Na topie

Bezpłatna konferencja „Data Science i Big Data w zarządzaniu”

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Konferencje i szkolenia IT

W przyszłym tygodniu w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się bezpłatna konferencja „Data Science i Big Data w zarządzaniu”.

  • Bezpłatna konferencja „Data Science i Big Data w zarządzaniu”
A A

Jak wykorzystać Data Science i Big Data w biznesie, aby zbudować przewagę nad konkurencją? Między innymi na to pytanie odpowiedzi udzielać będą eksperci podczas bezpłatnej konferencji organizowanej przez firmę Sages i Akademię Leona Koźmińskiego.

Wydarzenie zatytułowane „Data Science i Big Data w zarządzaniu” odbędzie się 15 grudnia w Warszawie, a konkretnie w Akademii Leona Koźmińskiego przy ulicy Jagiellońskiej. 

Między 12.30 a 15.30 będzie można wysłuchać trzech wystąpień: Dominik Batorski poruszy temat identyfikacji źródeł danych i ich efektywnej analizy, Marcin Choiński opowie o potencjalnych korzyściach i zagrożeniach związanych z Big Data i Data Science, a Anna Wróblewska wyjaśni, jak taka praca wygląda od środka.

Następnie odbędzie się panel dyskusyjny, w którym udział wezmą trzej wspomniani prelegenci oraz Jakub Nowacki – Data Scientist w SigDelta i wykładowca. Temat: „Czy polskie firmy gotowe są na rewolucję Big Data i Data Science?”.

Agenda, szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny – to wszystko znajduje się na stronie wydarzenia.

„Samo posiadanie danych nie spowoduje, że od razu odniesiemy sukces. Ważna jest umiejętność ich analizowania, a także wykorzystywania w praktyce” – komentuje Łukasz Kobyliński, Chief Science Officer w Sages.

„Teraz pojawiła się realna możliwość zebrania ich odpowiedniej ilości, opracowania, przetworzenia i przede wszystkim uzyskania informacji na tyle interesujących, że stanowią one realną wartość dla biznesu. Stanowią także o przewadze konkurencyjnej na rynku” – dodaje Łukasz Kobyliński.

Źródło: Sages

Odsłon: 2152 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!