Na topie

Automatyzacja testów podatności według Beyond Security w Polsce

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Oprogramowanie do firmy

Rozwiązania firmy Beyond Security zaprojektowane z myślą o ochronie krytycznych sieci oraz aplikacji webowych, są już dostępne w Polsce. Ich wyłącznym dystrybutorem jest Bakotech.

  • Automatyzacja testów podatności według Beyond Security w Polsce
A A

Efektywna automatyzacja testów podatności – dzięki rozwiązaniom Beyond Security – będzie dostępna dla Polaków. O wprowadzeniu rozwiązań tej izraelskiej firmy do swojego portfolio poinformował krakowski Bakotech.

Najważniejszy produktem Beyond Security jest AVDS. To kompletny system wspomagający zarządzanie ryzykiem, a zarazem rozwiązanie, które automatyzuje testy podatności. Przedsiębiorstwa mogą z niego korzystać, aby chronić krytyczne sieci i aplikacje. Są one automatycznie skanowane w tle przez to narzędzie, które od sierpnia znajduje się w portfolio Bakotech. 

„Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy rozwiązania, które uzupełniłoby nasze portfolio w zakresie skanerów podatności. Szukaliśmy rozwiązania, które będzie podążać za trendami rynku co do modelu wdrożenia: on-premise, chmura czy MSP” – powiedział Piotr Kawa z Bakotech – „[…] zdecydowaliśmy się na Beyond Security. Za wyborem przemawiała również technologia, bo rozwiązanie AVDS może pochwalić się .01% false positivów, co klasyfikuje go jako jeden z najdokładniejszych skanerów na rynku”.

Beyond Security rozwija narzędzia w celu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa systemów o krytycznym znaczeniu. Dzięki kategoryzacji luk, możliwe jest opracowanie optymalnego harmonogramu ich łatania. Największe korzyści odczuwać mają zespoły R&D, które wykryją problemy ze stabilnością lub bezpieczeństwem przed wydaniem oprogramowania. 

Źródło: Bakotech. Foto: TheDigitalWay/Pixabay (CC0)

Odsłon: 1836 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!