• benchmark.pl
 • Gry
 • DJ Afrojack sprawdził jakość dźwięku w CoD: Advanced Warfare
Gry

DJ Afrojack sprawdził jakość dźwięku w CoD: Advanced Warfare

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2014-07-23

Studio Sledgehammer Games zapowiedziało także, że dzięki możliwości ulepszania egzoszkieletu Advanced Warfare nie będzie grą na jeden raz.

Call of Duty: Advanced Warfare broń

Dwa tygodnie temu twórcy gry Call of Duty: Advanced WarfareSledgehammer Games – pochwalili się, że ich najnowsze dzieło zaskoczy wszystkich świetną jakością oprawy dźwiękowej. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom gracz poczuć ma się tak, jakby faktycznie znajdował się na polu walki. Ma to być kolejny dowód na wyróżnianie się najnowszej odsłony kultowej już serii. 

W swojej najnowszej akcji promocyjnej, studio Sledgehammer Games zaprosiło do siebie Afrojacka –  DJ’a i producenta muzycznego. Holender rozmawiał z twórcami i dowiedział się jak wygląda proces produkcji gry Call of Duty: Advanced Warfare. Jak nietrudno się domyślić – skoncentrowano się na niczym innym, jak właśnie na jakości dźwięku.

Studio Sledgehammer Games przygotowało także wideo relację z tej wizyty. Materiał ten możecie zobaczyć poniżej:

Przy okazji twórcy ujawnili, że Call of Duty: Advanced Warfare zdecydowanie nie będzie grą na jeden raz. W trakcie kampanii fabularnej gracz będzie mógł bowiem ulepszać swój egzoszkielet. Nawet pełne przejście gry nie pozwoli jednak na zebranie wszystkich dodatków. Dlatego też Advanced Warfare będzie można przechodzić kilka razy stając się z każdą rozgrywką coraz potężniejszym żołnierzem. „Chcąc zostać prawdziwym weteranem warto uzbroić się we wszystkie te ulepszenia” – powiedział Bret Robbins, dyrektor kreatywny gry.

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Call of Duty: Advanced Warfare planowana jest na 4 listopada bieżącego roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360.

Źródło: Call of Duty, GamingBolt

marketplace

Komentarze

27
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A co jakiś DJ może wiedzieć o dźwiękach z pola bitwy? powinni zatrudnić do tego żołnierza najlepiej takiego co z Afganistanu wrócił i niech oceni te super dźwięki.
  Zaloguj się
 • avatar
  Fajnie że pracują nad dźwiękiem etc. ale perspektywa ulepszania postaci, odblokowywania umiejętności/uzbrojenia troszeczkę nie pasuje moim zdaniem do gier tego typu zwłaszcza w trybie kampanii. Ale to moje zdanie. Pamiętam stare dobre COD i MOH gdzie kampanie przechodziłem 2-3 razy bo była po prostu genialna. Nowsze części są OK, ale to już nie to samo. I tak za każdym razem wspominając starą świetną grę zastanawiam się czy kiedyś robili lepsze gry czy po prostu umarło we mnie to "dziecko" które wszelkie luki w produktach potrafiło załatać wybujałą dziecięcą wyobraźnią :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Promocja Call of Duty: Shadow of Modern Chernobyl. Co z dźwięku jak ciągle serwują monotonię od czasów Modern Warfare pierwszego.
 • avatar
  A ile mu zapłacili żeby sprawdził jakość dźwięku?
 • avatar
  czym to sie różni od nakrecania hajpu ktore widzielismy juz tyle razy przy produkcji zgniłych kotletów?
 • avatar
  haha co raz dziwniejsze akcje promocyjne wymyślają. jakby te środki przeznaczyć na produkcj.... NIE! po co! i tak to kupią! tylko dobrze wypromować! tak!

  czekam na weterynarza który powie czy psy są wystarczająco realistyczne! :D
 • avatar
  Ostatnio Megan Fox teraz teb DJ ciekawe co będzie dalej może Chuck Norris.
 • avatar
  Może dźwięk ok ,ale gra gówniana pewnie wyjdzie...
 • avatar
  Czyli powodem dla którego warto będzie przejść grę jeszcze raz ma być ulepszenie kombinezonu? Ambitnie, trzeba przyznać.
 • avatar
  hahahaha też mieli kogo dać do testowania...
 • avatar
  Dźwięk macie pochytany a multi i kod sieciowy przepisaliście czy będzie taki sam syf z WH i botami jak zawsze? Spawny poprawione? Hit detection? Kill camy?
  Nie

  To przestańcie nam tu mydlić oczy jakimś Djem od 7 boleści i oprawą dźwiękowa i zajmijcie się GRĄ a nie pierdołami.
  Zaloguj się
 • avatar
  Pewnie kolejny średniak ...ale i tak kupie.
 • avatar
  Niestety w tej materii przoduje Battlefield gdzie jakość jak i efekty dźwiękowe są fenomenalne :)
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  no tzreba przyznać dj pierwsza klasa sam jego słucham , a i COD w tym roku zapowaida się na moze nie rewolucje ale krok naprzód ghost był średniakiem ale tą część kupie napewno oczywscie njapierw poczytam recenzje ::)
  Zaloguj się
  -5