Na topie

Assassin’s Creed: Rogue będzie pozbawione trybu multiplayer

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 3 Gry Xbox 360 Tematyka: Assassin's Creed Producenci: Ubisoft

Producent skupić chce się na kampanii i zakończyć trylogię rozgrywającą się w Ameryce Północnej.

Assassin’s Creed: Rogue gra

AA

Od wielu tygodni bardzo dużo mówi się o Assassin’s Creed: Unity, ale Ubisoft zgodnie z zapowiedziami przygotowuje również coś dla właścicieli starszych konsol. Okazuje się, że zapowiedziane kilka dni temu Assassin’s Creed: Rogue będzie sporo mniejszym projektem.

Nie chodzi tutaj konkretnie o rozmiary map oferowanych przez obydwa tytuły, ale o coś zupełnie innego. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia, iż w Assassin’s Creed: Rogue zabraknie trybu multiplayer. Chociaż dla niektórych wydawało się to mało prawdopodobne to ostatecznie tak właśnie będzie, o czym poinformował sam producent, który skupić chce się na kampanii.

"W Assassin’s Creed: Rogue postanowiliśmy skupić się na korzeniach serii. Opowiadając historię Shay'a, historię zdrady i zemsty chcemy ukończyć trylogię rozgrywającą się w Ameryce Północnej, rozpoczętą w Assassin’s Creed 3 oraz Assassin’s Creed 4: Black Flag."

Pytanie tylko, na ile jest to decyzja rzeczywiście podyktowana chęcią skupienia się na doświadczeniach dla pojedynczego gracza. Pojawiają się głosy, iż producentowi zabrakło zwyczaje rąk do pracy i trzeba było z czegoś zrezygnować.

Przypominamy, iż światowa data premiery Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 11 listopada. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: vg247

Odsłon: 6740 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. piotrektomaszek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-10 17:06

    To dobrze że nie ma multi przynajmniej fabuła będzie lepsza

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-08-10 17:54

      a to jedno ma cos wspolnego z drugim ?

      Skomentuj

      1. Dudzio993
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2014-08-10 18:38

        Pewnie chodzi mu o to, że 100% robocizny będzie przeznaczone tylko na fabułę.

        Skomentuj

        1. piotrektomaszek
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2014-08-10 19:02

          tak o to mi chodzi

          Skomentuj

  2. lysycoprobo
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2014-08-10 17:25

    ja tam nie rozumiem tej serii grałem w pierwszą część ok 1.5h nic ciekawego nie wiem czy jest sens sprawdzać jakąś inną część hmmmm....

    Skomentuj

    1. neXt___
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-08-10 17:41

      Kwestia gustu =] Ja nie rozumiem jak można grać w Angry Birds czy Flappy Bird, a mimo to jest wiele osób, które potrafią godzinami trzaskać ptaszka.

      Skomentuj

      1. kryst85
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-08-10 17:48

        Niektórzy lubią bawić się ptaszkiem nawet godzinami :>

        Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-10 17:56

      Ja bylem zachwycony pierwszym assasinem. Mial w sobie to cos, tą taką nowosc itp.
      Taki troche pierwszy prince of persia w 3d. Klimat fajny i fabula ciekawa.
      Pozniej poszli za ciosem i mam wrazenie ze im dalej tym bardziej nie podoba mi sie fabula.

      Skomentuj

      1. Sharimsejn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-08-11 00:53

        Typ ze scr przypomina mi Geralta. Mam omamy od czekania na Wieśka 3.

        Skomentuj

    3. Artik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-10 18:26

      Mam podobnie. Próbowałem ale nie wiem dlaczego AC jakoś mnie nie przekonał.

      Skomentuj

    1. wojtas626
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-08-10 18:34

      Jedynka jest moim zdaniem najnudniejsza (w połowie przerwałem i ukończyłem dopiero za drugim podejściem po przejściu ac2).

      Skomentuj

      1. SitaNVGS
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-08-10 22:09

        Bo była najnudniejsza, wszystkie questy takie same. Głównie ta część była lubiana za takie piękne widoki (jak na tamte czasy). Najlepsza była trylogia Ezia, przynajmniej moim zdaniem.

        Skomentuj

  3. raznow
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-08-10 19:09

    Ja grałem w 1 w 2008 roku i bardzo mi się podobała, część 2 to był szczyt tej serii teraz marka się stacza no ale zobaczymy co nam pokaże Unity.

    Skomentuj

  4. TheXanvis
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-08-10 21:47

    Multiplayer zawsze coś wnosił do rozgrywki ;/