Na topie

Już (prawie) na pewno - kolejnego Batman: Arkham nie będzie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Batman Producenci: Warner Bros

Głosem Człowieka-Nietoperza dokonano ogłoszenia, że Warner Bros. nie ma w planach utworzenia kolejnej odsłony cyklu Batman: Arkham.

 • Już (prawie) na pewno - kolejnego Batman: Arkham nie będzie
A A

„Nie mogę uwierzyć w to, że nie zamierzają zrobić kolejnej części, ale fakty są takie, że nie zamierzają” – powiedział Kevin Conroy (którego głosem mówi Człowiek-Nietoperz) o firmie Warner Bros., która – jak jasno z tego wynika – nie ma w planach zlecania produkcji piątej odsłony serii Batman: Arkham.

Asylum, City, Origins i Knight – na tych czterech częściach zakończy się historia serii Batman: Arkham. Ewentualnie można jeszcze dopisać do listy kilka komiksów i gier mobilnych. – „Zarobili miliony dolarów na tych grach, ale nie mają w planach tworzenia kolejnej” – dodał do swojej wypowiedzi Conroy.

Oczywiście nie oznacza to, że nie zobaczymy więcej Batmana na ekranach monitorów. Postać jest lubiana przez graczy i raczej niezbyt dobrym krokiem dla Warner Bros. byłoby jej porzucenie. Ponadto, decyzję o zakończeniu cyklu można jak najbardziej zrozumieć.

Batman: Arkham to bowiem seria, która rozpoczęła się od naprawdę mocnego uderzenia. W Asylum wszystko zagrało tak, jak powinno. City utrzymało poziom poprzedniczki, ale już Origins było kilkoma krokami wstecz. Knight w pewnym sensie przyniosło poprawę, ale na PC było niegrywalne. Ogólnie więc nie jest to najcieplej wspominana seria, pomimo świetnego początku.

Źródło: PC Gamer

Odsłon: 2854 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Pardek
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2017-09-11 16:50

  Chu*owo. Przykładowo motyw z Trybunałem Sów byłby zajebisty :(

  Skomentuj

 2. bassv
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-09-13 09:43

  wielka szkoda ze nie powstanie 5 część

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!