• benchmark.pl
 • Gry
 • Brutalna walka w grze Assassin’s Creed 3 - drugie wideo z komentarzami twórców
Gry

Brutalna walka w grze Assassin’s Creed 3 - drugie wideo z komentarzami twórców

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2012-08-31

Niezwykle efektowne pojedynki

Ubisoft ani na chwilę nie pozwala graczom zapomnieć o grze Assassin's Creed 3. Zgodnie ze swoją strategią producent opublikował nowe materiały.

Ostatnim razem informowaliśmy, że zaplanowano wydanie 4 filmików "Inside Assassin's Creed III" opowiadających o tym, w jaki sposób tworzono grę i co będzie ona oferowała. Pierwsze wideo skupiało się na fabule, bohaterze oraz silniku z jakiego korzysta gra.

Ubisoft opublikował teraz drugą część wspomnianego "serialu". Co przedstawiono tym razem?

Assassin’s Creed 3 gra gameplay

Nowe wideo koncentruje się na zaprezentowaniu tego, jak wyglądać będą walki, taktyki działań oraz bronie, jakie spotkamy w grze.

Tak jak poprzednio nie zabrakło komentarza twórców, którzy zapewniają, że starcia mają być tu brutalne i dynamiczne, ale wymagać będą od graczy myślenia i zrozumienia taktyki partyzanckiej.

Premiera gry Assassin's Creed 3 w wersji na konsole X360 i PS3 będzie miała miejsce 31 października. Na PC gra ukaże się później, dopiero 23 listopada.
 

Więcej o Assassin's Creed 3:

Źródło: youtube, ubergizmo

marketplace

Komentarze

31
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lubie ta serie, ale dwie rzeczy mnie w niej denerwuja. Pierwszy to, system walki, w ktorym jak walczy sie z jednym przeciwnikiem, to czterech chodzi w kolko i czekaja na swoja kolej. A drugi to brak wyboru poziomu trudnosci, przez co duzo traci, a sama rozgrywka jest tak prosta, ze nawet najsilniejszych i najliczniejszych przeciwnikow, mozna pokonac nasjslabsza bronia.
  Zaloguj się
 • avatar
  System poruszania i walki jest po prostu genialny w swojej prostocie. Daje on pełną kontrole nad ruchami postaci.
  Walka faktycznie jest zbyt łatwa, szczególnie bardzo niskie obrażenia od przeciwników z broni palnej. Sytuacje gdzie wystawiamy się na ponad 6 przeciwników powinny kończyć się śmiercią postaci bądź sprawną ucieczką. Gra niby nastawiona jest na podchody jednak w praktyce wychodzi, że robimy jedną wielką rzeźnie. Jednak muszę przyznać, że ta walka i tak sprawia ogromną przyjemność.
  Także mam nadzieję, że w trójce będzie mniej rzeźni a więcej możliwości do podchodów.
  Zaloguj się
 • avatar
  Najbardziej rozczarowującym, jak dla mnie, elementem tej serii jest... mylący tytuł. "Assassin" czyli skrytobójca bardziej kojarzy mi się z kimś chowającym się w cieniach, zabijającym znienacka szybko i sprawnie. No i sam fakt, że pod koniec gry dochodzimy do wniosku, że wybiliśmy tylu strażników, że w mieście powinny zostać już tylko kobiety i dzieci... Dodatkowo jeszcze coś, co mnie zastanawiało w "Brotherhood" to ratowanie mieszkańców w opresji i robienie z nich assassynów... Przecież wystarczyłoby podstawić jakiegoś agenta a Ezio by mu opowiedział wszystko o zakonie i jeszcze uściskał! Assassin's Creed ratuje tylko dobra fabuła, nic więcej, a i ta się dłuży niemiłosiernie...

  Dlatego cieszy mnie powrót Hitmana, szczególnie że zapowiada się bardzo dobra gra.
 • avatar
  Tak! W końcu. To jest ta epoka, w której ubiór assasyna kompletnie się nie wyróżnia z tłumu :D
 • avatar
  Gra zapowiada się ciekawie. Ciekawe do jak wielu budynków będzie można wejść...
  Zaloguj się
 • avatar
  W tym stroju wcale się nie rzuca w oczy :)
  Zaloguj się
 • avatar
  "Premiera gry Assassin's Creed 3 w wersji na konsole X360 i PS3 będzie miała miejsce 31 października. Na PC gra ukaże się później, dopiero 23 listopada."

  no tak bo port z konsoli trochę trwa :/
 • avatar
  2:34 get over here!
 • avatar
  Cos nie z tej beczki...jak mam zresotowac haslo na inny login jesli moj email juz nie istnieje? Moje stare haslo zostalo zmienione bez mojej wiedzy bo wszedzie mialem auto logowanie ustawione. Jakies pomysly czy mam juz zapomniec o moim ulubionym nicku?
  Zaloguj się
 • avatar
  Gra będzie bardzo dobra a linka przyjeła zastosowanie jak w Just Cause 2.
 • avatar
  Ubishit znowu się pogrąża grą dla konsolowcow z zerową fizyką i grafika
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Jak się tak spojrzy na to jak zmieniła się jakość grafiki na przestrzeni ostatnich paru lat w grach komputerowych, to aż ciężko pomyśleć co będzie za 20. :]
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Trzeba będzie zainwestować w tą grę :D
 • avatar
  Dużo osób narzeka na to, że gra jest prosta a jakby atak wykonywało kilka postaci to przynajmniej połowa rzuciłaby tą grę w kąt, bo za trudna.
 • avatar
  Fajnie to przygotowali. Motyw z linką kojarzy mi się z JC2. :D
 • avatar
  jeszcze tylko 2 miechy ;[