• benchmark.pl
 • Gry
 • Uzbrojenie i futurystyczne gadżety z Call of Duty: Advanced Warfare na nowym zwiastunie
Gry

Uzbrojenie i futurystyczne gadżety z Call of Duty: Advanced Warfare na nowym zwiastunie

opublikowano przez w dniu 2014-06-26

Gracze przeniesieni zostaną w przyszłość, co będzie miało przełożenie na kilka nowych elementów. Jakich?

Call of Duty: Advanced Warfare gra

Zapowiedź Call of Duty: Advanced Warfare nie była szczególnie dużym zaskoczeniem i nie chodzi tutaj jedynie o sam fakt pojawienia się nowej części cyklu, ale o to, co będzie nam oferowała. Gracze przeniesieni zostaną w przyszłość, co będzie miało przełożenie na kilka nowych elementów. Jakich?

Przede wszystkim na dostępne w trakcie rozgrywki środki transportu oraz uzbrojenie i ekwipunek postaci. O elementach tych wspominano już wcześniej, ale dopiero teraz poświęcono im dłuższą chwilę i co najważniejsze pokazano, jak spisywać będą się w trakcie starć.

Glen Schofield ze studia Sledgehammer Games zapewnia, iż wszystkie rozwiązania oparte zostały na dzisiejszych rozwiązaniach, ale wszystko zostało nieco rozwinięte. Tym sposobem gracze dostać mają kilka naprawdę ciekawych zabawek, które z pewnością będą przez nich często wykorzystywane.

Na pierwszy plan wysuwają się tutaj egzoszkielety, dzięki którym żołnierze będą mogli skakać na duże odległości, wspinać się czy szybciej biegać. Ciekawie wyglądają jednak także granty pozwalające na lokalizację ukrywających się przeciwników czy przenośna tarcza.


Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 4 listopada. Gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: news.softpedia, youtube

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A gdzie kot bojowy?
  Zaloguj się
 • avatar
  "Exoskeleton" czyli tak naprawdę "Nanosuit" (Crysis 2007 r.) :P
  Zaloguj się
 • avatar
  dla mnie bomba, napewno lepsze niz to gowno HardLine (a jestem fanem BF'ow) chyba wkoncu trzeba bedzie przesiasc sie na COD'a :)
 • avatar
  1 i 2 to klasyk, a w nowsze niestety nawet nie miałem przyjemności zagrać ;/
 • avatar
  Może to będzie coś innego:) zobaczymy :)
 • avatar
  Powinni wprowadzić do sprzedaży bundla cod+ram wymagany do uruchomienia
 • avatar
  https://www.youtube.com/watch?v=9Reot5ocYd8 ;]
 • avatar
  "Glen Schofield ze studia Sledgehammer Games zapewnia, iż wszystkie rozwiązania oparte zostały na dzisiejszych rozwiązaniach, ale wszystko zostało nieco rozwinięte."

  No, czyli kompletne sf. ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  do mnie bardzo ta gra przemawia i coraz bardziej zastanawiam sie nad pre-orderem. co z tego ze jest zaczerpnięte z crysisa czy innych gier.. to wkoncu COD - bedzie dynamiczny i bedzie swietne multi. Mam tylko nadzieje ze bedzie dluzszy single player (ghost mi zajal 6h...) i fajne misje kooperacji
  Zaloguj się
 • avatar
  skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skryptyskrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skryptyskrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty skrypty
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Nudne są już te wszystkie BF i COD, ja czekam na prawdziwą petardę: http://www.youtube.com/watch?v=2wquKeip3lo
  Zaloguj się
 • avatar
  To czy będzie gra zrobiona przez EA , DICE czy pana Zdzisia w garażu i czy będzie to jego silnik od syrenki ma akurat najmniejsze znaczenie. Ważne aby gra miała klimat w który lubimy grać i żeby się nie nudziła. Hardline nie jest złe (grałem w bete), ale zabawa w policjantów i bandytów mnie nie bawi, a Gwiezdne Wojny będą pewną odskocznią od tych wszystkich BF, COD, MOH ostatnio robionych na jedno kopyto.
 • avatar
  Idą w kierunku Titanfall