Na topie

Apple AirPods trafiają do sprzedaży - zgadliście, tanio nie jest

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Słuchawki

Apple AirPods to słuchawki bez wątpienia bardzo interesujące. Pytanie, czy warte kilkuset złotych?

  • Apple AirPods trafiają do sprzedaży - zgadliście, tanio nie jest
A A

Nowe iPhone'y trafiły do polskich sklepów już chwilę po premierze. Wraz ze smartfonami prezentowane były także słuchawki Apple AirPods i na ich debiut musieliśmy poczekać znacznie dłużej, aż do teraz.

Apple każdy swój sprzęt reklamuje mianem niezwykle inteligentnego i nie inaczej jest tym razem. Apple AirPods to słuchawki bezprzewodowe, które po wyjęciu z etui automatycznie łączą się poprzez Bluetooth z innym urządzeniem właściciela. Najczęściej będzie to zapewne smartfon, ale w grę wchodzi też Apple Watch, iPad czy komputer Mac.

Słuchawki wyposażone są w procesor W1 oraz czujniki optyczne i przyspieszeniomierz. Rozpoznają kiedy znajdują się w uszach i wtedy też się uaktywniają. Nie zabrakło naturalnie miejsca dla mikrofonu, czas pracy sięgać ma 5 godzin. Da się to wydłużyć do 24 godzin w przypadku korzystania z wspominanego etui, które jest w stanie słuchawki ładować.


Słuchawki Apple AirPods zamawiać można za pośrednictwem oficjalnej strony producenta. Cena wynosi 799 złotych.

Źródło: Apple, CNET

Odsłon: 6748 Skomentuj newsa
Komentarze

26

Udostępnij

Słuchawki w marketplace

  1. jerzybochenek10
    Oceń komentarz:

    23    

    Opublikowano: 2016-12-13 18:21

    Śmiechłem

    Skomentuj

    1. M4St3R
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-12-13 19:52

      Ja aż spadłem z krzesła....

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-12-14 10:09

        no cóż, spore te KOŁKI, i cena z sufitu. ciekawe ile to coś waży i jak często będzie się gubiło :)

        Skomentuj

  2. kiziamizia2
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-13 18:44

    99zł czy 149zł ok można dać ... alee 799 ? za co ? ile ten tego jest w srodku ? materiały max 2-3 $

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-12-13 21:55

      Słuchawki Appla brzmią jak pchełki Philipsa za 30zł z kiosku ruchu. Różnica była taka, że były białe i dlatego kosztowały 150zł.
      Teraz dodatkowo płacisz 650zł za to, że nie mają kabla.
      Niech każdy sobie sam odpowie czy warto.

      Skomentuj

  3. Tito1987
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-13 18:51

    800 zł? hahahahah xD

    Skomentuj

  4. kokosnh
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2016-12-13 19:27

    Gdyby miały trytową baterię co by im na 50 lat starczyła to bym kupił.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-12-14 10:14

      tia. i co tydzień do radilologa na odpromieniowanie :D i leczenie skutków choroby popromiennej.

      Skomentuj

  5. The Spine
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-13 20:16

    iTelefony mają nawet w porząsiu, ale to...to jest po prostu...no xD

    Skomentuj

  6. xKacp3R
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-13 20:42

    Aż musiałem się zalogować żeby skomentować: hahahahaha xD

    Skomentuj

  7. eninede
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-12-13 21:55

    800zł i spróbuj tego nie zgubić....

    Skomentuj

    1. perkow1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-15 01:42

      Aby tego nie zgubić trzeba przymontować kabel xD

      Skomentuj

  8. ent1994r
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-13 22:30

    Nie mam nic do Apple, choć też nie jestem ich fanem. Wyrobili sobie markę, wiec ok, powiedzmy że rozumiem ceny za ich sprzęt, ale tyle za słuchawki? Przesada.

    Skomentuj

  9. Yukko
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-12-13 22:48

    Apple wie jak opowiedzieć dowcip by wszyscy się śmiali.

    Skomentuj

      1. TheEquinoxe
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-12-14 13:09

        Albo co co chca swiadomie je wydac

        Skomentuj

  10. BluePandoraBox
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-12-14 00:12

    do nich obowiązkowy kawałek rurki silikonowej zakładanej na końcówki słuchawek aby ich nie zgubić,
    oczywiście nie będzie to zwykły silikon który można kupić za 3 zł, to będzie japkowy silikon za 199 zł xD

    Skomentuj

  11. dexiji
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-14 02:12

    za 300+ zl są sluchawki BT Meelectics ktore graja ponad 8h...

    Skomentuj

  12. Ruter19
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-14 02:13

    Jak ktos mówi że ich sluchawki dodawane do telefonuy sa gowniane to napewno nie mial iPhona ! a tak dla ciekawych to Philips zaczał produkować niemal ze identyczne sluchawki na kablu

    Skomentuj

    1. Macieyerk
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-14 02:28

      Bez przesady słuchawki Apple'a to żaden dobry sprzęt jest tylko lepszy od tych tanich dousznych i przy okazji kosztuje wielokroć więcej . Poważny sprzęt typu Sennheisera deklasuje kompletnie to co Apple ma do zaoferowania .

      Skomentuj

      1. BrumBrumBrum
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-12-14 10:16

        kiedy apple wyda przelotkę do tych słuchawek? :D

        Skomentuj

    2. rlistek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-12-14 10:11

      Słuchawki Apple grają jak gówno. Iphona nie mam ale mam Ipoda i były to dokładnie te same słuchawki (mówię o tych jeszcze przewodowych), także wiem o czym mówię. Ktokolwiek twierdzi, że te słuchawki grają dobrze, albo nie ma w ogóle słuchu albo w życiu nie słyszał jak grają chociażby przeciętne słuchawki.
      Zwykłe Sennheisery za 100zł biją je na głowłę, nie mówiąc już o jakichkolwiek porządnych słuchawkach.

      Skomentuj Historia edycji

  13. Lord_NeReVaR
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-12-14 05:54

    Sprytne, najpierw usuwają złącze 3,5 mm a teraz sprzedają bezprzewodowe słuchawki za 800zł. Czekam na jednorazowe baterie.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-12-14 10:18

      te słuchawki powinny mieć jeszcze chipa który sprawdza ilość włożeń do ucha, coś na wzór chipów do atramentów drukarkowych, po czym trzeba kupić nowe :)

      Skomentuj

  14. Much_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-14 10:04

    A tak zapytam z ciekawości, czy są inne słuchawki bez kabla które są takie same (nie połączone razem)?

    Skomentuj

  15. decrypterie
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-12-14 15:02

    wycieczka do USA kilka spacerów i napewno znajdzie się kilka na chodnikach :)

    Skomentuj

  16. Igloo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-12-16 12:09

    Nie słuchałem ani jednych ani drugich, ale słuchawki od Samsunga IconX wydają się dużo ciekawszym rozwiązaniem. I nie sprawiają wrażenia, że trzeba ich cały czas pilnować, żeby nie wypadły z ucha.