Smartfony

Black Friday w Plusie - Samsung Galaxy S9+ taniej nawet o 1140 zł

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-11-20

W sklepie internetowym Plusa zostały obniżone ceny na wybrane smartfony. Szczególnie interesująco wygląda oferta dotycząca modelu Samsung Galaxy S9+.

W wielu sklepach trwają już wyprzedaże z okazji Black Friday 2018. Swoją ofertę w związku z tym świętem przygotował również Plus. Powinna ona zainteresować osoby poszukujące nowego smartfona z wyższego segmentu.

Black Friday w Plusie

W sklepie internetowym Plusa zostały obniżone ceny na wybrane smartfony. Promocja, która potrwa aż do 3 grudnia, pozwala wybrać jednego z trzech bardzo interesujących smartfonów, oczywiście w obniżonych cenach.

 • Samsung Galaxy S9+ taniej o 390 zł oraz dodatkowe promocje firmy Samsung
 • Samsung Galaxy A6 taniej o 140 zł
 • Huawei Mate 20 Pro Dual SIM taniej o 390 zł

Szczególnie interesująco wygląda oferta dotycząca modelu Samsung Galaxy S9+. Tylko w sieci Plus można bowiem sięgnąć po niego taniej nawet o 1140 zł. Poza promocją Plusa dostępne są w jego przypadku także dodatkowe promocje firmy Samsung - PREMIA i ODKUP. Warto jednak zaznaczyć, iż te obowiązują do 25 listopada. Samsung zwraca klientowi z bankomatu aż 500 zł oraz daje 250 zł przy odkupowaniu starego smartfona.

Black Friday w Plusie

Promocja Plusa dostępna dla wszystkich zainteresowanych, którzy kupią jeden ze wskazanych smartfonów wraz z ofertą Plus Abonament. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer do sieci Plus oraz przedłużający umowę. Wybrać można każdą taryfę z abonamentem za 0 zł przez 6 miesięcy.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Plusa.

Źródło: plus

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Black Friday to oszustwo dla frajerów
  Zaloguj się
 • avatar
  No ciekawe jak to będzie z tymi promkami. Zona by chciała Samsung Galaxy S8 - wiec będziemy patrzeć na promocje. Może się uda na tym sklepie Bestcena coś złapać