Na topie

Anthem, Battlefield V i Metro Exodus za darmo do GeForce RTX 2000 [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Promocja Nvidii ma zachęcić potencjalnych klientów do zakupu kart graficznych z najnowszej generacji Turing. Nowa oferta wydaje się jeszcze bardziej interesująca.

  • Anthem, Battlefield V i Metro Exodus za darmo do GeForce RTX 2000 [AKT.]
A A

Jak przekonać potencjalnych klientów do zakupu nowej karty graficznej? Nvidia przygotowała nową promocję, gdzie można zgarnąć za darmo grę Anthem i/lub Battlefield V.

Promocja obejmuje karty graficzne GeForce RTX 2000 – w przypadku modeli GeForce RTX 2060 i RTX 2070 można otrzymać do wyboru grę Anthem lub Battlefield V, natomiast w przypadku GeForce RTX 2080 i RTX 2080 Ti jest to i Anthem i Battlefield V.

Wybór gier wcale nie jest przypadkowy, bo są to jedne z pierwszych tytułów, które korzystają z nowych technologii kart Nvidia Turing - gracze będą mogli zatem doświadczyć jeszcze bardziej realistycznej animacji.

Oferta ważna jest od 7 stycznia 2019 do 25 lutego 2019 (lub do wyczerpania zapasów), a kody można realizować do 26 marca 2019 roku. Promocja obowiązuje w wybranych sklepach.

Aktualizacja 05.03.2019 15:30

Nvidia RTX Triple

Poprzednia promocja Was nie przekonała do zakupu nowej karty graficznej lub laptopa? No to może teraz się skusicie - Nvidia podbija stawkę i dorzuca do puli Metro Exodus. Przy zakupie modeli GeForce RTX 2080 i RTX 2080 Ti można otrzymać wszystkie trzy gry: Anthem, Battlefield V i Metro Exodus, natomiast w przypadku modeli GeForce RTX 2060 i RTX 2070 jest to do wyboru Anthem lub Battlefield V lub Metro Exodus.

Promocja obejmuje karty i laptopy kupione do 2 maja 2019 roku (lub do wyczerpania zapasów). U nas obowiązuje m.in. w sklepach Komputronik i morele.net. Zainteresowanych szczegółami odsyłamy do strony producenta.

Źródło: Nvidia

Odsłon: 9740 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
  1. n4zgul
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2019-01-07 12:52

    Promocja obejmuje karty graficzne GeForce RTX 2000 – w przypadku modeli GeForce RTX 2060 i RTX 2070 można otrzymać do wyboru grę Anthem lub Battlefield V, natomiast w przypadku GeForce RTX 2080 i RTX 2080 Ti jest to i Anthem i Battlefield V.

    Czy wy czytacie co piszecie czy tylko kopiuj wklej ? :D

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-01-07 13:19

      i co tu sie nie zgadza?

      Skomentuj

      1. Maksym Słomski
        Oceń komentarz:

        7    

        Opublikowano: 2019-01-07 13:28

        Z komentarza n4zgul wyłania się obraz typowego internauty z przełomu lat 2018/2019. :)

        Skomentuj

    2. TTBoS
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-01-07 13:27

      Ale jest ok :) przeczytaj jeszcze raz na spokojnie :).

      Skomentuj

    3. Yaceek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-07 14:38

      Dlaczego oni mają czytać co piszą skoro ty też tego nie czytasz? Jakieś podwójne standardy ci dzisiejsi userzy mają.

      Skomentuj

  2. n4zgul
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-07 13:38

    A fakt mój błąd na szybko czytane nie zauważyłem tego > i między BF V i Anthem.
    Zwracam Honor :)

    Skomentuj Historia edycji

  3. patol1984
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-01-07 19:05

    Mam trochę mieszane uczucia co do takich promocji, 3 razy kupowałem takie pierdoły, dwa razy do karty graficznej i raz do płyty głównej, zawsze trafiłem na "wyczerpanie zapasów", omijam takie promocje szerokim łukiem.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2019-01-07 20:32

      przecież to dostajesz za free
      jak i tak kupujesz dana karte to jaki sens jest nie skorzystać?

      Skomentuj

      1. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2019-03-06 07:53

        Ty umiesz czytać ? Przecież ci wyraźnie napisał iż korzystał a gier nie dostał !!! Wyczerpanie zapasów = brak gier.


        Skąd się tacy jak ty biorą to ja nie wiem...

        Skomentuj

    2. adamgr
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 15:49

      Ja tam kiedyś kupowałem Radeona i dostałem Tomb raidera 2013, Far Cry 3 Blood Dragon i Bioshock Infinite.
      3 świetne gierki.
      Z uzyskaniem gier z Proline nie było żadnych problemów.

      Skomentuj

  4. kabat
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-02-24 22:43

    "Wprowadzony kod jest nieprawidłowy lub stracił ważność. Niektóre kody dostępne są tylko przez ograniczony czas." dzięki Nvidia wsadźcie sobie wasze promocję nie napisze gdzie... Kod z RTX 2070 kupionego tydzień temu. Kod oczywiście nie był używany wcześniej. Mało tego na stronie z promocją nie ma już RTX 2060 ale 2070 jeszcze jest objęty ta promocją więc ludzie, którzy go kupią, kodów nie dostaną.Żeby nie było. Wysłałem maila z prośba o interwencję w tej sprawie do nvidii.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Nie_ma_lipy
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 16:16

      Sprawdz sobie czy nie ma przypadkiem wymagań co do platformy(np Steam) na której ten klucz będzie działał...

      Skomentuj

    2. chotnik2
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 17:43

      Może gra jest na Origin a nie Steam? :D

      Skomentuj

  5. adamgr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 15:51

    Jak dadzą coś fajnego do 1660 TI to biorę :)

    Skomentuj

  6. xbk123
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-05 16:21

    Robią co mogą, sprzedaż grafik spada w porównaniu z rokiem poprzednim.

    Skomentuj

  7. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2019-03-05 17:15

    wystarczy obniżyć ceny kart i nie trzeba dodawać żadnych gier by zachęcić do kupna

    Skomentuj

  8. mesjan
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 20:25

    Jeśli kupiłem kartę w styczniu to niby jak mam ten kod dostać.

    Skomentuj

    1. CrisPL
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-06 02:35

      No nie dostaniesz. Bo nie kupiłeś w trakcie trwania promocji.

      Skomentuj

  9. BariGT
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-03-06 06:15

    Jak tak dalej pojdzie to kody do Anthem czy BF5 beda do dostania po 20zeta :D