Na topie

Anna Dereszowska w obsadzie polskiej wersji Star Wars: Battlefront II

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Star Wars: Battlefront II oferowane będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Usłyszymy w niej dobrze znaną nam aktorkę.

 • Anna Dereszowska w obsadzie polskiej wersji Star Wars: Battlefront II
A A

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Star Wars: Battlefront II oferowane będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Systematycznie pojawiać miały się informacje na temat obsady i wydawca dotrzymuje w tej kwestii słowa.

Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak Mirosław Zbrojewicz radzi sobie w roli Dartha Vadera. Nowy materiał wideo to już spotkanie z Anną Dereszowską, której głosem przemówi w grze księżniczka Leia Organa. Sprawdźcie małą próbkę dubbingu, a także wrażenia aktorki związane z pracami nad nim.


„Leia to postać, która sukcesy zawdzięcza swemu nieustraszonemu, zdolnemu do strategicznego myślenia umysłowi. Wszyscy pamiętamy sytuacje, w których dzięki błyskawicznemu podejmowaniu decyzji, ogniem blasterowym wyciągała rebeliantów z kłopotów. Naszym celem w przypadku wszystkich bohaterów było uchwycenie ich najważniejszych cech oraz ducha z oryginalnej trylogii Star Wars i przełożenie ich na rozgrywkę. Łatwiej to oczywiście zrobić w przypadku postaci posługujących się mieczem świetlnym i Mocą. Z Leią nie było tak prosto, bo nie ma ulubionej, charakterystycznej broni. Dlatego należało ją zaprezentować w inny sposób.” - Jamie Keen, główny projektant bohaterów

Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana została na 17 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: EA Polska

Odsłon: 3316 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. rlistek
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-10-25 21:06

  Polska wersja językowa LUL.

  Skomentuj

 2. projectdarkstar
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-26 08:25

  No i?
  Jej obsadzenie w tej roli ma jakieś kosmiczne znaczenie, czy po prostu jest prikaz promować wschodzącą gwiazdeczkę?
  O każdym kolejnym aktorze obsadzonym w jakiejś-tam roli też tak będziecie piać na głównej?

  Skomentuj

 3. Radical
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-10-26 10:19

  Jak byłem napalony na drugą część to im więcej o niej wiadomo tym mniej mnie interesuje. Owszem dali singla ale już wiadomo że ma być króciutki, a w multi ogropne lootboxy i system pay2win.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!