Na topie

Blizzard pracuje nad kilkoma projektami w uniwersum Diablo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: RPG Producenci: Blizzard

Potwierdziła to Brandy Camel, odpowiedzialna za kontakty ze społecznością fanów omawianego studia. Czy doczekamy się zapowiedzi Diablo 4?

  • Blizzard pracuje nad kilkoma projektami w uniwersum Diablo
A A

Wygląda na to, że fani uniwersum Diablo będą mieli wkrótce spore powody do zadowolenia. Blizzard intensywnie nad nim pracuje i powoli przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi.

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy potwierdzenie, iż powstaje nowy projekt w uniwersum Diablo. Okazuje się jednak, że Blizzard jest bardziej zapracowany, ponieważ rozwija aktualnie nie jeden, ale kilka projektów. Rewelacje te ujawniła Brandy Camel, odpowiedzialna za kontakty ze społecznością fanów omawianego studia.

Niestety, trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Oficjalne informacje na temat tajemniczych obecnie projektów poznamy za kilka tygodni/miesięcy.


Nie jest tajemnicą, iż najwięcej emocji wzbudziłaby zapowiedź Diablo 4. Nie można jednak być tego pewnym, producent ma tu bowiem szerokie pole manewru. Skoro jednak mówi o kilku projektach, jest nadzieja...

Źródło: Diablo

Odsłon: 3445 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. rapmen123
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-08-09 10:25

    Oby Diablo IV lub jakiś remaster Diablo II i nowy dodatek, bo trójka to porażka, zero zabawy czy trudności itp, statystki same się rozdają skille mocno ograniczone, nie to co w D2 gdy robiłeś javazonke i na hell potworki immune na lighting i trzeba bylo sie cofac do koszmaru aby zdobyc lepsze rzeczy albo w ogóle grę od nowa zaczynać.
    Ostatnio zacząłem grać online w D2 i na powitanie pisze zawsze, że gra około 15 tysięcy graczy, a to więcej niż dużo nowych gier na steamie, zresztą ostatnio też grałem w D3 i pustki...
    D2+lod ma mega klimacik ^^

    Skomentuj

    1. sn00p
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-08-09 10:50

      "Ostatnio zacząłem grać online w D2 i na powitanie pisze zawsze, że gra około 15 tysięcy graczy"
      Ta liczba odnosi się nie tylko do gier Diablo II + LOD. To jest łączna pula graczy ze StarCraft, StarCraft II, WarCraft, WarCraft II, WarCraft III. Z poziomu czatu możesz wchodzić na kanały rozmów graczy z pozostałych gier. To jest wspólna pula. Serwery BattleNet 2 to miedzy innymi Diablo III, Overwatch, HearthStone. Jedynie serwery WOW są w 100% dedykowane pod jedną grę.

      Skomentuj Historia edycji

      1. rapmen123
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-08-09 19:59

        W sumie możliwe, co nie zmienia faktu, że gra i tak sporo ludzi jak na tak starą grę, gier jest dużo baalruny, cowruny, muleparkingi, tombruny itp, wystarczającą do przyjemnej rozgrywki :D No i community jest dojrzałe, nie spotkałem jeszcze nikogo poniżej 20 roku życia :D

        @edit sprawdziłem i w d2 lod gra 11 k osób teraz a ogólnie 15k :D

        Skomentuj Historia edycji

    2. Finear
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-08-09 11:16

      ja akurat dużo lepiej sie bawie w d3 niż w d2

      > albo w ogóle grę od nowa zaczynać.

      to akurat jest idiotyczne, 10lat trzeba było czekać aż do d2 dodadza reset skilli

      Skomentuj Historia edycji

    3. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-09 11:19

      Osobiście ja bym się nie obraził jakby zrobili remaster Diablo 1 z wszystkimi 6 postaciami no i remaster Diablo 2 oczywiście. Obie gry byłyby pozycjami obowiązkowymi dla całej masy starszych graczy.
      Mam nadzieję że to co maja pokazać pod koniec roku to nie będzie jeszcze jeden dodatek do D3 bo mam to gdzieś i tak nie będę więcej forsy na ta grę wydawał (40 Euro które wydałem na podstawkę i RoS to i tak już zbyt wiele w stosunku do tego co ta gra sobą reprezentuje).

      Skomentuj Historia edycji

      1. sn00p
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-09 11:36

        To chyba coś dla ciebie :) Jeśli masz StarCraft II :) youtube.com/watch?v=q9zFYfLlb8s

        Skomentuj

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-09 13:15

          No to chyba jednak nie. Doceniam wysiłki twórcy ale wyszła mu niezła chała.

          Skomentuj

      2. Yansi
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-08-09 14:36

        Obcykaj Diablo 1 HD MOD v1.045 z https://mod.diablo.noktis.pl/download
        ewentualnie obejrzyj lets pley'a Procka w tą grę https://www.youtube.com/watch?v=kSoeYLXkbqQ
        Wg. mnie tak powinien wyglądać D1 wydany przez Blizzarda

        Skomentuj

        1. sn00p
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-09 14:42

          Ciekawe :)

          Skomentuj

  2. Vassago
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-09 11:27

    Jak zobaczę w Diablo 4 dom aukcyjny lub mikropłatności jak w trójce to Bli$$ard może zapomnieć o mojej kasie. Jaki jest cel farmienia skoro najlepszy sprzęt mogę kupić za realny hajs?

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-09 11:40

      Najlepiej by było jakby zrobili Diablo 4 na wzór Path of Exile czyli free to play z mikropłatnościami za elementy wizualne nie wpływające na balans rozgrywki. Albo np za free można stworzyć jedną albo dwie postacie a jak zapłacisz jakieś niewielkie pieniądze to odblokowujesz dodatkowe sloty.

      Skomentuj

      1. Tomasz Słowik
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-08-09 22:37

        Po co w ogóle mają robić D4, skoro jest Path of Exile ;)

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-10 08:11

          bo path of exile jest troche bardziej hardcoreowe niz d3?

          Skomentuj

          1. Tomasz Słowik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-10 11:24

            No to chyba zaleta? Znacznie większa rozmaitość dostępnych buildów, a co za tym idzie więcej kombinowania i zabawy. Większa motywacja do grindu, a przecież o to w tym gatunkiu chodzi.

            Według mnie Path of Exile zjada D3 pod każdym względem (grałem w oba tytuły).

            Skomentuj

  3. loctor
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-09 12:04

    Po wielu latach w końcu przejadły mi się gry h&s. Chętnie natomiast ograłbym np klasycznego erpega (w stylu BG/PT/ID) osadzonego w uniwersum Diablo.

    Skomentuj

  4. shamoth
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-09 15:12

    Szczerze, na D1 klimat się skończył, fakt że oprawę audio demo D1 miało lepszą niż release ;)
    Pograłbym w MMO pełną gębą jak WoW ale właśnie w klimacie D1 względnie D2... jakoś rozłupywanie czerepów w cukierkowym/tęczowym lesie nie bawi tak jak w cuchnących lochach, splądrowanych wioskach...

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-09 18:22

      A grałeś w The Elder Scrolls Online?

      Skomentuj

  5. majster klepka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-09 15:41

    Ehh stare poczciwe Diablo 2. Aż łezka w oku się zakręciła gdy o tej grze usłyszałem ponownie. Gdy wyszła na świat była super ale to było 20 lat temu.