Na topie

ASUS ROG: IzakOOO w półfinale

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: ASUS ROG CS:GO e-Sport Producenci: ASUS

Wyjście z grupy zespołu Izaka Skowyrskiego stało pod znakiem zapytania po przegranej walce z francuskim HOUNGOUNGAGNE. Aby awansować do półfinału, Polacy musieli wygrać z Amerykanami.

 • ASUS ROG: IzakOOO w półfinale
A A

Z powodów technicznych zaplanowane na wczoraj starcie o wyjście z grupy zostało przełożone na dziś. Na pewno nie wpłynęło to dobrze na zespół IzakOOO – zresztą problemy techniczne powstały również podczas potyczki z Francuzami, co ostatecznie doprowadziło do przegranej polskiej ekipy.

Dzisiaj Izak wraz z drużyną miał do rozegrania mecz ostatniej szansy o wejście do półfinału. Polscy zawodnicy spotkali się z„Team fl0m” prowadzonym przez Erika Floma.

Izak
źródło obrazka: izaktv.pl

Mecz rozpoczął się na Trainie, gdzie polacy zdobyli rundę pistoletową. Amerykanie nie potrafili poradzić sobie przy pierwszym fullu, co dało naszym rodakom znaczną przewagę. „Team fl0m” przeciwstawił się Izakowi dopiero przy wyniku 6:1, niestety w kolejnym ataku przeciwnikom nie poszło już tak dobrze i skończyli z perspektywą zagrania rundy eko. Polska reprezentacja nie napotykała praktycznie na żaden opór i przed zmianą stron zebrała 13 punktów. Po zmianie pistoletówka wpadła na konto Amerykanów, jednak Polacy odbili to sobie podczas force’a. Mapa zakończyła się z wynikiem 16:3 dla zespołu Piotra.

Na Inferno mogliśmy zobaczyć piękny występ Aleksandra „hadesa” Miśkiewicza, który „odstrzelił” czterech przeciwników i przyczynił się do zdobycia rundy pistoletowej. W kolejnych starciach „Team fl0me” nie pokazało nic i często nie dawali rady wejść na bombsite broniony przez jednego przeciwnika. Po zmianie stron pistoletówka wpadła na konto zespołu Erika. Była to szansa na powrót do gry dla Amerykanów. Początek tej mapy zdecydowanie należał do załogi zza oceanu. Walka trwała do samego końca i dopiero wynik 16:14 dał Polakom awans do półfinałów.

Odsłon: 27994 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. passat
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2019-01-06 22:39

  Grają w CSa. Fajnie.

  Skomentuj

  1. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-08 12:13

   ale widać że gościu ma już parę lat. refleks i precyzja będzie mu już tylko spadć, a to oznacza że powinien się zająć czymś twórczym.

   Skomentuj

 2. Feitan
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2019-01-07 01:32

  Big news.

  Skomentuj

  1. PROCTON
   Oceń komentarz:

   4    

   Opublikowano: 2019-01-07 02:03

   Big comment.

   Skomentuj

  2. BrumBrumBrum
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2019-01-08 12:14

   "Big Bum Bara BUM!" cyt z "5 Element" :)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!