Na topie

Call of Duty 2019 - to może być Modern Warfare 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Call of Duty strzelanina Producenci: Infinity Ward

Ghosts 2, Modern Warfare 4, a może coś zupełnie innego? Studio Infinity Ward przymierza się do oficjalnej zapowiedzi tegorocznej odsłony serii Call of Duty.

  • Call of Duty 2019 - to może być Modern Warfare 4
A A

W 2019 roku nie zabranie kolejnej odsłony spod znaku Call of Duty. Zgodnie z rozpiską przygotuje ją studio Infinity Ward. Co konkretnie ma w planach?

Trudno na razie odpowiedzieć na to pytanie, choć zapowiedź jest już najpewniej bardzo blisko. Na Twitterze odpowiedzialnej za kontakt ze społecznością Ashton Williams od grudnia pojawiają się bowiem tajemnicze zajawki. Głównie przedstawiają one czaszki, co fanom od razu skojarzyło się z jednym…

Call of Duty: Ghosts 2. Kontynuacja gry z 2013 roku, która spotkała się z mieszanym przyjęciem, jest jednak mało prawdopodobna. A przynajmniej zaprzecza temu wiarygodny redaktor serwisu Kotaku, Jason Schreiner, choć niczego w tym temacie nie dodaje.

Czaszki i okultystyczne materiały każą jednak koncentrować się na słowie „Ghost”, a fani serii pamiętają, że była to ksywka Simona Rileya z kampanii Modern Warfare. Wysoce prawdopodobne jest zatem, że w tym roku doczekamy się gry…

Call of Duty: Modern Warfare 4. Ze względu na to, że opowieść o „Duchu” zakończyła się na drugiej części, można przypuszczać, że „czwórka” będzie prequelem. Inną możliwością jest zwiększona koncentracja na trybie Zombie (którego – przypomnijmy – zabrakło w MW3).

Na odpowiedzi najprawdopodobniej nie będziemy musieli długo czekać. Tymczasem już teraz zachęcamy Was do udziału w sondzie.

Źródło: VG247, ResetEra

Odsłon: 2940 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
  1. Smuga
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-03 12:09

    Wszystko, byle by nie II WŚ. Temat oklepany do porzygu.

    Skomentuj

    1. awesome1337
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2019-01-03 13:20

      przez ponad dekade nie wyszedł żaden mainstreamowy fps o ww2 do czasu CoDa z zeszłego roku
      wiec nie przesadzał bym z tym oklepaniem

      Skomentuj

  2. ECRYGIGS
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2019-01-03 13:24

    Ja czekam na coś w stylu zimnej wojny po drugiej Wojnie Św.

    Skomentuj Historia edycji

  3. stach122
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-03 13:30

    Modern Warfary i Ghost dobrze wspominam, może byłby to pierwszy cod którego bym zagrał od czasu MW3/Ghost

    Skomentuj

  4. pscager
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-01-03 14:14

    Ja wlasnie chce II wojna!

    Skomentuj

  5. OperationsPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-03 15:18

    Liczę iż będzie to kolejna część COD Modern Warfare.

    Nadal śmierć Ghosta nie jest w pełni wyjaśniona.
    Roach sam został oblany paliwem i spłonął. Ale co do Ghosta nie ma 100% pewności. Temat bardziej do dyskusji.
    Myślę , że jeżeli ma odnosić się do "Ducha" w serii MW, to są dwie możliwości:
    1. Prequel jego historii.
    2. Ciąg dalszy wydarzeń.


    Skomentuj

  6. pawluto
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-03 19:28

    Jako fan CoD najlepiej wspominam CoD 1 - potem CoD UO - potem MW - potem MW3 (nadal gram po sieci ).
    Reszta części to były nieudane gry.
    Tak więc albo następce MW3 albo 2 wojna światowa.
    Byle nie przyszłość i lasery bajery....!!!

    Skomentuj

  7. mbe13
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-03 20:41

    W MW2 tez nie było trybu zombi. Zombi wystepował głównie u Treyarch...

    Skomentuj

  8. xxx.514
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-04 08:04

    Skoro czachy i okultyzm, to może przeniosą się w czasie do II WŚ, jednak zamiast biegać po frontach, to będzie się polować na naukowców z tajnych projektów Himmlera? Choć wg mnie poważnie kuleje okres zimnej wojny i tam mogliby wrzucić parę swoich historii.

    Skomentuj

  9. Shifted92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-04 16:52

    hybryda map mw2 i mw3 w nowej oprawie graficznej. Shut up and take my money!

    Skomentuj

  10. zibicool
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-06 11:03

    Gram w coda od 1 części do teraz. W między czasie przeszedłem na konsolową wersję gry. Jak dla mnie gra jest świetna, sprzedaje się znakomicie, graczy online coraz więcej. Na dużą uwagę zasługuje tryb blackout w BO4 - dla mnie bomba. Zaś wszechobecny hejt na coda jest po prostu dlatego że Janusze dostają oklep i szukają byle pretekstu żeby ubliżyć grę.