Gry komputerowe

Black Friday w GOG - ponad 300 gier z rabatami i MDK za darmo

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-11-21

Sklep GOG wystartował z wyprzedażą z okazji Czarnego Piątku. Do wyboru ponad 300 gier przecenionych nawet o 92 proc.

Wyprzedaż z okazji Black Friday wystartowała już także w sklepie GOG. To okazja, by zgarnąć gry w promocyjnych cenach (a może nawet za darmo).

W ramach tej akcji przeceniono (nawet o 92 proc.) trzysta różnych gier. Jakie to tytuły? Między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku (-60 proc.), Heroes of Might and Magic III (-75 proc.), Little Nightmares (-50 proc) i Furi (-40 proc.). Wyprzedaż trwa do 28 listopada do godziny 23.59.

 

To jednak nie wszystko, bo do 23 listopada (do 15.00), zupełnie za darmo można odebrać kultowe MDK. To zabawna i klimatyczna gra akcji – wprawdzie sprzed dwóch dekad, ale wciąż jednak potrafi ona zaoferować mnóstwo świetnej zabawy. 

W prezencie można również otrzymać wydanego w tym roku kosmicznego erpega StarCrawlers z turową walką i proceduralnie generowanym światem. Aby tak się stało, trzeba jednak wydać co najmniej 55 złotych podczas aktualnej wyprzedaży. 

Wszystko to znajdziecie na stronie GOG.com.

Źródło: GOG

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Obniżki... jaka to obniżka jeżeli ceny których domagają się dystrybutorzy nie są cenami ustalanymi przez rynek? Przy prawie całkowitym braku wolnego obrotu można sobie roić że coś było warte dwieście złotych a teraz kosztuje dychę. W czasach fizycznych nośników po dwóch latach od premiery oprogramowanie było warte 50%, po pięciu 10% a po dekadzie znajdowało się je na śmietniku. W międzyczasie ograniczono posiadaczom władztwo nad rzeczą nabytą, z konkurencji zrobił się oligopol a cenę zamiast popytu i podaży zaczął kształtować oligarcha. I tak jest do dziś.
  Zaloguj się
 • avatar
  MDK na głowę biję niektóre dzisiejsze produkcje.
  Zaloguj się
 • avatar
  A ja jestem zmęczony tymi wszystkimi platformami... Steam, origin, gog, uplat itd... co gra to na innej platformie a żeby było zabawniej jedna platforma odpala inną rzygać się chce...
  Zaloguj się
 • avatar
  A ja do dzisiaj pamiętam recenzję MDK z CD Action - "Mała Dzika Krówka" :D
 • avatar
  Bez rewelacji zważywszy, że parę pozycji za free się pojawiło w minionym roku (nie tylko na GOG).