Gry

W tym roku Call of Duty: Black Ops 4? Niewykluczone

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-02-05

Według najnowszych doniesień w tym roku doczekamy się premiery gry Call of Duty: Black Ops 4. Biorąc pod uwagę to, że tegoroczna odsłona popularnej serii Activision jest tworzona przez Treyarch, jest to wysoce prawdopodobne.

Od 2005 roku mniej więcej co dwanaście miesięcy otrzymujemy nową odsłonę Call of Duty i nie zabraknie jej też pewnie w tym roku. Aktualnie nad serią czuwają trzy ekipy i tegoroczną część powinien przygotować Treyarch, a skoro tak, to najpewniej doczekamy się premiery Black Ops IV.

Taką informację przekazał w dodatku „insajder” Marcus Sellars, który dodał, że kolejna po „trójce” z 2015 roku część będzie osadzona w czasach współczesnych i pozbawiona „futurystycznych” rozwiązań oraz – co ciekawe – że zadebiutuje nie tylko na PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale też na Nintendo Switch.

Jeżeli ta informacja okaże się prawdziwa i potwierdzona zostanie też plotka o debiucie trzeciej odsłony spod znaku Bad Company, może nas czekać jesienią bardzo interesujący pojedynek pomiędzy seriami Call of Duty i Battlefield – zresztą nie po raz pierwszy.

Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tymczasem dajcie znać w sondzie, do jakich czasów powinien przenieść na nowy CoD.

Źródło: VG247, Marcus Sellars na Twitterze

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nowy cod (jak i nowy bf w sumie) powinien nas przenieść do czasów nowego silnika gry, wydawania kolejnych części rzadziej niż co pół roku (np raz na 2-3lata), wnoszenia czegoś znacząco nowego z każdą premierą i ograniczenia liczby dlc do 0. Tak tylko sobie marzę...
  Zaloguj się
 • avatar
  Niech sobie darują już tego Coda
  Zaloguj się
 • avatar
  Do epoki kamienia łupanego, przynajmniej użycie archaicznego silnika będzie usprawiedliwiony fabułą :)
 • avatar
  zaznaczyłem "czasy współczesne". Mam największy sentyment do MW3 w który mam przegrane ponad 1k godzin, chciałbym aby zrobili coś co mnie zmiażdży z nóg :) No i koniecznie niech przywrócą "kino", brakuje mi tego w nowym WW2
  Zaloguj się
 • avatar
  nie wiem czy mi pójdzie blak chłop 2
 • avatar
  Chętnie zobaczyłbym nowego Coda w odległej galaktyce.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Wojna secesyjna ?
 • avatar
  .