradziony z ulicy i był szał.  Teraz trzeba czegoś mocniejszego, i nie mówię o nowej dziewczynie z rozkładówki Playboya.

AA


 drzwi animatroniczne - nowa technologia i zabawa
Hej koleżko, zatańczymy?

Jeśli ktoś ma akurat wolne 3500 dolarów może zakupić w firmie Pale Night Productions drzwi animatrioniczne, które wyglądają jak żelazne, odrapane odrzwi z aresztu śledczego na Montelupich w Krakowie. Co najciekawsze, zamiast nudnej gęby strażnika, w okienku można zobaczyć budzącą zimną trwogę sylwetkę upiora przypominającą postać z filmu Ring, albo naspidowanego osiłka, który spogląda z mordem w oczach i siekierą w dłoni. Najlepsze jest to, że kiedy damski lub męski horror próbuje przedostać się na naszą stronę za pomocą czoła, paznokci, zębów lub siekiery, na drzwiach powstają ślady uderzeń.
 


 

Oczywiście gadżet jest naszpikowany elektroniką. Podstawę systemu stanowi 22 calowy ekran LCD i sprytnie ukryty odtwarzacz DVD. Odkształcenia drzwi imituje urządzenie pneumatyczne. Użytkownik musi jedynie zamontować to makabryczne skrzydło gdzieś w mieszkaniu i już może cieszyć się widokiem przerażonych gości.

Więcej o ciekawych sprzętach i technologiach:

Źródło: etsy, palenightproductions

Odsłon: 15478 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. King82
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 16:56

    Fazowe, efektowne:)

    Skomentuj

  2. dj4kon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 16:58

    niesamowity gadzet, na zywo chetnie bym obadal ten patent :)

    Skomentuj

  3. Ghost92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 17:03

    Wstawiłbym sobie do toalety, akurat na przeciwko drzwi wejściowych. Już widzę miny gości ;P

    Skomentuj

  4. Tanis20
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 17:10

    To przecież nie gadżet tylko filmik admina benchmarkt.pl który nie wypłacił pensji jednemu z pracowników :D

    Skomentuj

  5. romisz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 18:08

    hehe dobre drzwi:) no to już wiem co zrobić aby nikt mi nie wchodził do pokoju - nie pytajcie czemu i co tam robię;)

    Skomentuj

  6. Nalovp
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 18:53

    Jak już znudzą mi się sportowe auta to kupię sobie takie drzwi ;D

    Skomentuj

  7. dragoniczny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 18:59

    a nie lepiej jakąś fajną scenkę z Resident Evil puścić (mam tu na myśli film)

    Skomentuj

  8. ^RaxJoris^
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 19:41

    Fajne kupie sobie takie ;D .. i włoże do .. ?? hmm no własnie gdzie ?? heh ;p

    Skomentuj

  9. wormadam
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 20:27

    Gdyby się te wgnioty nie pojawiły to wystarczyłaby ramka LCD zamiast okienka i tyle...

    Skomentuj

  10. Wulfisko
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-21 22:16

    Gdyby się te wgnioty nie pokazywały to nie było by pewnie tego tematu. ;P

    Skomentuj

  11. Gasek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-22 00:14

    Niezły bajer!

    Skomentuj

  12. Akachi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-22 05:01

    Nie pytamy. Tylko rączki później umyj ;)

    Drzwi genialne. Jeśliby jeszcze wymienić obraz długiego korytarza na coś co faktycznie znajduje się za nimi ( + to zombie/ghul czy coś innego ) to efekt byłby naprawdę przerażający ;)

    Skomentuj

  13. KamiKAzeDBC
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-22 07:06

    Kurde. Ja chcę takie do domu. Podejdzie włamywacz... Obejrzy... i zostanie po nim kurz ;P

    Skomentuj

  14. KOXsu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-22 15:32

    chyba efekt odbitej siekiery nie mieścił się w 22 calach!

    Skomentuj

  15. Lord_NeReVaR
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-23 23:47

    Dobre na drzwi wejściowe, a ten film + efekty mógłby by być odtwarzane po naciśnięciu dzwonka.

    Skomentuj

  16. jonny2003
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-24 20:57

    Obczajcie to:
    http://www.youtube.com/watch?v=YXj92ybxDro&feature=share
    Też jest dobre. Tej samej firmy tylko obrazek na ścianę :)

    Skomentuj

  17. CougarV6
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-09-27 11:56

    Muzyka trochę psuje efekt "realizmu" :)