Na topie

Nawet 840 PLN zwrotu przy zakupie płyty głównej ASUS i procesora Intela

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Płyty główne

Nowa promocja firmy ASUS powinna zainteresować entuzjastów, również kupujących starszy procesor Intel Skylake i płytę Z170.

  • Nawet 840 PLN zwrotu przy zakupie płyty głównej ASUS i procesora Intela
A A

Planujecie zakup nowego komputera? Właśnie jest do tego dobra okazja, bo firma ASUS przygotowała promocję CashBack – przy zakupie wybranych procesorów Intela oraz płyt głównych można otrzymać nawet 840 złotych zwrotu.

Promocją zostały objęte procesory z generacji Intel Skylake, Kaby Lake i Broadwell-E, a także płyty główne z serii Z170, Z270 i X99 – w zależności od zestawu można otrzymać 300 – 840 złotych zwrotu. Przykładowo przy zakupie zestawu Intel Core i5-6600K i ASUS Z170 Pro Gaming zwracane jest 420 złotych, a przy zakupie Intel Core i7-6900K i Rampage V Edition 10 już 800 złotych.

CashBack obejmuje produkty kupione w terminie 15 maja - 30 czerwca, ale po zwrot można się ubiegać nie wcześniej niż 30 dni po zakupie. Przy rejestracji wymagane jest przesłanie kopii dowodu zakupu, który uwzględnia procesor i płytę objętą promocją. Regulamin i szczegółową listę zestawów znajdziecie na tej stronie, a formularz zgłoszeniowy na tej stronie.

Źródło: ASUS

Odsłon: 4190 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-05-17 22:28

    Jak ktoś chce kupić samą płytę główną to już promocja nie obejmuję?

    Skomentuj

    1. Paweł Maziarz
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-05-17 22:31

      Tylko zestaw płyta + procesor

      Skomentuj

  2. Pogromca blacharni Pro
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2017-05-17 22:42

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Kurcze pieczone! 840 zlotowek?!
    To ile ten zestaw kosztuje? 10.000 zlotych?

    Ah, no tak, Intel. Za jakosc sie placi. Ale czy Intel, czy AMD, to wciaz PC i grafika w grach 15% lepsza niz na konsolach kosztem 3x ceny PS4 Pro.

    Skomentuj

    1. chotnik2
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-05-18 14:58

      Czekaj, czekaj... czy ty wlasnie przyznales, ze grafika na PC jest lepsza niz na PS4Pro? (i to o 15%).
      Trzeba ten dzien oglosic Swietem Benchmarka.

      Skomentuj

      1. Pogromca blacharni Pro
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-05-18 15:53

        Ogolnie rzecz biorac, PS4 jest o wiele lepsza platforma do gier niz PC, oraz PS4 jest o wiele bardziej oplacalna. PC moze i miec te ~15% lepsza grafike ponad PS4, ale tu doswiadczenie z grami sie nie konczy.

        Skomentuj

        1. xchaotic
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-05-18 18:14

          A co powiesz na gry typu UnknownPlayer Battlegrounds ktorych na konsole po prostu nie ma?
          Prawdziwie dobre gry powstaja jako hobbystyczne projekty lub mody do gier na PC, na konsoli mozesz tylko pograc i nic nie stworzysz..

          Skomentuj

          1. Pogromca blacharni Pro
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-05-18 18:20

            Przeciez konsola jest do grania w gry, a nie tworzenia!

            Skomentuj

          2. chotnik2
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-05-18 19:19

            @Pogromca blacharni Pro
            Ty jakos po polsku nie ogarniasz, czy jak?
            Chodzilo o to, ze te hobbystyczne projekty lub mody do gier poprostu nie wychodza na konsole.
            Gdzie zapowiadane mody do Skyrima i F4 na PS4? Sony was zrobilo w bambuko, nie po raz pierwszy.
            Sony krzyczalo jakie to bedzie indie friendly dla malych firm i co?
            Tez wyszla lipa, indie dla Sonego to byl Fail Man Sky za ktory sami zaplacili, reszta malych firm bez zaplecza finansowego nie stac na wydawanie gier tam.
            Zreszta takie gry sie tam nie sprzedadza, niestety PS4 stalo sie maszynka do wciagania AAA papki serwowanej przez najwiekszych wydawcow.

            Skomentuj

  3. Eryk333
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-17 22:47

    Jak znam życie to jak kupisz to i zwrotu możesz nie dostac a jesli już to na pewno w nie opłacalnej kwocie dzis wszystko jest możliwe aby towar opchnąć bo zalega w magazynach.

    Skomentuj

    1. Pogromca blacharni Pro
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2017-05-17 23:07

      Jestem w stanie w to uwierzyc po moim i moich znajomych dramatycznym doswiadczeniu z serwisem gwarancyjnym Asusa. Jakbym moja rozmowe z obsluga klienta wtedy nagral i umiescil na YouTube, mialaby setki tysiecy wyswietlen.

      Pewnie jakbys do nich zadzwonil w sprawie tych obiecanych 840 zl, to pewnie zaczeliby Ci operowac takimi terminami i prosili wypelnic tyle formularzy, oraz wykonal jeszcze wiecej innych telefonow do roznych biur, ze po prostu odpuscilbys sobie.

      A jakbys przetrwal przez to wszystko, to na koniec ''rzuciliby Ci w pysk'' tymi pieniedzmi i trzasneli sluchawka.

      Skomentuj Historia edycji

    2. kokosnh
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-05-18 10:42

      ale to nie sklepy, gdzie im zalega na magazynach, tylko asus daje ( bo gdyby obniżyli normalnie cenę, to sklepy by sobie marżę po prostu zwiększyły, a cena mogłaby nawet nie drgnąć, co już często się działo, dzięki temu nie muszą się martwić o politykę cenową sklepów )

      Skomentuj

    3. xchaotic
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-18 18:15

      Wlasnie ten zwrot po 30 dniach gwarantuje ze juz plyty nie oddasz na zasadzie rekojmi...

      Skomentuj

    4. xchaotic
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-18 18:15

      Wlasnie ten zwrot po 30 dniach gwarantuje ze juz plyty nie oddasz na zasadzie rekojmi...

      Skomentuj

  4. Arved
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-18 08:24

    Czy ktoś już brał udział w takich promocjach? Dużo zachodu? Oddają $$ ?

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-18 14:37

      oddaja
      Sam mam z170 gaming pro i skylake.
      oni maja co roku taką akcje

      Skomentuj

  5. pikolo000
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-05-18 10:13

    Kiedyś brałem udział jak kupowałem lustrzankę z Canona bez żadnych problemów. Fakt, że na zwrot czekałem miesiąc ale pieniądze zwrócili. Przelew przyszedł w euro na konto bank zamienił na zł po aktualnym kursie.

    Skomentuj

  6. ZombaL
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-05-18 10:39

    Cashback od MSI w miare prosty: Data zakupu, Numer faktury, Sklep -> upload skanu, numer konta i zwrot faktycznie koło miesiąca czasu.

    Skomentuj

  7. xpaxpl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-05-18 11:14

    "...przy zakupie Intel Core i7-6900K i Rampage V Edition 10 już 800 złotych. " procek 4600+ pln płyta 2500+ pln tak że ten ...

    Skomentuj

    1. dante2kx
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-05-18 12:37

      I7 6700k + Asus Maximus VIII Gene i mamy 590zł zwrotu czyli w praktyce dostajemy płytę "gratis".

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-05-18 14:37

      i co z tego ? - dostajesz ponad 8 paczek gratis. TO mało ?

      Skomentuj

  8. mastah84
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-18 11:21

    Wszystko teraz zrobią, żeby tylko pozbyć się tego (często przeterminowanego) sprzętu (Skylake, really?). Na pewno wiele osób się skusi, ale po premierze Ryzenów kumaci wiedzą co brać ;-)

    Skomentuj

    1. Wasek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-05-18 16:34

      Wiedzą. Skylake z cashbackiem. :)

      Skomentuj

  9. Han44
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-18 12:25

    Jak tu https://proline.pl/?n=rewolucyjna-zmiana-msi-czas-na-cashback

    Skomentuj

  10. Mkozlowski
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-18 14:57

    Gdyby dawali jakieś B250 i i5-7500 to brałbym od razu.