Na topie

Black Week w sklepie Morele - codziennie nowe promocje [AKT.]

Autor:
Zespół Marketplace

więcej artykułów ze strefy:
Internet

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Black Friday Promocje

Od poniedziałku do piątku w sklepie Morele trwa Black Week, którego zwieńczeniem będzie Czarny Piątek. Każdego dnia dostępne będą nowe produkty w wyraźnie obniżonych cenach. Tutaj znajdziesz te najciekawsze.

  • Black Week w sklepie Morele - codziennie nowe promocje [AKT.]
A A

Czekacie na wyprzedaże z okazji Black Friday 2018, by kupić trochę nowego sprzętu za nieduże pieniądze? Cóż, wcale nie musicie czekać. W sklepie Morele trwa bowiem Black Week – od 19 do 23 listopada na wszystkich zainteresowanych czekać będą ciekawe promocje. Każdego dnia oferta będzie się zmieniać i w tym miejscu znajdziecie najsmakowitsze kąski, które dla Was wybierzemy.

Zasady są proste: w ramach Black Week każdego dnia przecenione zostają kolejne produkty, a by skorzystać z rabatu, należy podczas zamówienia użyć kodu – dziś jest to 9A3G53KZ6L. Kod (podobnie jak zestaw promocyjnych ofert) codziennie będzie inny, dlatego koniecznie zaglądajcie tutaj codziennie – aż do dnia będącego zwieńczeniem wyprzedaży, a będzie to oczywiście Czarny Piątek.

Black Week w sklepie Morele – najciekawsze oferty

Czarny Tydzień w sklepie Morele dobiega końca – został już tylko dzień największych promocji, czyli sam Black Friday. Dzisiaj nowe produkty w obniżonych cenach są dodawane co godzinę. Warto więc regularnie zaglądać na stronę akcji. A co na przykład można tam odnaleźć? Ano choćby uniwersalny, 27-calowy monitor BenQ GW2780 za 639 złotych (przecena z 759 zł).

BenQ GW2780

W promocji dostępna jest również płyta główna Gigabyte B360M D3H. To obsługująca procesory Intel Coffee Lake płyta w standardzie micro-ATX wyposażona między innymi w cztery gniazda pamięci DDR4, sześć złączy SATA III i jedno gniazdo M.2. Może to być ciekawa propozycja dla wielu użytkowników, tym bardziej że dziś kosztuje jedynie 259 złotych (przecena z 329 zł).

Gigabyte B360M D3H

Miłośników wirtualnych wyścigów z kolei zainteresować może kierownica Thrustmaster F458 Italia ceniona przede wszystkim za jakość wykonania i rozmieszczenie przycisków. Osoby, które chcą wprowadzić rozgrywkę na wyższy poziom, ale nie chcą płacić zbyt wiele, mogą skorzystać z promocji w sklepie Morele – kierownica kosztuje tam tylko 289 złotych (przecena z 369 zł).

Thrusmaster F458 Italia

Do graczy kierowana jest również oferta promocyjna ze słuchawkami HyperX Cloud Flight w roli głównej. Jest to bezprzewodowy headset zapewniający wysoki poziom wygody, niezłe brzmienie i intuicyjne sterowanie. Długi czas pracy i odłączany mikrofon z redukcją szumów to kolejne atuty tego modelu, który z okazji Black Friday kosztuje 449 złotych (przecena z 537,99 zł).

HyperX Cloud Flight

Podczas wyprzedaży można znaleźć również sporo większych lub mniejszych gadżetów. Wśród nich znajduje się „inteligentna opaska” Huawei Talkband B3 Lite, pozwalająca monitorować aktywność i mieć kontrolę nad powiadomieniami. Równocześnie jest to słuchawka Bluetooth umożliwiająca prowadzenie rozmów głosowych z wolnymi rękami. Promocyjna cena to 289 złotych (przecena z 399 zł).

Huawei Talkband B3 Lite

Źródło: Morele, inf. własna

Odsłon: 17158 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. sznib
    Oceń komentarz:

    40    

    Opublikowano: 2018-11-19 17:44

    Na forum już kilkakrotnie było mówione jak to Morele podniosło ceny towarów żeby je teraz z okazji black week "obniżyć". Welcome to Cebulandia :D

    Skomentuj

    1. zusto198
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-11-20 10:57

      Wklepalem z ciekawości w google sluchawki, na Ceneo nie znalazłem ich taniej niż cena z której podobno jest obniżka, czyli rozumiem, że wszystkie sklepy tak robią...
      Nie jestem pracownikiem morele że tak pisze, po prostu pokazuje że tu niekoniecznie to tak dziala

      Skomentuj

    2. sn00p
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-20 11:41

      Identycznie jest na allegro z ofertami raty 0% Śledziłem aukcje na telefon. Kosztował 1400 zł. Po kilku dniach wystawiający zmienił ofertę na 10 rat 0% tylko że fon już kosztował 1540 zł. Wszędzie tak robią.

      Skomentuj Historia edycji

      1. obcypl
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-11-22 07:58

        Zawsze, wszyscy, każdy... Ludzi. Oduczcie się generalizowania.
        Ja np. kupiłem ostatnio produkt na allegro i nie tylko był najtaniej w calej sieci ale miał tez raty 20 x 0%. Czyli nie każdy jest januszem biznesu.
        Idąc dalej: od 3 miesięcy śledzę 3 ceny (prezenty na gwiazdkę) i wbrew teorii, że WSZYSCY podnoszą ceny (aby mieć większy procent rabatu/mniejsze straty) 2 z tych 3 produktów kupiłem już w doskonałej cenie własnie z okazji BF.

        Ja naprawdę rozumiem, że w naszym kraju pozytywne emocje i kultura wypowiedzi są passe ale zróbmy coś dla siebie samych i przestańmy być "modni" w ten sposób ;-)

        Skomentuj

  2. forerun668
    Oceń komentarz:

    24    

    Opublikowano: 2018-11-19 17:54

    Ryzen 5 2600 czarny piątek 130 dolarów. Polska Ryzen 5 2600 690 złotych. Im biedniejszy kraj tym większe złodziejstwo.l

    Skomentuj

    1. BariGT
      Oceń komentarz:

      19    

      Opublikowano: 2018-11-19 21:43

      Kiedys ludzie zrozumieją, że 500+ itp socjalistyczne wymysły są finansowane z ich kasy.

      Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-11-20 18:15

        Szczerze to bym raczej powiedział, że 500+ jest finansowane z kasy bandy cwaniaczków, którzy nas wszystkich okradali machlojkami podatkowymi i niepłaceniem VATu, za cichym przyzwoleniem poprzednich rządów. Jakoś już wolę, żeby trafiala ona do zwykłych rodzin wychowujących dzieci, niż do złodziei z układami.

        Skomentuj

    2. IzZy95
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-11-20 07:56

      X-kom na Black Friday oferuje Ryzena 5 2600 za 600zł :v Ja swojego wyrwałem dosłownie 4 dni temu za 655zł na Proline :C

      Skomentuj Historia edycji

    3. KMyL13
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-11-21 09:23

      Gdzie był ten Ryzen i kiedy za te 130 dolców? :S

      Skomentuj

  3. MrAve
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2018-11-19 21:21

    Jako student, dorabiałem na wakacjach jako "doradca" dla klientów chcących kupić sprzęt IT w BARDZO popularnej sieci marketów...

    Wiecie co się robi dzień przed takimi "wyprzedażami", "black firday", "black week", "dni bez vat" i innymi ściemami?

    Ludzie przychodzą z gazetkami w rękach po konkretny model np. laptopa, który JEST w gazetce przeceniony na bardzo fajną kwotę, ale wszystkie godne uwagi modele laptopów, telefonów (za wyjątkiem może 1 lub 2 sztuk), monitorów itd., ŚCIĄGA SIĘ ZE SKLEPU na zaplecze, a z zaplecza wyciąga graty, które nie schodziły kilka tygodniu temu.

    Na pytanie klienta z gazetką w ręce, dlaczego nie ma już tego super laptopa, odpowiadaliśmy, że były tak genialnie przecenione, że się...sprzedały... :|

    Zobaczyłem to wszystko od kuchni i nigdy nie dam się nabrać na te "przeceny" czy "dni bez vat". Ludzie nawet nie mają pojęcia co kupują, ale "tańsza", więc żal nie wydać kasy...

    Patologia.

    Skomentuj

    1. gormar
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-22 18:26

      To, że na promocjach sprzedaje się sprzęt, który nie schodzi to przecież norma. Nie bez przyczyny takie akcje nazywane są wietrzeniem magazynów.

      Skomentuj

  4. marcadir
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-11-20 07:21

    Ryzena 7 2700X jeszcze 5 dni temu można było kupić w cenie 1320 zł, obecnie jest to ~1450, po to by w czarnej promocji zrobić cenę 1319 zł rewelacja !!!

    Skomentuj

  5. raffal81
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-11-20 09:38

    Black Frajer, nie week.

    Skomentuj

  6. TicTac
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-11-20 19:31

    Outlet Outlet elektroniczny RTV Euro AGD
    Oferta którą obserwujesz podrożała:

    Oferta podrożała o 16%!

    Oferta podrożała o 13%!

    sprzedawcy na allegro też się przygotowują... MATKO jaki wstyd :(

    Skomentuj Historia edycji

  7. bullseye
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-21 04:34

    Hmmm czarny piatek, ciekawe kiedy będziemy obchodzili święto odzyskania niepoleglosci 4 Lipca i święto dziękczynienia !!

    Skomentuj

  8. Han44
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-11-21 09:32

    Sieroty nawet nie potrafią się przygotować jak zwykle servery zawalone i nawet wejść nie można oblukać co wstawili na święto wyprzedaży.

    Skomentuj

  9. obcypl
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-22 08:08

    Nie bardzo rozumiem po co narzekać - szkoda zdrowa i czasu:) Przecież da się lepiej:
    1) Zdrowa zasada zakupów: Rób je w trybie "potrzebuję", a nie "chcę".
    2) Jeśli planujesz zakup jakiegoś produktu, to na bank śledzisz jego cenę i dostępność od pewnego czasu więc wiesz ile powinien kosztować
    3) NIKT nie zmusza do robienia zakupów w BF. Jeśli jakiś sklep zachowuje się nieetycznie, to olej go. Brak klientów zaboli bardziej, niż te utyskiwania na forach.
    4) Jeśli już piętnujesz jakąś ofertę/sklep poprzyj to przykładem, bo generalizowane okrzyki bardziej wskazują na trolla z konkurencji niż faktycznego klienta.
    5) Dziel się dobrymi ofertami - sprawisz, że Ci, którzy nie januszują będą bardziej popularni :)


    Skomentuj

  10. piccardo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-22 18:21

    "Kolejną propozycją, której warto się przyjrzeć, jest smartwatch , a więc w wersji obsługującej łączność komórkową, co zapewnia funkcjonalność nawet wtedy, gdy nie ma się przy sobie smartfona. O samym zegarku warto też wiedzieć, że ma dobry ekran AMOLED, pulsometr, wbudowane moduły GPS i NFC oraz system Android Wear. W promocji kosztuje on 849 złotych (przecena z 1149 zł)."

    kto to pisał? Niech sam przeczyta pomyśli i napisze raz jeszcze...