Na topie

Archos zaprezentuje tani SmartWatch na targach CES

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Tematyka: CES 2014 Producenci: Archos

Będzie to chyba najtańsze tego typu urządzenie, ponieważ jego cena wynosić powinna około 80 dolarów.

Archos SmartWatch zapowiedź

AA

Nowy dzień, kolejny SmartWatch zapowiedziany. Okazuje się, że lansowany przez wielu producentów sprzętu mobilnego gadżet przeznaczony na nasze nadgarstki wdał w oko również firmie Archos.

Ta jednak nie zamierza ścigać się chociażby z Samsungiem i dlatego też urządzenie, jakie wprowadzi na rynek nie powinno rzucać się w oczy ani ze względu na wymyślny wygląd, ani szczególnie dużą ilość funkcji. Czy już teraz oznacza to, że gadżet ten będzie mało atrakcyjny?

Raczej nie, ponieważ producent obiecuje zapewnić tutaj wszystkie najważniejsze elementy, dzięki którym urządzenie spokojnie wpisze się w definicję inteligentnego zegarka. Poza tym powinno mieć ono dwa dość istotne plusy.

Po pierwsze, SmartWatch ma być przygotowany do współpracy ze smartfonami z dwoma systemami - Android oraz iOS. Po drugie, będzie to chyba najtańsze tego typu urządzenie, ponieważ jego cena wynosić powinna około 80 dolarów.

Oficjalna premiera zapowiedzianego urządzenia odbędzie się na targach CES 2014. Już wkrótce poznamy zatem zdecydowanie więcej szczegółów.

Źródło: techradar

Odsłon: 4034 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Mobile w marketplace

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!