Na topie

Battlefield 1 otrzyma mapę Nivelle Nights - powalczymy pod osłoną nocy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

DICE przygotowuje kolejną atrakcję dla fanów Battlefield 1. Walki toczyć mają się przy Chemin des Dames.

 • Battlefield 1 otrzyma mapę Nivelle Nights - powalczymy pod osłoną nocy
A A

Graczy bawiących się przy Battlefield 1 nie brakuje. Cieszy ich zapewne ciągły rozwój gry i fakt, że jeszcze przez pewien czas wzbogacać będzie się ona o nowe elementy. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że ruszymy na front wschodni, teraz dodać możemy do tego, że dane nam będzie powalczyć pod osłoną nocy.

Umożliwi to przygotowywana mapa Nivelle Nights. Walki toczyć mają się przy Chemin des Dames z roku 1917. Mapa udostępniona zostanie w czerwcu posiadaczom Przepustki Premium, warto zatem w tym miejscu przypomnieć o usłudze współdzielonego premium.

„Nad polami bitew w okolicach Malmaison i Soupir zapada zmrok, a francuskie i niemieckie baterie przygotowują się do wspierania swych żołnierzy na spornych terenach. Księżyc, światła reflektorów i ogień artylerii rozświetla nocne niebo, ukazując sieć okopów. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdy centymetr. Strategia i gra drużynowa pozwolą wygrać z wrogiem, który ich nie używa.”

Zastanawiacie się, jak wyglądać mogą tutaj zmagania? W pewnym zakresie odpowiedzi udziela krótki materiał wideo opublikowany na kanale Westie.


Źródło: Battlefield, Westie

Odsłon: 4865 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. mutissj
  Oceń komentarz:

  -5    

  Opublikowano: 2017-04-11 12:43

  Wincyj ikon na mapie, symulator I wojny światowej

  Skomentuj Historia edycji

  1. bartus_s
   Oceń komentarz:

   7    

   Opublikowano: 2017-04-11 13:08

   Co dokladnie sprawilo, ze pomyslales, ze BF1 to symulator I Wojny Swiatowej? Zapewnienia tworcow? Poprzednie czesci? Od dobrych paru lat BF prezentuje pewien model rozgrywki i nic nie wskazywalo na zmiane koncepcji wiec narzekanie na zbyt male 'symulowanie' pola walki to troche glupota. Szukasz realizmu - szukaj gdzie indziej....

   Skomentuj

  2. Fenio
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-04-11 23:42

   Zagraj w tryb Hardcore.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!