Na topie

AutoMapa Android: pobierz i przetestuj najnowszą wersję beta (download)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Aplikacje mobilne

Kategoria: Oprogramowanie Aplikacje mobilne Nawigacja GPS Tematyka: AutoMapa Producenci: Aqurat

Poprawiono sporo błędów

Dostępna jest już druga wersja beta oprogramowania AutoMapa dla urządzeń z systemem Android.

AA

O pierwszej wersji beta informowaliśmy na początku roku. Okazało się, że cieszyła sie ona tak dużym zainteresowaniem użytkowników, że zdecydowano się na jej następcę.

„Olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszyła się pierwsza publiczna wersja Beta AutoMapy i bardzo wiele pozytywnych komentarzy od osób testujących pokazało, że AutoMapa Android jest bez wątpienia najbardziej oczekiwanym programem nawigacyjnym. Dlatego kontynuujemy publiczne testy naszej aplikacji tak, by jak najwięcej osób miało okazję zapoznać się z AutoMapą dla platformy Android” – Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

AutoMapa Android menu pobierz download

Pierwsza wersja beta, choć przyjęta przez użytkowników Androida dobrze, nie wystrzegła się całkiem sporej liczby błędów i niedopracowanych elementów. Teraz przynajmniej część z nich powinna zostać jednak zniwelowana.

Beta 2 przynosi następujące zmiany:

  • dodanie opcji Typowy cel
  • dodane powiadomienie o zmianie warunków drogowych (Traffic)   
  • dodane pionowe strzałki manewrów oraz poziome etykiety   
  • zwiększenie stabilności działania programu na różnych platformach sprzętowych     
  • poprawiona obsługa klawiatury SWYPE 
  • usprawnienie pobierania danych LiveDrive! po wybudzeniu urządzenia   
  • usprawniona historia wyszukiwań     
  • zmiany w działaniu punktów Dom, Praca  
  • zwiększenie precyzji działania komunikatów głosowych  
  • dostosowanie do wielu urządzeń nieobsługiwanych przez wersję Beta 1 
  • dodanie funkcji sprawdzania ilości miejsca na karcie przez loader programu    
  • inne poprawki w programie

AutoMapa Android najnowsza beta  download pobierz
Pobierz najnowszą wersję beta programu AutoMapa dla systemu Android
 

Więcej o nawigacji:

Źródło: automapa

Odsłon: 70622 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. batorki
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-03-22 16:14

    "wungiel" nie news

    Skomentuj

  2. Puasky
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-03-22 16:22

    Tylko ten screen jest chyba z wersji WinCe jeśli mnie pamięć nie myli.

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-03-22 16:50

      Masz rację, podmieniliśmy na właściwy ;D

      Skomentuj

  3. spock2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-22 18:33

    To tak ciężko przekompilować dotychczasową wersję na nową platformę?

    Skomentuj

    1. infinitimind
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-03-22 19:03

      tez sie dziwie, kiedy wersja "all europe" ?? bo z tego co wiem to teraz trzeba "kombinować" aby to mieć na androidzie ;)

      Skomentuj

    2. BlackDragon
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-03-22 21:11

      Nie wiem jak chcesz "przekompilować" program napisany zapewne w C# na Javę... To wymaga napisania całego programu od podstaw w nowym języku. Nie da się tego od tak przerobić jednym kliknięciem.

      Skomentuj

      1. olbrzym
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-03-25 00:56

        Nie zupełnie masz racje istnieje coś takiego jak Common Intermediate Language co uprasza przenoszenie aplikacji między językowo. Dodatkowo są projekty takie jak mono.

        Skomentuj

  4. matt105
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-22 19:23

    Dość dobra auto-mapa na andka.

    Skomentuj

  5. olbrzym
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-22 19:54

    Pewnie, że jest zainteresowanie na darmową bete. Jestem ciekaw jak chętnie właściciele zetafonów z androidem będą wydawać ponad 100zł rocznie na AutoMape (jak na iOS) .

    Skomentuj

    1. infinitimind
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-03-22 20:33

      Wierz mi że odpowiednia "strona mocy" (nie wiem czy już ciemna czy jasna hehe) zatroszczy się o to aby nie musieli tyle wydawać...

      Skomentuj

      1. olbrzym
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2012-03-22 23:13

        A później wielkie zdziwienie, że na androidzie mimo porównywalnej z iOS penetracji rynku ma zdecydowanie mniej porządnych aplikacji i w tym względzie jest raczej konkurentem WP7. Mam nadzieję że dzięki stałemu połączeniu z internetem w przyszłości ta jak nazwałeś "strona mocy" dostanie wezwania do sądu, zarekwirują sprzęt, bądź przynajmniej wystosują wyzwania do uiszczenia karty.

        Skomentuj

  6. Winters4TW
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-22 21:00

    Program na który czekałem!

    Skomentuj

  7. Michur
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-03-22 21:14

    Najlepsza nawigacja, tego właśnie mi brakowało po przejściu z win 6.5 na androida. Aura działa całkiem dobrze jednak automapa jest najlepsza.

    Skomentuj

    1. lol_ek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-03-23 11:12

      Mam podobne doświadczenia. Liczę, że przewidują bonus cenowy dla migrujących miedzy tymi dwoma platformami.

      Pierwsza beta była dosyć funkcjonalna, jednak gwałtowne rozładowanie baterii kompletnie dyskwalifikowało użytkowanie.