Na topie

Budżetowe Moto E4 i Moto E4 Plus na zdjęciu prasowym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Lenovo

Stylistyka smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus raczej nas nie zaskoczy. Bardzo obiecująco brzmią natomiast informacje o bateriach.

 • Budżetowe Moto E4 i Moto E4 Plus na zdjęciu prasowym
A A

W ofercie Lenovo znaleźć można sporo smartfonów z różnych przedziałów cenowych. Nie brakuje także propozycji budżetowych, których grono w najbliższej przyszłości poszerzyć mają Moto E4 i Moto E4 Plus.

Ich premiera zbliża się dużymi krokami. Najlepiej dowodzi tego zdjęcie prasowe, jakie właśnie wyciekło do sieci. Stylistyka nie zaskakuje, widać też, że obydwa smartfony nie będą różniły się znacząco gabarytami. Pod ekranem Moto E4 Plus umieszczono przycisk, w którym najpewniej znajdzie się czytnik linii papilarnych.

Moto E4 i Moto E4 Plus

Niestety, większą zagadką pozostaje kwestia specyfikacji. Smartfony napędzać mają procesory MediaTek, ale nie mówi się, o jakie dokładnie układy chodzi. Przekątne ekranów będą delikatnie przekraczać 5 cali.

Co pocieszające, mocną stroną Moto E4 i Moto E4 Plus będą baterie. Tutaj padają już konkrety. I tak, pojemności wynosić mają odpowiednio 2800 mAh oraz 5000 mAh. Przy przeciętnej (bo takiej wypada się spodziewać) wydajności może dać to naprawdę dobre czasy pracy na jednym ładowaniu.

Źródło: @evleaks, The Next Web

Odsłon: 2472 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. AlexPL
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-04-19 10:59

  No 5000. Pytanie za ile i dlaczego tak drogo?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!