Na topie

Beta testy Call of Duty: WWII także na PC (bez konieczności zakupu gry)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Twórcy potwierdzili, że beta testy Call of Duty: WWII wystartują na PC jeszcze w tym miesiącu.

  • Beta testy Call of Duty: WWII także na PC (bez konieczności zakupu gry)
A A

O beta testach Call of Duty: WWII mówiono do tej pory jedynie w kontekście konsol. Okazuje się, że ostatecznie możliwość sprawdzenia gry będą mieli także gracze korzystający z PC.

Kiedy dokładnie? Od 29 września do 2 października. Co ważne, w tym przypadku beta ma być otwarta, nie będą wymagane wcześniejsze zamówienia gry. Zainteresowani powinni udać się w odpowiednim czasie na platformę Steam.

Na ujawnienie dokładnych wymagań sprzętowych gry trzeba jeszcze poczekać, ale twórcy podali konfigurację sprzętową, jaką trzeba będzie dysponować, aby w ogóle myśleć o rozpoczęciu zabawy.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

  • OS: Windows 7 64-bit lub nowszy
  • procesor: Intel Core i3 3225 lub odpowiednik
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2GB lub lepsza
  • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Beta testy przynieść mają korzyści nie tylko graczom, którzy sprawdzą rozgrywkę. To także sposób twórców na przetestowanie infrastruktury sieciowej.

Nie przedstawiono zawartości bety. Można przypuszczać, że do dyspozycji oddane zostaną te elementy, z którymi mieli okazję zapoznać się gracze konsolowi.

Źródło: gamespot

Odsłon: 3284 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Zobacz podobne

  1. Kynareth
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2017-09-16 13:09

    Alternatywna wersja II Wojny Światowej, w której po stronie Niemiec walczą czarne kobiety?
    Niet.

    Skomentuj

    1. Pioyer
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2017-09-16 15:25

      tak to jest kiedy SJW, PC (Political correctness) i LGBTQ placza ze w grze czegos nie ma

      Skomentuj

    2. rlistek
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-09-17 22:05

      W następnej części będzie tęcza zamiast swastyk na mundurach.

      Skomentuj

  2. piccardo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2017-09-16 15:25

    za 200zl NIE!

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-09-16 21:19

      Ponad 200 zl? W dodatku moga byc jeszcze jakies DLC

      Skomentuj

  3. KENJI512
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2017-09-16 20:59

    I co, zmienili w końcu ten silnik graficzny?

    Skomentuj

    1. projectdarkstar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-09-18 08:32

      Zmienili tylko numer wersji.

      Skomentuj

  4. Gniot
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-09-16 21:06

    A kiedy premiera ? i czy będzie na xbox oneX ?

    Skomentuj

  5. typ71
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-09-16 22:18

    juz dawno zapoznalem sie na PS4 i gra miazdzy grywalnoscia, jak zawsze. a sztab generalny to bedzie cos nowego w tego typu grach

    Skomentuj Historia edycji

  6. deton24
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-09-17 00:11

    Może i być fajnie, ale pierwszy kontakt z grą wolałbym na spokojnie w kampanii. Szkoda że nie robią już dem.

    Skomentuj

  7. Wizzu
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2017-09-17 05:35

    Ja to widzę tak.

    Spotkanie zarządu Activision przed wydaniem gry.

    Prezes: Ok. Zrobiliśmy zaje**** grę....jak co roku. Na nowym silniku gry.....jak co roku. Z tą samą ilością contentu....jak co roku. Ale że tym razem gra jest o WWII, a tego chcieli gracze, to tym razem puśćcie ją za 220zł, a nie za 160zł bo za to się płaci.
    Reszta: Tak jest!

    :D

    Skomentuj Historia edycji

    1. kristof080
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2017-09-17 11:21

      Jak bedzie dobra to i tak kupisz.

      Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-09-17 22:08

        Ostatni CoD który był dobry, więc go kupiłem to World at War. Ten WWII do koszyka w empiku mi raczej nie wskoczy.

        Skomentuj

  8. Hezen
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-09-17 12:22

    Po corocznych tych samych gniotach Activision było u mnie przegrane. Obecnie jest światełko w tunelu i mam nadzieję na bardzo mocny powrót do korzeni. Jeśli na tym tytule się zawiodę, od Activision nigdy w życiu nic nie kupię.