Na topie

DJ Afrojack sprawdził jakość dźwięku w CoD: Advanced Warfare

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Call of Duty Producenci: Activision Sledgehammer Games

Studio Sledgehammer Games zapowiedziało także, że dzięki możliwości ulepszania egzoszkieletu Advanced Warfare nie będzie grą na jeden raz.

Call of Duty: Advanced Warfare broń

AA

Dwa tygodnie temu twórcy gry Call of Duty: Advanced WarfareSledgehammer Games – pochwalili się, że ich najnowsze dzieło zaskoczy wszystkich świetną jakością oprawy dźwiękowej. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom gracz poczuć ma się tak, jakby faktycznie znajdował się na polu walki. Ma to być kolejny dowód na wyróżnianie się najnowszej odsłony kultowej już serii. 

W swojej najnowszej akcji promocyjnej, studio Sledgehammer Games zaprosiło do siebie Afrojacka –  DJ’a i producenta muzycznego. Holender rozmawiał z twórcami i dowiedział się jak wygląda proces produkcji gry Call of Duty: Advanced Warfare. Jak nietrudno się domyślić – skoncentrowano się na niczym innym, jak właśnie na jakości dźwięku.

Studio Sledgehammer Games przygotowało także wideo relację z tej wizyty. Materiał ten możecie zobaczyć poniżej:

Przy okazji twórcy ujawnili, że Call of Duty: Advanced Warfare zdecydowanie nie będzie grą na jeden raz. W trakcie kampanii fabularnej gracz będzie mógł bowiem ulepszać swój egzoszkielet. Nawet pełne przejście gry nie pozwoli jednak na zebranie wszystkich dodatków. Dlatego też Advanced Warfare będzie można przechodzić kilka razy stając się z każdą rozgrywką coraz potężniejszym żołnierzem. „Chcąc zostać prawdziwym weteranem warto uzbroić się we wszystkie te ulepszenia” – powiedział Bret Robbins, dyrektor kreatywny gry.

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Call of Duty: Advanced Warfare planowana jest na 4 listopada bieżącego roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360.

Źródło: Call of Duty, GamingBolt

Odsłon: 5481 Skomentuj newsa
Komentarze

23

Udostępnij
  1. eryk1310
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2014-07-23 16:17

    no tzreba przyznać dj pierwsza klasa sam jego słucham , a i COD w tym roku zapowaida się na moze nie rewolucje ale krok naprzód ghost był średniakiem ale tą część kupie napewno oczywscie njapierw poczytam recenzje ::)

    Skomentuj

    1. danio1611
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2014-07-23 16:50

      Ghost średniakiem? Buhahahaha!

      Skomentuj

      1. lazar47
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-07-24 09:27

        "Advanced Warfare zdecydowanie nie będzie grą na jeden raz"
        Bo będzie grą na jeden rok :)
        Dopóki nie wyjdzie następny CoD. Buhahahaha!

        Skomentuj

    2. TheXanvis
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2014-07-23 16:50

      Się zastanawiam czemu Cię ktoś zminusował?! o.O

      Skomentuj

      1. dowcip
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2014-07-23 20:26

        Bo nie zrozumial ze on swoim "Buhahahaha!" wlasnie zminusowal Ghosta.

        Skomentuj

    3. impulse_101
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2014-07-23 17:00

      sluchawki DJ Afrojack i posciel hello kitty

      Skomentuj

  2. Mathi
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-07-23 16:58

    Promocja Call of Duty: Shadow of Modern Chernobyl. Co z dźwięku jak ciągle serwują monotonię od czasów Modern Warfare pierwszego.

    Skomentuj

  3. kryst85
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2014-07-23 17:01

    A co jakiś DJ może wiedzieć o dźwiękach z pola bitwy? powinni zatrudnić do tego żołnierza najlepiej takiego co z Afganistanu wrócił i niech oceni te super dźwięki.

    Skomentuj

    1. dowcip
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2014-07-23 20:36

      Nie dociera ze to chodzi tylko o to, zeby sie dobrze sprzedalo? a nie o basy i grymasy, reklama dzwignia handlu. Cytuje goscia "it's more then a game" zalosne. W multi nie zwracasz uwagi na to jakiej jakosci byl dzwiek wystrzalu, tylko na to skad padl ten wystrzal...

      Skomentuj

  4. Elisyum
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2014-07-23 17:02

    Fajnie że pracują nad dźwiękiem etc. ale perspektywa ulepszania postaci, odblokowywania umiejętności/uzbrojenia troszeczkę nie pasuje moim zdaniem do gier tego typu zwłaszcza w trybie kampanii. Ale to moje zdanie. Pamiętam stare dobre COD i MOH gdzie kampanie przechodziłem 2-3 razy bo była po prostu genialna. Nowsze części są OK, ale to już nie to samo. I tak za każdym razem wspominając starą świetną grę zastanawiam się czy kiedyś robili lepsze gry czy po prostu umarło we mnie to "dziecko" które wszelkie luki w produktach potrafiło załatać wybujałą dziecięcą wyobraźnią :)

    Skomentuj

      1. kruk200
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2014-07-23 18:58

        Moim zdaniem najlepszy był CoD 2. Swietna kampania. Różne mapy czołgiem można było polatać. Jak dla mnie to była najlepsza część.

        Skomentuj

        1. lazar47
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2014-07-24 09:30

          I multi tez najlepsze .

          Skomentuj

  5. arcadios
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-07-23 17:27

    A ile mu zapłacili żeby sprawdził jakość dźwięku?

    Skomentuj

  6. gutko
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-07-23 17:57

    czym to sie różni od nakrecania hajpu ktore widzielismy juz tyle razy przy produkcji zgniłych kotletów?

    Skomentuj

  7. mazmazik
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2014-07-23 18:23

    haha co raz dziwniejsze akcje promocyjne wymyślają. jakby te środki przeznaczyć na produkcj.... NIE! po co! i tak to kupią! tylko dobrze wypromować! tak!

    czekam na weterynarza który powie czy psy są wystarczająco realistyczne! :D

    Skomentuj

  8. alb3rt
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-07-23 18:36

    Czyli powodem dla którego warto będzie przejść grę jeszcze raz ma być ulepszenie kombinezonu? Ambitnie, trzeba przyznać.

    Skomentuj

    1. mazmazik
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2014-07-23 18:55

      najlepsze efekty dźwiękowe (bardzo realistyczne) to są w Project Reality (mod do BF2)- jak jakiś ładunek wybuch 2km od ciebie, to wiesz ze to było 2km od ciebie.

      efekty w BF4 są po prostu fajne i poprawne.

      Skomentuj

  9. DelianoCarl
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-07-23 19:26

    hahahaha też mieli kogo dać do testowania...

    Skomentuj

  10. raznow
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2014-07-23 22:58

    Ostatnio Megan Fox teraz teb DJ ciekawe co będzie dalej może Chuck Norris.

    Skomentuj

  11. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2014-07-24 09:22

    Dźwięk macie pochytany a multi i kod sieciowy przepisaliście czy będzie taki sam syf z WH i botami jak zawsze? Spawny poprawione? Hit detection? Kill camy?
    Nie

    To przestańcie nam tu mydlić oczy jakimś Djem od 7 boleści i oprawą dźwiękowa i zajmijcie się GRĄ a nie pierdołami.

    Skomentuj

    1. Kiciulek
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2014-07-25 09:30

      kill cam'y są potrzebne, przynajmniej wiadomo gdzie kamperski noob siedzi

      Skomentuj

      1. projectdarkstar
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2014-07-25 11:36

        Kill cam źle pokazuje. Często trafienie w cel na killcamie wygląda jakbyś nie trafił.

        Skomentuj

  12. przemek2503pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-07-24 10:25

    Pewnie kolejny średniak ...ale i tak kupie.