Na topie

Porcja rozgrywki z Assassin's Creed: Origins - gameplay z Xbox One X

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W tym roku seria Assassin's Creed zabierze nas do Egiptu. Jakie atrakcje czekają tam na graczy?

  • Porcja rozgrywki z Assassin's Creed: Origins - gameplay z Xbox One X
A A

Assassin’s Creed po rocznej przerwie przypomnieć ma o sobie graczom. Wiele osób ma nadzieje, że Ubisoft wykorzysta dodatkowy czas i pokusi się o jedną z najlepszych odsłon serii. Ostatecznie zweryfikujemy to wprawdzie jesienią, ale na nowe materiały wideo spoglądać można już teraz.

A tych zaczyna pojawiać się coraz więcej. Tym razem mamy okazję do zapoznania się z zapisem rozgrywki pochodzącym z nowej konsoli Xbox One X, chociaż warto zaznaczyć, że nie mówimy jeszcze o finalnej wersji gry.

Jest jednak na co popatrzeć. Wideo trwa niemal 20 minut i prezentuje sporo elementów zabawy - podróżowanie na lądzie i wodzie, wykorzystywanie orła oraz oczywiście skradanie się i walkę.


Jak duże są Wasze nadzieje związane z tym tytułem? Premiera planowana jest na 27 października.

Źródło: GAME

Odsłon: 2432 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-07 19:29

    Jakieś takie to sztywne, nie podoba mi się.

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-07-08 08:14

      Jakby to był ex na konsole Sony, to byś szczał z zachwytu.

      Skomentuj Historia edycji

      1. PS4RaceMaster
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2017-07-08 12:01

        Jakby to był ex na Sony to by tak kiepsko nie wyglądał.

        Skomentuj

      2. raffal81
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-07-10 11:17

        Jak na razie to Ty szczasz wszędzie gdzie widzisz doczytującą się trawę, więc weź leki i się uspokój.

        Skomentuj

  2. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-07 19:35

    Jeszcze sporo błędów widać, poza tym dali jakiegoś kelnera do tego nagrania, aż śmiech bierze, jak się miota...

    Skomentuj

  3. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-07 20:06

    Assino culo...

    Skomentuj

  4. Wasek
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-07 20:40

    Ponarzekam sobie:

    Co do filmu:
    1. Film 4k@60 wygląda jak dobre 720p. Nie dość, że YouTube ma sporą kompresję to jeszcze twórca coś musiał chyba pochrzanić.
    2. Zawsze musi się znaleźć taki gracz w gameplayach, który nie wie chyba co robi i 'lami'.
    3. Nie ukrywam, że wolałbym zobaczyć gameplay z PC.

    Co do gry:
    1. Wyglądać może obłędnie, trudno to stwierdzić po jednym filmie słabej jakości.
    2. Widać sporo mniejszych błędów w poruszaniu i 'sztywność' - oby to zmienili.
    3. Nie podoba mi się, że dźwięki po prostu zerżnęli z Unity jakby nie mogli dać nowych SFX'ów (menu ekwipunku).

    Więcej nie pamiętam ale czekam z chęcią na kolejne materiały.

    Skomentuj

  5. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-07 21:18

    Przysnąłem podczas oglądania.

    Skomentuj

  6. KwchxD
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-07-08 00:06

    Asasyni byli tak zajebiści, że w czasach starożytnego egiptu pływali łodzią z prędkością dzisiejszych motorówek, do tego orzeł z funkcją robienia zdjęć w przybliżeniu ;]

    Skomentuj Historia edycji

  7. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-07-08 00:16

    Słabe strasznie.

    Skomentuj

  8. chotnik2
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-07-08 00:47

    Znowu jakies zmiany w engine, jak postac ma wyciagnieta bron i tarcze albo łuk to jest sztywna i idzie jak po szynach, do tego orzel - dron...
    Czy to nie jest przypadkiem reskin enginu Wildlands?

    Skomentuj

  9. Agares
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-08 07:19

    wiedźmin w zerrikani? oh wait

    Skomentuj

  10. Redness
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-08 09:32

    klasyczne "chciałem wejść przez okno, a przypadkowo zacząłem się wspinać" :P

    Skomentuj

  11. Renji
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-08 11:31

    W starożytnym Egipcie mieli takie zaawansowane bio-drony?

    Skomentuj

    1. chotnik2
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-07-08 15:56

      I tez w Wildlands.
      Ubisoft - jak mechanike z 1 gry uzyc w 10 grach.

      Skomentuj

  12. specialboy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-08 17:10

    Rzeczywiście cos w tym jest. W tle widzę Egipskie ciemności od minuty 7:39.

    https://youtu.be/2RrTC1StmjE?t=7m39s